Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ember mindent túlél. Vannak dolgok amik fájnak, de azok... fórum

Az ember mindent túlél. Vannak dolgok amik fájnak, de azok... (beszélgetős fórum)


1 2
16. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 10:00

Hagyd ezt az önmarcangolást,,ez is csak rólad szól,,előbbre meg nem visz.

Felismerted hogy ez nem jó,,javítani meg sosem késő.

febr. 19. 09:54

Ezt a mai technika nélkül nem lehetne megcsinálni. Csak a kor "szelleme" (na, már mindenhol felbukkan ez a ghost) hozta magával, - de azt hiszem tényleg kezd nagyon általánossá válni, ami bizony elszomorító tendencia.

Gyávaság? Ez talán túl erős kifejezés. Menni a könnyebb ellenállás irányába, - kihasználni a technika adta kiskaput, - talán ez a felszínen így csak ennyi.

Egyénileg viszont nagyon más lehet. Mostmár csinálhatod a saját, frissen kikristályosodni látszó elveid szerint is. Szépen, egyenesen.

febr. 19. 09:46
Én is csak ma tudtam meg hogy van ilyen. Fogalmam se volt hogy ezt csinálom. Meg más is. Mert asszem rengetegen vagyunk a klubban. Régen egy szimpla csáóval lekoptattad a hős szerelmest, most meg elég ha sarkon fordulsz. Mintha ott se lettél volna soha. Gyávák vagyunk legtöbben az élethez is. Meg a szerelemhez is.
febr. 19. 09:42
Felismerted és ez jó.
febr. 19. 09:41

Ghostolás? A "Ghost" film után mondjuk nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ez vajon mit jelenthet, nekem mindenesetre új volt ez a szakkifejezés, - jóllehet magát a jelenséget ismerem.

Hát akkor ez a nap se telt el hiába... :-) Köszi az infót, de neked is hasznos volt szerintem ez a történet, mert az ellenkező oldalon való megtapasztalás rávezetett egy lényeges felismerésre. Arra, hogy nagyon rossz érzéseket kelthet a másik félben a minden magyarázat nélkül való felszívódás. Megéri inkább korrektnek lenni. Tisztelni, és emberszámba venni a másikat.

febr. 19. 07:39
Lehet csak a rosszabbik oldalamat hozta ki. Hiába próbálok jó lenni, ha valaki mindig darabokra szakít.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
febr. 19. 07:37
És ha csak bosszúállóbb lettem? Most még nem tudom, mert eléggé össze vagyok zavarodva. De legalább észhez térített ez az illető. Mintha egy több éves éber kómából ébrednék.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 07:27

Ne csinálj a múltaddal semmit! Megváltoztatni nem tudod. Erre mondják, az univerzum mindig az egyensúlyra törekszik, amit másoknak adsz, idővel teljesen más, vadidegen emberektől azt kapod vissza.

A továbbiakban cselekedd a jót, a szépet, ha mást nem, csak egy mosolyt adj bárkinek, és azt kapod vissza.

Tanultál, a további tetteid legyenek tanulságok mások számára. Ennyi. Légy boldog!

febr. 19. 07:22
Én egy kicsit most belehaltam ebbe, asszem. De valahol mindig éreztem belül hogy az amit csinálok nem jó. De mégse tanultam egyik esetből se. Hát majd keresek valami agyserkentő hogyan legyünk-es könyvet, aztan átrágom magam rajta. Vagy jól berugok, aztán arra se emlékszem, felkeltem-e tegnap vagy nem? :)
7. Józsibirka (válaszként erre: 6. - Panna.33)
febr. 19. 07:09
Igaz!
febr. 19. 07:07

Dehogy él túl mindent az ember.

Meg olyan is van, hogy nem is akar túlélni.

febr. 19. 06:33

Pont az utolsó mondatot akartam írni..karma..


Önismereti tréning, tulleszel rajta ;)

4. Betta80 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 06:33
…én ezt nagyon értékelem ha valaki beismeri a hibáit ! Te most ezt tetted .Szerintem nem kell felhívni senkit -semmit sem kell tenned ! Ahogy írtad is most te is “vissza kaptad “ picit és ez így van balancban.Innentől a szemléleted úgy is változik és majd most jobban figyelsz másikra és magadra 💕
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
febr. 19. 06:29
Azt nem mondanám. Asszem rohadt nagyot hibáztam, egy csomó ember érzésén átgázoltam életem során, aztán legtöbbször észre se vettem mit csinálok. Ghostolás, így hívják ezt manapság társkereső berkekben. De én csak sima megfutamodásnak mondanám inkább. Aztan jött valaki, aki velem ugyanezt eljátszotta. Nem mondanám hogy nem fáj a dolog, de inkább az önérzetemen ejtett csorbát. Meg az fáj hogy rádöbbentett milyen sz*r ember vagyok. Biztos felállok ebből is, mert kénytelen vagyok, vagy nem is tudom mit kéne csinálni. Hívjak fel mindenkit akit átejtettem mint a Jóbarátokban Joey a volt nőit, csak hogy könnyítsek a lelkemen? Hihetetlen, a karma tényleg dolgozik.
febr. 19. 05:13
Erős vagy, jó olvasni.
febr. 19. 05:13
"Az ember mindent túlél. Vannak dolgok, amik fájnak, de azok inkább múltbeli dolgok. Mikor már úgy érzed mindenen túl vagy, jöhet bármi. Árvíz, tűzvész, emberek, akik a saját eszközeidet fordítják ellened..., minden leküzdhető."
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook