Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azt mondtam neki, hétvégén munka miatt nem érek rá... fórum

Azt mondtam neki, hétvégén munka miatt nem érek rá... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 24. 07:07
biztosan okod volt ra,hogy ezt mondtad!
nov. 14. 18:50
Valamiért így láttad jónak. Ne agyalj rajta.
nov. 14. 18:29

Ezek szerint nem vagy az őszinteség élharcosa.

A kapcsolatok a kommunikáció hiányán buknak el.

5. Myra
nov. 14. 18:12
Az ok , hogy jár a pihenés, de ne hazudj.
nov. 14. 11:46
Én megértem ezt a helyzetet, mert részünk volt hasonlóban. Sok sok évig segítettünk a rokonnak, hogy jól menjen a vállalkozása ingyen munkával. Viszont, amikor nagy ritkán mi kértünk valamit nem egyszerűen nemet mondott, hanem balhézott, hogy ő mások miatt ugráljon, hogy én vagyok a szarkavaró, mert nem megy a párom már annyit segíteni, stb. Elmentünk nyaralni, vállalták a macska felügyeletét, oda adtuk a kulcsot, aztán ők is elmentek nyaralni. Besokalltam.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
nov. 14. 11:38

Rokon.

Nem, nem lehetett. Semmi megértésre nem lehetett számítani, csak sértődésre, puffogásra. Az meg kinek hiányzik szerinted???


Ha én szorulok segítségre és kérek, de nem kapok, mert neki dolga van, megértem és kész. Ha nem mond igazat, az se érdekel. Keresek mást, vagy megoldom magam. Ez van. Senki nem kényszeríthető arra, hogy segítsen, ha nem akar, mert egész héten dolgozik és pihenni akar hétvégén. Ezt meg lehet érteni, én meg is érteném. De ő biztos, hogy nem, mert már nem jár ebben a cipőben, nem dolgozik és utazik napi 10 órát a hétvégét várva.

nov. 14. 09:16

Egyébként milyen viszonyban vagy a "neki"-vel? Szülő,főnök,testvér?

Te nem szorulhatsz az ő segítségére?

Egyenesen nem lehetett volna közölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook