Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


119. Nikice (válaszként erre: 117. - Mókicaaaa)
2007. okt. 25. 13:50
Rendben. Jobbulást.
118. Nikice (válaszként erre: 116. - Mókicaaaa)
2007. okt. 25. 13:49
Az eszem tudja, hogy vége, de a szívem fél, mi van ha él még? pedig tegnap láttuk megint. Nem vert a szívecske.8. hetünket kezdenénk. Mégha nem is félidőben lett, már akkor is látszania kéne. Nagyon félek Mókica!!!
2007. okt. 25. 13:48
én most megyek mert nem okés velem valami
2007. okt. 25. 13:46
Jobban vagy már Drága???
115. Nikice
2007. okt. 25. 13:44
Köszi Móki!
2007. okt. 25. 13:42
szióka én 20-at adtam!!!
113. Nikice
2007. okt. 25. 13:40

Lányok!

Szerintetek mennyit adjak a műtété után a dokinak?

(amúgy is benn lenne, olyan időpontot keresett, amikor ő "rendel", "ügyel", mittom én...)

112. lecso*
2007. okt. 25. 13:16

Sziasztok!


Uram Isten!!!Az egyik szörnyűbb mint a másik amit írtok!

Köpni nyelni sem tudok igazából!Egyszerűen ledöbbentenek a magyar orvosok!


Nikici ,Elmex:Sok sok erőt küldök nektek ezt a tragédiát túlélni!Borzasztó amin keresztül mentetek!



Huncutpanna:Szerintem minnél előbb keress fel egy nőgyógyászt ismét!Nem tudom hol laksz,az adatlapodból nem derül ki,de ha van rá lehetőségedd tedd meg szerintem!Szorítok neked nagyon!Drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!!

2007. okt. 25. 11:54

Sziasztok!

Én most már nem tudom hányadán állpk. Nagyon félek. Nem tudom ebbe a fórumba írtam-e, de nagyvonalakban mégegyszer leírom. Szóval a pozitív teszt után elmentem orvoshoz, aki megvizsgált és rögtön azt mondta, hogy ez nem élő terhesség, művi úton be kell fejezni.Magam megnyugtatására elmentem egy másik orvoshoz, aki azt mondta élő terhesség, csak még nagyon pici a gép szerint 4 hetes.Felírt utrogestant és egy hétig feküdnöm kellett.Tegnap előtt mentem vissza UH-ra, de egy másik doki volt és ő nem kezelheti a 4D-s UH-t ezért a régifajtán vizsgált meg.Azt mondta, hogy hát erre azt sem meri mondani, hogy élő, azt sem hogy elhalt. Nem lát életjelet. Csináljak otthon egy tesztet, ha elhalt akkor negatív lesz, ha pozitív pár nap múlva menjek vissza. Pozizív lett. Holnap megyek vissza. De már megőrülök ettől a bizonytalanságtól! Bem is értem, hogy ez hogy lehet??!! Hallottatok már ilyet?

110. Nikice (válaszként erre: 109. - 09ca1d3343)
2007. okt. 25. 10:27

Szia!

Képzeld, holnapra kaptam időpontot. Holnap ilyenkor már a gyógyulás útjára lépek. És utoljára kaptam egy uh képet, mert még az sem volt. Igaz már nem él, de akkor is emlék.Ez meg a pozitív teszt.

Van már egy kisfiam, de szeretném még átélni. És át is fogom.

Köszi mindent.

109. 09ca1d3343 (válaszként erre: 108. - Nikice)
2007. okt. 25. 09:38

Szióka!

Erősnek kell lenned lelkileg,és hamar felépülsz! Sajnos nekünk nőknek muszáj,hogy erősek legyünk,mert csak így tudunk talpon maradni! Kívánom,hogy miharabb részesülj a babvárás és anyaság örömeiben!!!

108. Nikice (válaszként erre: 107. - 09ca1d3343)
2007. okt. 24. 12:01

Szia Elmex!

Kívánom, hogy mielőbb boldog kismama lehess megint, és egy másik fórumon, más tapasztalatainkat osszuk meg egymással...

Ma "végre" sikerült elintéznem, hogy az elhalt babámat elvegyék. Elmondani sem tudom, mit érzek. Szívem szerint elaludnék és nem kelnék fel többet...Azt intézem, hogy őt végleg eltávolítsák.


Az említett gyógyszereket felírtam. Követelni fogom őket, ha ezen túlleszek és még egyszer kapok esélyt a babára!

2007. okt. 24. 11:27

Sziasztok!

2004-től szerettem volna babát. A fog.gátló abbahagyása után nem jött meg a mensim. A nődoki ( dr Kapus, Dújv.) 4 hónap után megnézett, látta,hogy PCO-m van és azt mondta,hogy meddő vagyok. Ezek után irány Pest: Nyírő Gyula kórház, dr Fülöp, aki megműtött. Az első terhességem a 11. héten elhalt. Nagyon kibuktam. A második terhesség 2 hónap várakozás után sikerrel járt. 2006.aug.-ban szültem. A terhesség 14.hetéig szedtem a duphaston-t,rutascorbin-t, végig szedtem az Elevit,folsav-at. Most szerettem volna kistestvért. A terhesség 6.hetében kezdtem vérezni. Bementem a dújv.-i kórházba, ahol két napig csak nyugtatót adtak azzal a címszóval,hogy vagy elvetélek,vagy nem. Az uh-on (szerintük) ikerterhes voltam,az egyik petezsák pedig üres volt. Irány Pest, Nyírő, dr Fülöp, aki az üres petezsákra mondta,hogy egy növekvő vérömleny. Egy hétig tartott a spontán vetélésem,amit műtéttel fejeztek be. Most kezdem magam összeszedni,mert a kisfiam erőt ad. 3 hónapot kell várnom a következő "próbálkozásig". Remélem az már sikerülni fog! Köszi,hogy elolvastad!

106. Nikice (válaszként erre: 100. - Lecso*)
2007. okt. 24. 11:10

Lecso! Hát elmondani sem tudom, mi a véleményem erről, ami veled történt. Főleg azért, mert én 1 hete voltam uh-n ahol azt mondták elhalt a baba. Nem csinálnak küretet. Nem is rendelt vissza kontrollra. Norculutot kaptam, de már beszedtem, és még sehol semmi. Teljesen tanácstalan vagyok!!!

Nagyon félek, mi van ha még élt és most a gyógyszerrel én magam ölöm meg? Mondd, hogy tehetnek ilyet?????Orvosok ezek vagy hentesek????

2007. okt. 24. 10:12

sziasztok!


nállam már két vetélés volt!Én jelenleg inkább görcsösen azon vagyok hogy nehogy terhes legyek. Tehát nem biztos hogy nem történik meg mégegyszer. Mi több arról álmodok hogy terhes vagyok és arra ébredek hogy elkezdek ujra vérezni.

104. Lei
2007. okt. 17. 10:30
Nekem az volt megdöbbentő, amikor a műtét előtt mégegyszer megnéztek UH-val. Mert az első UH-nál még nem látszott annyira a "baba alak". De a kórházin már igen. Na én akkor kezdtem el sírni, mert annyira emberi alakja volt, de tudtam, hogy már nem él, nem mozog. Szóval sokkoló volt. Azzal nyugtattam magamat, hogy szépen elaludt bennem....
103. Lei (válaszként erre: 98. - Lecso*)
2007. okt. 17. 10:28

De vajon miért történnek ilyen esetek? Az orvos felületes, vagy az orvosi rendelőkben elavultak az UH gépek és rosszminőségű képet mutatnak? De akkor meg a szívhangot miért nem hallotta a doki?

Szóval ez rejtély....

Jó lenne, ha minden nőgyógyászati rendelőben korszerű gépek lennének már. (Sóhaj)

102. 175c71a378 (válaszként erre: 98. - Lecso*)
2007. okt. 16. 20:48
Ez nagoyn durva!
101. szombatne (válaszként erre: 100. - Lecso*)
2007. okt. 16. 20:40
nekem juni 20-án volt missed ab!
100. lecso* (válaszként erre: 99. - Szombatne)
2007. okt. 16. 20:38

Köszike!Nem volt egyszerű délelőtt az biztos,főleg,hogy márciusban volt egy missed ab-om

.

Jó éjt mindenkinek!

99. szombatne (válaszként erre: 98. - Lecso*)
2007. okt. 16. 20:20
szia!Akkor gratulálok!Hogy mik meg nem tudnak történni!Nem tudom felfogni épp ésszel hogy ez hogy történhet meg a mai világba?Mindegy a lényeg a lényeg hogy happy a vége!
98. lecso*
2007. okt. 16. 16:46

Nincs kedvem mégegyszer leírni a történetet ,így inkább megkerestem az annot:



4169. lecso* 2007-07-09 17:41


Sziasztok!


Képzeljétek el!

Ma voltam a nődokinál!Megnézett ultrahanggal!Gyanus volt már a nagy csend!Amikor végzett,mondta öltözzek fel,majd mindjárt medbeszéljük!

Mondta:megnézte a 2 héttel ezelőtti leletet és akkor 16 mm volt a petezsák ,most meg 15 mm.Szóval nem nőt semmit,és nem is lát benne embriót!Biztos ez a felszívódós terhesség!

Megírta a laborpapírt a vércsoport meghatározáshoz ,ha esetleg a műtétnél(missed ab) lenne valami gubanc,akkor kell.Elküldött ekg-ra,megírta a befekvéshez a papírt.Mondta még menjek el a kórházba ultrahangra,mivel aki meg szeretné tartani a babaát ,annál 2 orvosnak meg kell győződnie tényleg elhalt-e a baba!

Bementünk a kórházba!Az orvos megvizsgált uh-val és az első mondata az volt ITT EGY ÉLŐ EMBRIÓ LÁTSZIK!!!!!!!ITT A SZÍVERRÉSE NÉZZE!És odafordította a monitort.Láttam a kis lüktető szívét!Elkezdtem ismét zokokni,mire mondta a doki,hogy hagyam már abba,mert nem tud így vizsgálni a nagy rázkódás közepette!

Szóval jelentem:6 HETES TERHES VAGYOK MOST ÉS VAN SZÍVVERÉSE A BABÁMNAK!!!!!!!!!

Ma jártunk ismét a pokol kapujánál,de nem engedtek be SZERENCSÉRE!

Jöv héten ismét megyek ultrahangra,megnézi a doki mennyit nőt,de a kórházba,mert a rendelőben ősrégi darab van ,és ilyen megbízható!


Ez a mai rém történetem!


Sziasztok!Jó éjt!



Szóval így történt.Most 20+3 hetes terhes vagyok!!!

97. lecso* (válaszként erre: 95. - Huncutpanna)
2007. okt. 16. 16:40
Ez nálunk is megtörtént!
96. Lei (válaszként erre: 95. - Huncutpanna)
2007. okt. 16. 10:24

Hát ez felháborító!!!! :(

Úristen, hogy ilyen felelőtlen orvosok is vannak!!

Mondjuk nemhiába kell a kórházban a műtét előtt is még egy UH-t csinálni...gondolom pont az ilyen hülye orvosok és a diagnózisuk miatt.

2007. okt. 15. 14:05

Sziasztok! Én múlt héten teszteltem egy kéz csíkosat.Csütörtökön elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy ez nem élő terhesség és művi úton be kell fejezni.Ma elmentem egy másik városba dokihoz, hüvelyi uh-ra. Ez a doki azt mondta, szó szerint, isten ments hozzányúlni! 4 hetes terhes vagyok.Felírták az általatok is emlegetett kúpot, egy hétig itthon kell feküdnöm, kb.10 nap múlva kell visszamenni!.

Az első doki meg minden szívfájdalom nélkül csütörtökön kikaparta volna!!

94. Lei (válaszként erre: 91. - Szombatne)
2007. okt. 15. 13:30
akkor drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön a baba, és onnatól kezdődhet a pihenés :)
93. Lei
2007. okt. 15. 13:28

Sziasztok!

lecso: köszi a hírt Timiről, ez megnyugtatott. :)


Hát nekem szeptember végén volt a műtét, és előtte legutoljára július 1-én volt menstruációm, akkor ezek szerint november elején kéne megint megjönnie, ha tartja magát az eredeti időponthoz, mivel októberben eddig nem jött meg. De aztán persze lehet, hogy összevissza fog elkezdődni...

2007. okt. 12. 19:04
ja és gratulálok minden kismaminak!
91. szombatne (válaszként erre: 87. - Lei)
2007. okt. 12. 19:01

Szia Lei!

Nekem junius 20-án volt missed ab!Ennek majdnem 4 hónapja!Október 1-jén voltam dokinál és azt mondta hogy mostmár próbálkozhatunk!Nekem írt fel clostibegyt 3 dobozzal!Amióta volt a missed ab azóta tök pontosan jön meg a mensim,most éppenséggel azért várom mert akkor elkezdhetném szedni a gyógyszert,de már 3 napja késik!Nem hiszem hogy ilyen hamar összejött mert azóta amióta voltam dokinál csak egy olyan alkalom volt hogy nem védekeztünk!De nekem azt mondta hogy missed ab után aki újra terhes lesz az alapból veszélyeztetett terhes!Nekem is azt mondta hogy amint fény derűl az újabb terhességemre azonnal menjek hozzá és kapni fogok sárgatesthormont,mert az talán megtartja a babót hátha ez miatt volt az első vetélésem(sárgatestelégtelenség miatt)! És azt mondta hogy egyből betegállomány és pihennem kell!

szió mindenkinek

90. lecso*
2007. okt. 12. 16:57
Engem is érdekelt a dolog(Timi),így egy kicsit kutakodtam!De megtaláltam amit akartam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook