Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az iWiW pszichológiája fórum

Az iWiW pszichológiája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az iWiW pszichológiája

1 2 3 4
26. KGyula (válaszként erre: 25. - Fuszulka)
2006. aug. 30. 18:53

Csak az tud segíteni, drága fuszulka, aki meghívóval rendelkezik. Nekem, sajnos nincs.


Amúgy az iWiW döglassú, akadozik, szóval eléggé gáz. Ennél már sokkalta jobb a ppl.hu vagy a myVIP.com.


Ezekre a közösségi portálokra meg tudlak hívni. Amennyiben igényled, jelezd, kérlek!


Ja, és csak súgva jelzem: egyik sem közelíti meg ezt a portált. Persze, kapcsolatépítés, -teremtés céljára mindegyik alkalmas.

2006. aug. 30. 18:17

szeretném ha segitenétek belépni az iwiwbe


fuszulka@vipmail.hu

köszönettel

2006. jún. 23. 21:12

Szia mindenkinek! Csak tegnap találtam rátok véletlenül, de nagyon szuper!

Dolgozom elvileg, de nem bírok kilépni!

Nem tudnátok segíteni? Szeretnék az iwiw-be belépni, valaki nem tudna egy meghívót küldeni nekem? Nagyon hálás lennék!!!!!!!

Az E-mail címem : cassandra0516@vipmail.hu

Köszike! Jó hétvégét mindenkinek!

2006. jún. 20. 10:44
Ha már az iwiw nél tartunk. Nem innen jelölt be véletlenül valaki? Aki később visszavonta a bejelölését? Pár napig gondolkodtam, ki lehet az illető, de fogalmam sem volt róla, tehát elkezdtem kutakodni, de nem értem a végére... És ő meg vissza vonta a jelölést. (azt hiszem Bernadett volt vagy betti)????????
22. Venes
2006. jún. 20. 07:01

Én is fent vagyok..mint nagyon sokan. Nem hittem volna, hogy ez ilyen nagy keletű. Most hogy olyan fél éve fant vagyok, kb. már látom...:D

Annyira egyébként nem érdekel és számomra csak előnye van. Megtalálnak olyan ismerőseim akikkel egyébként nehezn tudnák érintkezni és így lehetőség van arra, hogy beszélgessünk, vagy megbeszéljünk dolgokat.


Kedvesemet viszont nem érdekli. Azt mondta, hogy nem akar felmenni. Érdekes gondolkodás, de ebben sincs hiba.

Ez a hely olyan semleges, ha fent vagy jó neked, ha meg nem akkor nem rossz.:D

2006. jún. 19. 22:29

az enyém meg az,hogy ha normális kereteken belül marad,akkor egy nagyon jó dolog :) de pölö utasítottam már el jelölést,mert ugyan ismertem az illetőt,de amíg zs.on laktam nem is köszöüntünk egymásnak!

Ja. és Brizzy is elutasított :((((((((((((((((((

20. Droma
2006. jún. 19. 22:16
Nem sértődtem be,csak tényleg nem értettelek!Rengeteget tanultam ma..nagzon belassultam$Igen wiw-eytem amikor megkaptam a meghivót,akkor pár hétig érdekes volt,de aztán nem igazán,és ez a mostani véleményem:)
2006. jún. 19. 22:01
az egyik forúmban azt írod,hogy wiwezel itt meg nem wiwezwl. de ezt én viccesen jegyeztem meg,nem besértődni,hanem velem nevetni:)))
18. Droma
2006. jún. 19. 21:40
bocs,de nem teljesen értelek
2006. jún. 19. 21:06
droma béjbe,most ahogy olvastam a hsz-ed,az jutott eszembe: nem tudja a bal kéz mit csinál a jobb :)
16. 93a74b44ea (válaszként erre: 14. - Aranyalma)
2006. jún. 19. 20:29
Hát remélem is! :))))
15. Droma (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2006. jún. 19. 19:42
Gratula:)
14. Aranyalma (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2006. jún. 19. 19:25

Mindig vannak kivételek!


Meg különben is, Ti egymásnak vagytok teremtve. :)

13. 93a74b44ea (válaszként erre: 12. - Aranyalma)
2006. jún. 19. 19:21

Hát, lányok, az én esetem biztos "a kivétel erősíti a szabályt"-esete.

Január 29-én, 12 év egymásról-semmit-nem-tudás után bejelölt a kedves az iwiw-en. Szombaton utazom hozzá Londonba (már Húsvétkor is voltam kint), és már az elkövetkező közös évtizedeket szervezzük...

12. Aranyalma (válaszként erre: 11. - Droma)
2006. jún. 19. 19:09

Teljesen egyet értek Droma!


Engem is több régi barátnőm talált +, írtak levelet is. Váltottunk kb 2-3 mailt, de ez már nem az igazi. Az emberek változnak és nem biztos, hogy egy gyerekkori barátnővel újra +tudjuk találni a közös hangot.


Nekem összesen 2 barátnőm van, akikkel bármennyi idő után ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk.

11. Droma
2006. jún. 19. 18:57

Én is fent vagyok,mert kaptam meghivót,de nem szoktam feljárkálni,mert az ismerőseim többsége nincs is fent!És attól még hogy valaki bejelöl csak egy ismerőssel lesz több ott fenn de nekem inkább az számit hogy a mindennapjaimban mennyi van!Mert akik ott fent az ismerőseim azokkal nagyjából havonta 1x beszélek...!Szóval nem látom sok értelmét..én inkább mailezek meg sms-ezek!És igy is van sok ismerősöm meg barátom!

Szerintem attól hogy megtalálsz egy régi ismerőst az iwiw-en még nem lesztek olyan jóba mint régen..de lehet hogy én tévedek...

10. Aranyalma (válaszként erre: 9. - Attika24)
2006. jún. 19. 18:47
Lehet, hogy nincs meghívója. Minden embernek egy jár, biztos már elhasználta. Ha + nem, akkor irigy. :)
2006. jún. 19. 16:32
Vannak emberek,akik bejelöltek. tudom kik azok,csaqk régen nem dumáltunk. erre én küldök egy levelet,hogy mi van vele,mi történt vele az elmúlt időben. és nem jön a válasz...na,akkor két hét múlva szépen törlöm a kapcsolatot. ha meg megint bejelöl,akkor elmondom neki, hogy mi a problémám. egyébként. én szeptember óta próbálom az osztályomat összeszedni a világháló segítségével és el kell hogy mondjam,a huszonsokból 12 van meg. :(
2006. jún. 19. 16:26

Az adatokért én sem aggódom, kaptam meghívót már vagy 3 éve, de akkor még olyan fontos embernek tartottam magam, hogy nem értem rá ismerősök után nézni, el is felejtettem a dolgot, de most egy apropóból ujra előtérbe került és csak regisztrálás után jöttem ré, hogy már fent vagyok.


Tényleg nagyon lassú, ez igaz, viszont ami mellette szól az, hogy olyan kapcsolatokat is megmozdíthattam általa ami eléggé ellaposodott.

2006. jún. 19. 16:25

Hogy mennyire preztizskérdést csinálnak az iwiw-ezésből?

Szerintem egyáltalán nem, mivel rengeteg olyan ismerősöm van, aki köszöni szépen, de megvan az iwiw nélkül is...én fenn vagyok, és nekem is az a véleményem, hogy döglassú. Akárki megveszi, attól sajna még nem lesz gyorsabb...Az adatlopást pedig máshonnan is meg tudják tenni azok a bizonyos személyek, ha nagyon akarják, igaz ez egy kényelmesebb módja lenne, de ha figyelmesen végignézi valaki az ismerősei adatlapjait, akkor láthatja, hogy nincs minden kitöltve mindenkinél...a döntés a tied, hogy mi alapján találjanak meg...aki akarja használja, aki nem nem...ilyen egyszerű:)))

2006. jún. 19. 16:14

Én nem vagyok ennyire optimista. Az iWiW döglassú és ezen nem változtatott az sem, hogy T-Com megvette.


Ha figyelmesek vagytok, akkor láthatjátok: még mindig a Beta változat van fent.

5. Hoxa
2006. jún. 19. 14:29
Az iwiwnek?
2006. jún. 19. 14:21
Én elolvastam a cikket, meg a hozzászólásotokat, de továbbra sem értem mi a lényege!?
3. Hoxa
2006. jún. 19. 13:46

Szerintem van valami igazság a státuszszimbolúmos elgondolásodban.


Az adatainként én nem aggódnék, mondjuk nem is adtam meg a címem, telszámom, mint jónéhányan. Bár én kicsit hazabeszélek a Magyar Telekommal kapcsolatban. Ők biztosan nem fognak visszaélni vele.


Én is fent vagyok az indulás óta, és röhejes, ami mostanában folyt ameghívók körül... Tényleg nevetséges, remélem a multicég javít a helyzeten, pénze és apparátusa biztosan van rá. :)

2006. jún. 19. 13:43

Fent vagyok. Százhat ismerősöm van, de csak azért ennyi, mert nincs időm rájuk vadászni. Akik szerepelnek az ismerőseim között, azok majdnem mind engem jelöltek annak, én csak visszaigazoltam őket.


Sőt fent vagyok myVIP.com és a ppl.hu közösségi portálon is.


Egyébként az iWiW döglassú, én csak ólommadárnak hívom. Egyetlen előnye, hogy olyan emberekre is ráakadtam, akkiel valamikor nagyon jó kapcsolatban voltam (pl. általános iskolai osztálytársaim, jónényán hallgatóm a fősikoláról, egy-két hűtlen barát).

2006. jún. 19. 13:18
Rendkívül gyorsan nő az iWiW forgalma. De miben rejlik a sikere?

Számomra úgy tűnik, státuszszimbólummá vált, hogy fent legyél... S ha már felkerültél, minél több ismerőst kell begyűjtened
Ez a mércéd, ez által fognak megítélni!

Ugrás a teljes írásra: Az iWiW pszichológiája
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook