Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az ínhüvelygyulladást csak injekciós kezeléssel lehet gyógyítani, vagy létezik más megoldás is? fórum

Az ínhüvelygyulladást csak injekciós kezeléssel lehet gyógyítani, vagy létezik más megoldás is? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. Krysty
2007. aug. 14. 07:05
Nekem a gipszeléssel is helyre jött.
13. Kalmár Edit (válaszként erre: 12. - E71af41436)
2007. aug. 13. 22:31
szó szerint így van!!!
2007. aug. 13. 22:29

amiért nem szabad elhanyagolni egy-egy ilyen gyulladást,az a későbbiekben fellépő komplikációk.

20-30 évesen az ember eléggé tűri a fájdalmat,de sajnos majd 30 év múlva lesünk,ha éppen a seggünket nem tudjuk kitörölni.

szóval tessék minden jelet komolyan venni és nem hagyni elhanyagolni!!!!

11. Kalmár Edit (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2007. aug. 13. 22:28
Én egy injekciót kaptam a csuklómba, de mire hazaértem nem éreztem semmit. Bekentem az iszappal és bekötöttem minden este. Napközben, pedig csukló szorító volt rajta. A doktornő azt mondta, hogy még egy millimétert se mozgassam, és akkor hamar meggyógyul. A legjobb gyógymód, ha nem mozgatod egy jó pár napig.
10. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2007. aug. 13. 22:16
Nem tudom, Te hogy turod a fajdalmat (en a kezeimen eleg jol, a gyogyszereket pedig nem szeretem), de ha nehezen, esetleg irass fel Voltaren vagy Diclofenac tablettat/kapszulat. Az orvosod tudni fogja, melyikre van szukseged. Ezek csokkentik a gyulladast.
9. 867f9adc74 (válaszként erre: 7. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 13. 22:11

Köszi a válaszokat Csajok!!!

Én is arra várok, hogy magától elmúljon, de nem akar...Nagyon fáj a csuklóm, a hüvelykujjam pedig csak kattog le-fel, és akkor is nagyon fáj!!! Nem is nagyon tudom mozgatni... Orvosnál még nem voltam:-(((

Kb két hete fáj, de egyre csak rosszabb...

Félek, h a doki egyből injekciókúrára fog küldeni!!!!

2007. aug. 13. 22:02
Vastagon bekentem zsíros körömvirágkrémmel, majd Aminoerg oldatba mártott fáslival lazán betekertem, erre folpack jött, és ismét fásli, de már szárazan. Kíméltem egy darabig, rendbe jött. Idejét nem tudom, mikor fordult elő utoljára, pedig a kezemmel-ujjaimmal dolgozom.
2007. aug. 13. 21:59
Sokszor volt inhuvelygyulladasom a zongora miatt gyerekkoromban, de soha semmit nem csinaltak vele, meg orvosnal sem voltam, mert senkit nem erdekelt es gyakorlatilag ugy nottem fel, hogy termeszetesnek vettem, hogy idonkent bedurrannak a kezeim a tuleroltetestol. Olyankor bekotoztem magamtol es kimeltem. Nem tudom, hogy az injekcio mennyit segithet, de 1-2 het alatt nalam magatol is elmult. Ha leroviditi a gyogyulasi idot, akkor erdmes megprobalni.
2007. aug. 13. 21:57
Szia! Én igaz, hogy teniszkönyökre illetve annak gyulladására, de egy kancsós dolgot ittam, amiben van kén, glükozamin és kondroitin is, és ennek a kenőcsével kentem! Nekem is injekciózni akarták, de 3 nap alatt le ment a gyulladás róla.
2007. aug. 13. 21:57
Ezeken már túl voltam és szenvedtem és akkor jött a masszázs...nekem az vált be...
2007. aug. 13. 21:51
Helló! Nekem nem rég volt inhüvelygyulladásom. Injekciót kaptam a csuklómba, (nem fájt) kellemetlen volt. Éjszakára gumis fásli + iszappakolás nagyon jóhatást lehet vele elérni. Gyógyszertárba lehet kapni.
3. dee
2007. aug. 13. 21:48
Nekem simán gipszelték és 2 hét alatt meggyógyult.
2007. aug. 13. 21:46

Szia!

Ha nem ganglion konkrétan, akkor el lehet aszíroztatni szakemberrel, aki csinált már ilyet. Nagyon kellemetlen, nem fáj, inkább borzalmasan furcsán-rossz érzés.

Nekem egyszer műtötték akkor egy db csomó volt a csuklómon, műtét után egy évvel dupla akkora lett és azt elmaszírozta nekem a kedves masszázstanárom. Azóta nincs!!! És nem is fáj már és nem tudom megerőltetni, hogy be kelljen fásliznom, meg ilyenek. Vizsgáltasd ki és keress egy masszőrt, aki ért hozzá! (teszem hozzá: szerintem és nekem ez volt...)

2007. aug. 13. 21:43
Az ínhüvelygyulladást csak injekciós kezeléssel lehet gyógyítani, vagy létezik más megoldás is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook