Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az utolsó esély?! fórum

Az utolsó esély?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az utolsó esély?!

1 2 3 4 5
2011. jún. 13. 17:15
Szia!Légy erös én is azt mondom.Nekem is két picim van és volt hogy nálunk is megfordult a fejemben hogy lépni kell.Én nem mertem a picik miatt.De aki nem érdemli meg a szereteted attól lépni kell.Te légy erös és minden sikerülni fog.Rád talál az igazi is és a gyerekek is veled lesznek majd.Azt a szemetet meg felejtsd el mert arra se méltó hogy gondolj rá véletlenül is!
37. 93f84765e4 (válaszként erre: 1. - Réka8080)
2011. jún. 13. 15:41
szia!én is hasonlo cipőben járok.kivagyok merülve érzelmileg.6 éve nem éreztem már hogy szeretnek hogy fontos lennék.szerintem helyesen cselekszel!
36. nikics
2011. jún. 13. 15:11
Kitartást és sok erőt kívánok Nektek a "következő" életedhez. Jól döntöttél, egy boldog élet többet ér, mint egy gazdag, hazugsággal teli...
2011. jún. 13. 15:02

Szia Réka!

Én is nemrég keveredtem ki egy nagyon durva párkapcsolatból,úgy hogy lakhelyet,munkahelyet és telefonszámot is kellett cserélnem de MEGCSINÁLTAM!!!!

Mi nem voltunk férj és feleség és a nem is tudom hogy nevezzem "ember" akivel éltem ráadásul arab.

Nem volt bántalmazás sohasem csak a klasszikus lelki terror és az általad említett aranykalitka,csodálkozom hogy megengedte hogy munkába járjak de csak egy ismerőse kávézójában dolgozhattam ami a házunktól 3 percre volt.

Idegem országban éltem még barátaimmal is csak lopva beszélhettem és chatelhettem.

A probléma ami neki természetes hogy folyamatosan lányokhoz járt és fizetett is nekik ezt kb hetente 3 szor tette és még csak nem is használtak semmit az ilyen együttlétekkor!Hát persze pénzért mindent meg tudott venni,az meg van neki bőven.De már csak az van neki és a lányok akiket meg tud venni pénzért.

Mikor ez kiderült összeomlottam.Az is érdekes hogy milyen módon de ha rápillantassz a naplómra olvashatod.Szóval összeomlottam,teljesen padlóra vágott mert én egy értelmes,igényes,elbűvölő és igenis szép nőnek tartom magam!

Hogyan tehette ezt meg velem?De ez a múlt és már nem is érdekel egyszerűen nem vagyunk egy szinten szellemileg ezért nem fontos miért tette!

Amikor kiderült csak ennyit mondott:Inkább elmegyek és fizetek egy k....nak minthogy veled lefeküdjek.Tiszta szánalom,lelki beteg,lelki szegény!

Egy szép napos reggelen összepakoltam a ruháimat nem volt egyebem,persze amiket ő vásárolt azt otthagytam és az ékszereket is és elindultam.Utközben vettem egy új sim kártyát és gyorsan ki is cseréltem.A zsebemben szinte annyi pénz volt ami kifutotta a taxit a barátnőm lakásáig.Értsd ezalatt hogy ennivalót sem tudtam venni szó szerint!

Nem volt könnyű pedig nekünk nem volt gyerekünk de MEGÉRI!

Nem sok idő telt el találtam munkát mivel ostoba sem vagyok angolul perfect beszélek,diplomám van és egy pár tanfolyamot is elvégeztem!És minden jött szép sorban munka pénz nyugalom és majd biztos egy normális párkapcsolat is ha már fel leszek rá készülve.

Mára jól fizető munkám van saját bérelt lakásom tényleg rövid időn belül!

Réka értékes ember vagy merj lépni sőt ez már nem is kérdés LÉPNED KELL!Tudom hogy a gyerekekkel ez nem lesz egyszerű de menj és adj magadnak esélyt egy boldog életre.Az élet olyan rövid minden év,hónap,nap,óra elvesztegetett idő egy ilyen emberrel,higgyj nekem.Meg tudod csinálni a barátaidra nagy szükség lesz és lelki erőre is hogy ne beszélje tele a fejed hogy visszamenj hozzá!

Meg tudod csinálni hiszen erős vagy és kitartó csak most az energiádat erre kell fordítanod!

Kívánok neked erőt és kitartást ehhez tudom nehéz lesz mit nehéz kőkemény lesz de az eredmény az amit nem tudsz pénzért megvenni:A BOLDOGSÁGés ez neked is jár!!!!Jól jegyezd meg!

Puszillak!

2011. jún. 13. 14:42

Réka!Gratulálok az elszántságodhoz.Hosszú menet egy válás gyerekkel,gyerekekkel,főleg,hogy anyagi dolgok is vannak mögötte.Ha sikerül megegyeznetek,akkor persze nem nyúlik el évekig,pár hónap alatt le lehet zavarni.A lényeg mindent írásban,ügyvéddel rögzítsetek,ne szóban,mert azt nem tudod az orra alá loboktatni,ha meg akarja szegni a dolgokat.Ne hagyd magad zsarolni,megfélemlíteni.Az elején rossz,ha egyedül van az ember,de a család,barátok sokat tudnak segíteni.Saját tapasztalat.Én fél éves csöppségemmel döntöttem úgy,hogy válni akarok,az ő érdekében is tettem.Sokat segített,hogy ő mellettem volt,mert tudtam,nem omolhatok össze.Tárgyaláskor nagyon rossz,biztos kapsz majd a fejedre 1-2 dolgot,de engedd el a füled mellett,mert az csak hirtelen dühből jön neki.A ti esetetekben fontos lenne az ügyvéd.Sokaknál meg lehet beszélni,hogy részletekben fizetsz.Ha nem állsz túl fényesen anyagilag kérhetsz illetékmentességet.

De fel a fejjel a hullám völgy elmúlik,de legyenek céljaid,meg lebegjen a szemed előtt,hogy a gyerekeknek szükségük van rád.Olvasván a soraidat elég ambíciózus ,erős csajszi vagy,biztos fogsz találni valakit,aki boldoggá tesz.Fel a fejjel,nehéz meneted lesz,de mindíg csak előre nézz.Esélyt meg ne adj többet,ez is saját tapasztalat.Én is sok esélyt adtam az ex férjemnek,cserébe csak ígéreteket kaptam semmi mást.Vannak néha csodák,de ti azon már túlhaladtattok,hogy bekövetkezzen.Ha valaki házasságban él,boldogtalan úgymond társasmagányban,abból ki kell lépni.Bátorság,sok sikert,boldogságot,célt,jó egészséget neked.Drukkolok!:)

33. Boldogság1 (válaszként erre: 32. - 53dfddad18)
2011. jún. 13. 14:18

Ebben van valami!!

A cikk írójának: inkább légy "egyedül" boldog,mint valaki mellett boldogtalan...

És ahogy lejjebb írta már valaki,próbálj meg ügyvédet fogadni!!

2011. jún. 13. 13:32
At "utolsó esélyek" nem szoktak bejönni...
31. 504d3546bf (válaszként erre: 28. - 252690845f)
2011. jún. 13. 12:44

Itt nem arrol van szo , hogy jatek szer vagy sem.Megalkuvas?A hazasagot ugy kepzelem mint egy uzletet(jo esettben jo uzlet ahol mind ket fel elegedet)Mind 2 enged az ovebol , mindketo ad es kap.

Nagyon sokszor megfigyelttem, amint az egyik fel csak azzal foglalkozik mi neki a jo, o mit erez.Fel sem teszi a kerdest: es a masik, o mit erezhet?

30. c7270ef381 (válaszként erre: 23. - Fancsali)
2011. jún. 13. 12:38

De néha későn jön rá az ember lánya,de tanulni sose késő lányok!És nagyot téved az aki azt hiszi, hogy a delikvens ffi, csak a másik partnerrel volt olyan amilyen, Kutyából nem lesz szalonna!

Én hál isten nem a házastársamban csalódtam, csak barátban, de így is kemény dió! Mindenkinek kitartást!

29. 504d3546bf (válaszként erre: 26. - Kisj)
2011. jún. 13. 12:37
Nekem akor ez volt a feny az alagutba.Az egyetlen eselyem volt.Mar mit veszitsek nem volt.
28. 252690845f (válaszként erre: 22. - 504d3546bf)
2011. jún. 13. 12:36
Két lehetőség van. A megalkuvás, vagy a boldogság. Tudom, nehéz. Talán lehetetlen. Hívjuk szerencsének, vagy elrendeltetésnek, akár sorsnak... Játékszerek vagyunk. Vajon fel tudunk-e mászni a kötélen...?
27. c7270ef381 (válaszként erre: 23. - Fancsali)
2011. jún. 13. 12:34

Gratula!

Igazad van!

26. kisj (válaszként erre: 19. - 504d3546bf)
2011. jún. 13. 12:31

Tudom, hogy írtad.

De azt tudod Te is, hogy nagyon nagy szerencséd volt:)

Én ezt nem mertem volna.

2011. jún. 13. 12:15

Minden tiszeletem azoké a nőké, akik mernek lépni.

Sajnos rengetegen élnek méltatlan vagy megalázó kapcsolatban,hiába alázzák porig őket akkor sem mernek lépni. Sok férfi mestere a leki terrornak , az anyagi függésben tartásnak. Hasonló cipőben van egy közeli ismerősöm is. A hercegnőből 15 alatt romni k.rva lett,mégsem mer lépni...

Szóval a cikkírónak kitartást kívánok. Ha legalább kap egy lakást és valamennyi pénzt és mellette áll a csalája és a barátai sikerülhet neki az újrakezdés.

2011. jún. 13. 12:13

Nem minden ferfi egy forma.Ilyen alapon a nokre is lehet mondani , hogy mind egy forma.

Szemelyesen ismerek olyan not aki mar 10 eves koraban is kihasznalta az utana futkoso fiukat azttan ha kiurult a penztarca a pasi elott nyalakodot egy masikal.Felesegkent sem lehetet szep dolgokat ramondani, elvalt mas ferfi felesege es kitudja meg hanynak lesz.

Sem ferfiak sem nok nem fenymasolon volttak keszitve.

2011. jún. 13. 12:02

Olyan nincs, hogy "utolsó esély"! Ebben a témában nem létezik ilyen! Aki egyszer becsapott, megcsalt, elárult, megalázott, az máskor is megteszi ugyanezt minden lelkiismeretfurdalás nélkül. Addig tart az ilyen kapcsolat/házasság, amíg mi képesek vagyunk tűrni, homokba dugni a fejünket, persze erre addig vagyunk képesek, amíg szeretünk. Higgyétek el, az ígérgetés, esküdözés mögött semmi nincs, csak megijednek, mert alapvetően minden férfi GYÁVA. Ha lebuknak és még nincs mögöttük háttér, addig mindenre képesek, hogy időt nyerjenek. Közben keresik a megoldást, de nem velünk, hanem egy másikkal, aki bedől nekik. Ahogy ez megvan, újra biztonságban érzik magukat és akkor ők mondják ki, hogy elég, vége. Ilyenkor nagyon kemények, erősek tudnak lenni...

Nagy igazság, hogy: "minden férfit egy anya szült". Mindegyik egyforma, csak mi reagálunk másképp rájuk! Persze, aki még a párválasztásnál, a nagy szerelmeknél tart és elhiszi, hogy van ilyen, az ezt soha nem hiszi el olyantól, aki már mindezen túl van. De így is van ez jól! Vannak csodálatos pillanatok, ahhoz mindenkinek joga van megélni..., de ami utána jön, (márpedig előbb vagy utóbb eljön), attól olyan jó lenne megkímélni minden nőtársamat, legyen bármilyen korú. Akárhány évesek vagyunk, mindig nők maradunk és 20 évesen ugyanúgy tud fájni a hazugság, a megalázás, mint később!

Ez az én véleményem, de úgy érzem nem vagyok egyedül ezzel: százszor inkább egyedül, mint egy megalázó, kiszolgáltatott kapcsolatban...

22. 504d3546bf (válaszként erre: 20. - 252690845f)
2011. jún. 13. 11:56

Nincs tokeleteseg (szerintem).

Talakozttam egy angyalal,kesobb kiderult , hogy o is csak egy ember es el kelet dontenem: elek egy emberel vagy keresem eletem vegeig az angyalt.

2011. jún. 13. 11:51
ere=erre
2011. jún. 13. 11:50
Lehet, hogy pesszimista vagyok, de ahol utolsó esélyekről kell gondolkodni, ott már régóta nagy a baj. Létezik a tökéletesség. Annyi mindenen mentem át, ami letörölné a számról ezt a mondatot, de mégis. Az idő múlik. Minden pillanattal, ami nem a miénk, távolabb sodor a tökéletességtől. Márpedig Mindannyian ere vágyunk...
19. 504d3546bf (válaszként erre: 15. - Kisj)
2011. jún. 13. 11:47

En az ismeretlenbe ugrottam Judit.Mar irttam parszor a hoxan irom ujra egy fenykepem nem volt a paromrol, nem hogy lattam volna valaha, ugy mondttam igen-t.Az elso talalkank akkor volt mikor ide jottem.Nem batoritok erre senkit.De anak ellenere, hogy neha a falra maszok tolle , nem bantam meg.

Bar mekora veszekedes van egy bizonyos teman, tudom , hogy nem kozomboz az irant amit erzek, csalni nem csalna meg, nem mert szeret , ha nem mert nem alacsonyodik odaig le.Mondjuk ugy , hogy tiszteli onmagat.Mas hibai van.Es nekem is.

Akkor elkeseredet ugras volt, ami megpecsetelte a jovonk, de ha van ebben az eletben vallami amiert erdemes volt megelnem azt amit megeltem , a hazasagom es a lanyom az.Az osszes problemak ellenere ami nem keves.

Ja es volt ateltunk olyat is , hogy hetekig , tan 1 honapig puliszkat ettunk , mert nem volt kenyere.De akor sem cserelnek a kiralyneval sem.

18. réka8080 (válaszként erre: 13. - 686bf33c2c)
2011. jún. 13. 11:45
Köszönöm és remélem így is lesz.Nagyon bízok egy szebb boldogabb életben,jövőben.
2011. jún. 13. 11:44
Már tudom hogy okosnak kell lennem,okosan kell válnom.Most visszavett a fenyegetős énjéből,mert állítása szerint nem akar bántani,inkább vissza akar szerezni.Nekem ezt kell kihasználnom amíg ilyen.Szeretném ha már vége lenne,sokkal nehezebb mint én gondoltam.Nagyon megvisel,néha nagyon nagyon magam alatt vagyok,felkelni sincs kedvem,néha sikerül fölspanolnom magam.És azt is tudom,sokkal könnyebb lenne ha lenne valakim.mégis csak kapnék egy kis szeretetet.Így a gyerekeimből merítek erőt.
16. kisj
2011. jún. 13. 11:24

ja még valami!

ügyvédet azért fogadjál!!!!!!!!!!!

15. kisj
2011. jún. 13. 11:21

Réka, Ibi, természetesen mind a kettőtöknek igaza van. Én azét írtam amit írtam, hogy a semmire nem szabad kiugrani az ismeretlenbe. (főleg gyerekekkel)

De látom már Réka, hogy meg fogtok tudni állapodni a férjeddel.

Akkor hajrá!! Én sok sikert kívánok:)

2011. jún. 13. 11:21

Réka!


Fontos tudnod: amig le nem zajlik a válás hivatalosan, simán kiszedheti a pénzt a zsebedből..tapasztalat.

A lakás kié marad? Te kapsz egy újat? inkább a halál! ne gondold azt, h nem tenne neked keresztbe...aki sír és zsarol.... tőle ne fogadj el semmit! mondd, h pénzben kéred a ti lakásotoknak a felét, a többit megoldod!

ami kötelező: gyerektartást követelj.. de nem puszira, hanem pereld be. apám is fizet a másfél éves gyereke után 15öt. ha a te remélhetőleg hamarosan exférjeddel megegyeztek, h ad annyit amennyit akar, akkor is ott van a papír, ami megszorítja. ez pszichológia.

ott volt a család, nem érdekelte, másfelé ment... eredmény: válás.

ott a papír ami ha nem érdekli, akkor igen súlyos következményekkel jár....

ez az ember nem tanult az élettől semmit. nem feltétlen tehet róla, de egy ami biztos, nincs aki ebből kiszedje. majd a válás után biztos helyrepofozódik, de akor sem szabad reménykedni.

és még vmi, amiben mindenki egyetért sztem: csak a gyerek legyen a fontos neked!!!!!

2011. jún. 13. 11:13
Réka kivánom hogy megtaláld a Boldogságod mert valahol téged is vár valaki aki elfogad és szeret és igenis hűséges és majd akkor azt fogod mondani miért nem léptem hamarébb.Kivánok neked sok erőt és kitartást!!!!!!
12. réka8080 (válaszként erre: 9. - 504d3546bf)
2011. jún. 13. 11:13
Én is ezt vallom,a gondolatoddal teremtesz.Ezért száműztem minden negativ jajveszékelőt magam körül,akik csak azt hajtogatták két gyerekkel nem fogok kelleni senkinek,hozzászoktam egy szinvonalhoz,miből fogok megélni?Én szegény családból származom,hiába volt pénzem most,mégis nálam jóval szegényebb barátnőim voltak,elmentem turkálóba is.Boldogságot szeretnék egy olyan valakit akihez ha odabújok nem fáj a szívem és aki a szeretetet nem pénzben méri.
11. réka8080 (válaszként erre: 8. - Kisj)
2011. jún. 13. 11:09
Hál Isten jól alakulnak a dolgok,lassan belátja,hogy 12 év után és 2 gyerekkel nem tehet utcára.Ugy néz ki szépen de nagyon lassan meg tudunk eggyezni,lassan beletörödik,hogy nem tud visszatartani.Kapok lakást,van egy kis félretett pénzem is(nem sok) és persze a családom és a barátaim szeretete.Bár csalodtam némelyikben,mikor csak azt hajtogatták,hogy megvan mindenem,miért foglalkozok azzal mit csinál.Nem lesz rövidebb nem?-kérdezték.Nem,de nálam ez elvi kérdés.
2011. jún. 13. 11:07
Nagyon sok ev kelet ahoz , hogy rajojek , hogyan valosithatom meg a celom.Attol kezdve mig elerttem csak egy honap volt.Pedig az esely rea kb 1%volt.
9. 504d3546bf (válaszként erre: 8. - Kisj)
2011. jún. 13. 11:04

Szerintem van.Az akarat ha elleg eros , ad munkahelyet.Ha vallamit elakarsz erni elered.Felteve ha nem ijedsz meg a neheztol, es nem akarsz rogton mindent.Apro lepesekben a cel felle:)

Az teny , hogy nem vagyok a valas partloja, de ...azert amit irt a forum indito...

Egy hires iro akinek a nevet mar nem tudom irta a sikerol" az lesz amit varsz" Kasai Kati videoit lattam nem reg" az lesz amit megmondasz magadnak"mondja. Es van benne vallami, mert az akaratunk vonza maga uttan a dollgokat.Elokeszitjuk az utat a siker vagy sikertelensegnek, boldogsagnak-boldogtalansagnak.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook