Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ember mindent túlél. Vannak dolgok amik fájnak, de azok... fórum

Az ember mindent túlél. Vannak dolgok amik fájnak, de azok... (beszélgetős fórum)


1 2
febr. 21. 10:14

Kicsit túlzásnak tűnik nekem ez a történet. Nem tudom mennyi idős lehetsz, de az a megérzésem, hogy még előtted az élet nagy része.


Én annyira elbasztam az életemet, hogy külső szemlélőként nézhetem, ahogy a számomra legtökéletesebb nő mással éli az életét. Hozzáteszem, hogy 2 gyerek is van és már elmúltunk 45 évesek. Próbálok ebből felállni, de eddig nem sikerült (9 hónapja). Sosem léptem félre, semmilyen szinten sem.

febr. 21. 09:46
44. Józsibirka (válaszként erre: 43. - Tumbo2)
febr. 21. 09:44

😄👍


Igaz, Az jóó..!🙂😉

43. tumbo2 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 09:42
ja,a tvink piszt vagy mifene
42. andilaci (válaszként erre: 4. - Betta80)
febr. 21. 05:57
💯
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Birebora)
febr. 19. 19:06
Nem haltam bele, inkább csak rádöbbentett dolgokra hogy mennyi hülyeséget elkövetünk életünk során. Húzzuk valakinek az agyát pusztán unalomból. Vagy mert ehhez van kedvünk. A következménnyel meg senki nem számol. Mintha minden csak egy játék lenne. Egy bukméker iroda, ahol az egyik veszít, a másik meg nyer.
40. gyöngy:) (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 18:51
Látod, jobban járnál, ha az unalmas kertes fórumokba írogatnál, nem lennének ilyen gondjaid.
febr. 19. 18:45
Beleszerettél online valakibe. Ilyen van. Lekoptatott. Ilyen is. Túl leszel rajta. Nem kell egy virtuális szerelembe belehalni. Ilyen mikor a fagyi visszanyal.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Ágio8405)
febr. 19. 16:29
Az életben vannak ilyen megmagyarázhatatlan dolgok. Semmi nem az aminek látszik. A baglyok meg hallgatnak. :)
37. Ágio8405 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 16:17
Hát ez tényleg fura….
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Gyöngy:))
febr. 19. 15:32
Nem is volt az. Csak a virtuális lelkét, lényét találtam izgatónak.. Ami valljuk be nonszensz. Normális ember nem csinál ilyet. Kb olyan mint amikor ráizgulsz egy chat botra. 🙄😌
35. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 15:31
Nem vagy sz.rember. Az a múlt, jöhet a jelen és a jövő. Felismerted, beláttad, felálltál. Arccal, emelt fővel előre. Tanulj a hibáidból és ne kövesd el újra. Sok sikert és kitartást!
34. gyöngy:) (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 14:21
De akkor nem lehetett ez egy nagy kapcsolat, még a másikba is nemrég voltál szerelmes. Vagy játszadoztál párhuzamosan velük? Nem értem, de nem is kell ezt nekem értenem.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Alnisa)
febr. 19. 13:01

Ha nem azok lennénk ez a világ egy sokkal élhetőbb hely lenne. Biztonságosabb, szebb, békésebb. De az ember csak magában tudja megteremteni a békét. Valaki meg magában se. Mert valami mindig űzi, hajtja. Mint a kábszer. Én se nagyon értem ezt az egészet. Miért mindig azok szenvednek, akik leginkább semmiről nem tehetnek. Csak rossz csillagzat alatt születtek maximum. Vagy valamiből kevesebbet kaptak mint a másik.

Mondjuk én se voltam egy mintagyerek általánosban. Én is kicsúfoltam egyszer valakit, az anyja eljött hozzánk suli után aztán adott egy akkora sallert hogy a fal adta a másikat. Anyám meg csak helyeselt neki. :) De asszem jókor jött az a pofon.

32. Alnisa (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 12:54
Mert szerinted miért kínozzák az emberek az állatok, akik gyengébbek, végtelenebbek nálunk? Miért kezdene olyannal, aki fölé kerekedne?? Gyáva, szar emberek.
febr. 19. 12:52

Számolni kéne, de aki szándékosan gonoszkodik, azt pont nem érdekli, hogy milyen lelki károkat okoz.

Mert ebben a tekintetben is nagyon különbözóek vagyunk.

febr. 19. 12:36
Amikir g*ci nagymenő gyerekek kinéznek maguknak egy gyengét aztán halálra szekálják, vagy a vonat elé lökik, lökném én is őket oda. Miért nem egy erősebbel kezdenek ki?
febr. 19. 12:32
Túléli, de lelkileg lehet beledöglik. Valaki feláll bármilyen helyzetből, más meg nem. Annyira különbözőek vagyunk. Ezzel is számolni kéne amikor valaki szórakozik a másikkal.
28. Százas Evelin (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
febr. 19. 12:09

A fórumcím az amolyan lelki tényezőkkel kapcsolatosan volt megfogalmazva. Nem szó szerint értendóen.

Nade egyébként, - nagy igazság. :-)

27. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Százas Evelin)
febr. 19. 12:02
kivéve a halált.
febr. 19. 11:54
De hisz az a fórumod címe, hogy az ember mindent túlél. :-)
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Titkoskert)
febr. 19. 11:44
Egyetértünk. Csak ha valaki nagyon menni akar, azt már a bécsi intercity se állítja meg. Pláne nem egy csalóka szivárvány vagy valami égi játék.
24. Titkoskert (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:31

Kiszállni könnyű, ha azt nagyon akarja az ember, csak nem tudhatja meg senki már akkor, mit veszített azzal, hogy bedobta a törölközőt?

Sokszor érezhetjük, hogy itt ennél lentebb már nem lehet, aztán jön még rosszabb, de jöhet a szivárvány is, ami teljesen mást hoz az életünkbe, szépet, jót, boldogságot.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Titkoskert)
febr. 19. 11:23
Mindenkinek más a limit. De néha tényleg jobb lenne kiszállni. Aztan másnap felébredsz a kómádból aztán rájössz hogy élni még is jó dolog.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
febr. 19. 11:19
Ez már másik. Másik majom. Bohóc.
21. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:18
Nem így van, bárcsak így lenne! Magyarországon rengeteg az öngyilkos, aki nem tud már vélt, vagy valós fájdalmat feldolgozni.
20. gyöngy:) (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:03
Ez még mindig a zenész vagy sztár vagy kicsoda?
19. srcrss (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 19. 11:00

"rádöbbentett milyen sz*r ember vagyok"


Akkor inkább magaddal foglalkozz, nem másokkal.

febr. 19. 10:51
A vak vezet világtalant az nem neked szólt, Libi. :) Csak úgy általánosságban. Amikor az akar példát statuálni aki ugyanazt csinálja amit te. Ugyanazokkal az eszközökkel él. De ő még aljasabb mint te, mert ő tudatosan csinálja, te meg lehet nem.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Libikóka)
febr. 19. 10:48
Vak vezet világtalant. :D Annyira balfék a legtöbb ember, komolyan. Már lassan herótom van mindenkitől. Egy három évessel jobban szót értek, mint egy felnőttel. Egyszer nyernék a lottón, vennék egy sárga tengeralattjárót, aztán én ott el lennék lenn. Mint Cusco kapitány. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook