Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az élet elszáll egy pillanat alatt... fórum

Az élet elszáll egy pillanat alatt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet elszáll egy pillanat alatt...

1 2 3 4
2009. nov. 24. 14:29
Őszinte részvétem............Csak annyit tudok mondani előre kell nézni !!Ölellek Barbika
2009. nov. 24. 14:22
Én is nagyon sok erőt kívánok Nektek!
39. b.mona
2009. nov. 24. 14:13
Nagyon sok erőt kívánok nektek!!! Nagyon szomorú és én sem tudok mást mondani de szerintem itt most lélekben mindenki veletek van!!:(( :((
2009. nov. 24. 14:03

nagyon sajnállak ehhez sajnos most nemigazán tudok mit írni annyira meghatott!!

KITARTÁST ÉS ERŐT KÍVÁNOK!!!!

2009. nov. 24. 14:01

Nagyon sajnálom!

Elolvastam a történeteket,és mintha a szívem facsarodna ki:(

(bár ezt átérezni csak az tudja,aki maga is megéli)

36. v.kler
2009. nov. 24. 13:36
Fogadd szívből jövő őszinte részvétemet! Végigsírtam a történetet, aztán beleolvastam a naplódba is...Kívánok sok erőt, hogy túléld ezt a szörnyűséget...Felfoghatatlan, hogy a mai világban ez megtörténhet...
2009. nov. 24. 13:34

Ez rettenetes! Hogy lehetnek ilyen "vakok" az orvosok?! Ha a nyúlszájat (ami viszonylag kisebb eltérés) észre lehet venni, akkor az ilyen szintű deformitást miért nem?! Felháborító!!!

Nektek sok-sok erőt kívánok, és hogy túl tudjatok majd lépni egyszer a fájdalmon! (jobban nem tudtam megfogalmazni)

2009. nov. 24. 13:32
Borzaszto. Szavak nincsenek. Sok erot es szeretetet kivanok nektek.
33. sajert
2009. nov. 24. 13:28

Iszonyú ami történt veletek.

Nagyon sok erőt, kitartást kívánok.

Végigsírtam a cikkedet is, meg a naplódat is. Az ember ilyenkor rádöbben, hogy ami az ember problémája, az semmi más ember problémáihoz képest :-((((.

2009. nov. 24. 13:27

Szia!

Elolvastam a naplód is, én is végigsírtam!Tiszta szívből sajnálom, sok-sok erőt és kitartást kívánok!!!Kívánom, hogy minél előbb megajándékozzon titeket a sors egy egészséges kisbabával!!

2009. nov. 24. 13:12

Nagyon szomorú történet.

Nem küldött az orvos terhességed alatt genetikára?

2009. nov. 24. 13:04

Nehéz bármit is leírni a történtekhez...annyira szomorú!

Csak sok erőt tudok kívánni nektek!

2009. nov. 24. 12:52
Részvétem,nehéz szavakat találni igy a naplódat és a cikkedet olvasva. Némi büntudattal és zokogva irom ezeket a sorokat, mert nekem megadatott egy egészséges baba, másoknak meg ennyit kell szenvedni.Azt kivánom mielőbb kapjátok meg az élet legszebb ajándékát-egy új babát... Kitartást az orvosi perhez, jó lenne ha lenne itt egy ügyvéd az olvasók közt aki segitene.
2009. nov. 24. 12:49

Nagyon sajnálom,ami történt,szavakat nem találok!Én ezt nem élném túl....

De Neked nagyon sok erőt és kitartást kívánok és egészséges kisbabát!

2009. nov. 24. 12:45

Te Édes Istenem. Nem találok szavakat. Az én kálváriám sem volt semmi, de ez.................őrület.

Tudod, az ember azt hiszi, hogy az ő fájdalma a legnagyobb, de mindég lát nagyobbat.Döbbenet. Hát, sok erőt kívánok innen is: Kata

2009. nov. 24. 12:43

Istenkém.............rettenetesen sajnálom ami történt veletek! Imádkozom hogy a csodás kislányotok ne szenvedjen.........ne is tudom mit mondhatnék.......minden pillanatot használjatok ki.Csak potyognak a könnyeim..........ilyenkor kérdezem hogy mi rosszatt tett ez a kis csöppség?????

Kívánom hogy legyen sok erőtök........és a későbbiekben egy egészséges babátok .

25. Zsu76
2009. nov. 24. 12:41

Nagyon sajnálom. :(


Sok erőt kívánok Nektek!

2009. nov. 24. 12:29

Kedves Heléna!

Elolvastam a cikkedet és eyszerűen azóta sem térek napirendre..utánna beleolvastam a naplódba és ahogy az előttem szóló én is elsírtam magam...

Borzalmas ami történt,ami megtörténhet ebebna világban nem is értem..hihetetlen h amennyire fejlettnek tartják az orvosi tudományt annyira fejletlen és egyszerűen nem vagyok képes elhinni,felgohni h ez h történhetett meg..

Nagyon sajnálom,és tiszta szívemből kívánok nektek sok sok erőt kitartást a továbbiakban,és bízok benne h hamarosan megajándékoz az élet benneteket egy újabb kisbabával aki egészséges!

2009. nov. 24. 12:07

Kedves Heléna!

Nagyon sajnálom én is, ami veletek történt.:( Elolvastam a naplódat és elsírtam magam :( Nem is tudom mit tennék, ha engem érne ilyen csapás. :( Ez borzasztó.

Kívánok Neked/Nektek nagyon sok jót ennyi rossz után, kívánom, hogy bűnhődjön az a nőgyógyász, és kívánom, hogy hamar szülessen egy teljesen egészséges kisbabád.

22. rinike
2009. nov. 24. 12:00

Kedves Heléna27!

Fogadd szívből jövő részvétemet!

Én januárban vesztettem el a magzatomat Edwards-kór miatt. A 17. terhességi héten tavaly december 29-n tudtuk meg, hogy rossz a kombinált teszt eredményem, mert 1:12-höz esélyt mutat az Edwards-kórra, még ezen a napon az ultrahangon minden rendben volt a babával (dobogott a kis szíve), így január 5-re kaptam időpontot magzatvíz vizsgálatra. Nem bírtam ki addig, és idén január 2-án kikönyörögtem egy magándokitól, hogy vizsgáljon meg, és ekkor már nem volt szívhang. Január másodikára már mindent tudtam az Edwards-kórról.


Sajnos a Te gyermekednek sem volt esélye a gyógyulásra, de úgy látszik nagyon jól érezte magát a méhedben, és így a maximumot élte, amit élhetett. Nagyon sajnálom, hogy mindezen át kellett menned, és hogy ilyen hamar el kellett búcsúznod a szeretett gyermekedtől. Kívánom, hogy a szívedben örök és soha el nem múló szeretettel gondolhass az elvesztett kincsedre, de emelett mielőbb a karodban tarthass egy egészséges újszülöttet.

21. bebe82
2009. nov. 24. 11:59

Őszinte részvétem! Nagyon sajnálom, ami Veletek történt és sok erőt kívánok nektek a továbblépéshez!


Nekem mondták azt a terhességem alatt, hogy Edwards-szindróma gyanús, mert vastag volt a nyaki redő egészen a hátáig, de hála Istennek nem lett az. Sokszor néztek uh-on. Azt mondta a doki minden uh után, hogy látszana, ha beteg lenne. A fejlődésén, meg a veséin és a sérv is erre utaló jel. Csak jó lett volna, ha nálad ezt már uh-on meglátják.

20. lego
2009. nov. 24. 11:48
Nagyon sok erőt kívánok nektek.Borzasztó,hogy ez ma megtörténhet.
2009. nov. 24. 11:41
Erőt kívánok a túléléshez és az új kezdethez...
2009. nov. 24. 11:35
Végigsírtam a naplótokat és a cikket is! Nagyon megható! Ilyenkor nehéz bármit is mondani / írni! Nagyon nagy kitartást és erőt kívánok nektek!!!!!
2009. nov. 24. 11:28
A könnyeimmel küszködve olvastam a cikkedet. Nem is tudom mit mondjak... Egy biztos, nagyon sajnálom a Veled/Veletek történik, és azt is, hogy Magyarországon ilyen nem törődöm orvosok vannak!!!!! NEM HISZEM EL, hogy nem látta az orvos az uh-n, hogy a picivel baj van!!!!! Az ilyen ember nem orvosnak való!!!! Olyan fejlett manapság már az orvostudomány, az uh-k is mindent mutatnak, 3D-től a 4D-ig!!!! Nagyon nagyon sajnálom, sok sok erőt kívánok Nektek az elkövetkezendő időhöz!!!!
2009. nov. 24. 11:19
Tragédia,szóhoz sem jutok.Fogadjátok őszinte részvétemet!
2009. nov. 24. 11:10

Nagyon sajnálom :(

Részvétem.

Kívánom, hogy gyógyuljanak be a sebeitek, ha lehet...

14. Dinuss
2009. nov. 24. 10:50
Szegeny picike!:( Nagyon nagyon sajnalom!Sajnos ilyenkor nem tud mit mondani az ember es borzalmas,hogy ilyen hibat elkovetnek az orvosok es nem veszik eszre az uh-n,hogy valami nagy gaz van!En ezt nem birom elhinni!!!!
13. dzsigg (válaszként erre: 12. - Dzsigg)
2009. nov. 24. 10:49

Ne haragudj cikked elolvasàsa utàn néztem meg a naplodat.Szoval màr elkellett engedned.Egy kisanygal vigyàz mostmàr ràd!

Részvétem!

12. dzsigg
2009. nov. 24. 10:47
Kivànom neked hogy az orvosok tévedjenek,és kislànyod élhessen.Adj meg a kicsidnek mindent,amig köztetek lehet!Nehéz lesz elengedni,de sajnos szembe kell nézni a kudarcokkal!Nagyon sajnàlom.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook