Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az élet elszáll egy pillanat alatt... fórum

Az élet elszáll egy pillanat alatt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az élet elszáll egy pillanat alatt...

1 2 3 4
71. b.mona
2009. nov. 25. 12:21
Heléna! Kérlek ne haragudj meg azért amit írok tudom hogy most nagy a fájdalmatok de szerintem be kellene perelni azt az orvost aki végezte az ultrahangokat! Tudom hogy ez már soket nem segít de hátha kirugnák a korházból hogy több ilyen vétket ne követhessen el megérdemelné!!!!!!!
70. Hanna Vanda (válaszként erre: 69. - D0b7178f40)
2009. nov. 25. 09:23
sziasztok.Én is most olvastam.Borzalmas.én a könnyeimmel küszködtem.De az orvos válaszára én is kiváncsi lennék.Vajon ö most mit érez?Ez is csak egy gyerek volt..Vagy mi???Nem hiszem el hogy nem vette észre..Nekem mikor megállapitották a terhességem március 25.én 8 hetes voltam.Ez sopronba történt.Aztán elköltöztün egerbe.Ott közölték velem a 18 hetes uhn hogy 15 hetes és 5 napos vagyok..Ez igy ment teljesen oktober elejéig mert vissza jöttem sopronba itt a doki közölte hogy nem 37 hetes vagyok és nem novemberi baba lesz hanem oktoberi és nem kell sokat várni ez volt szülésem elött 1 héttel..Szoval nekem is megvan a véleményem mindenröl.November 6 helyett megszületett a fiam oktober 18.án és oktober 21.volt az elsö kiirásom..örülök hogy vissza jöttem mert nem tudom mi lett volna..De ez mindenen felül van...Elöször zokogtam de most rengeteg kérdés van bennem hogy miért?annyira vágytak arra a kis angyalkára...Remélem én is mihamarabb sikerül ujra a kisangyal és sok boldogságot visz a családba..
2009. nov. 25. 08:52

sajnos csak most olvastam a naplóbejegyzést.Hát magam alá estem.Ezt nem lehet soha sem feldolgozni igazán.Az űr szerintem akkor is ott marad.Minden elismerésem ésrészvétem a Helénácska miatt.Biztosan angyalok vigyáznak odafennt rá.

Kívánom, hogy mihamarabb szülsessen egy másik baba ahogy a naplódban olvastam.Aki egészséges erős baba.És sok örömetek teljen majd benne.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a doki aki vizsgállt ésn me vette észre, Ő mit mondott?A sajnálaton kívül?Mert azért ez nem 1-2 nap alatt alakult ki????

2009. nov. 25. 08:26
Szia. Szívszorító ami veletek történt. Tuti feljelenteném az orvost akihez jártál,bár tudom apicin és ti fájdalmatokon nem segítene, de nem történne meg másokkal is.Szlovákiábol írok. Nekem 5 honapos kislányom van,engemaz orvosom elküldött magzatvíz levételre,abbol mindent betegséget kiszürnek. Nagyonsajnálomami veletek történt,remélem még lesz picid,szoritok neked,
2009. nov. 25. 08:17
Nagyon sajnálom ami veletek történt!!Felfoghatatlan hogy hogyan történhet ilyen.Őszinte részvétem!!!Reni Berhidáról
2009. nov. 25. 08:10
Ezt nem lehet sírás nélkül végig olvasni, nagyon sajnálom a picit, és persze benneteket is. Semmi rossz ne történjen veletek, erőt egészséget kivánok, tudjatok feldolgozni ezt a nagy fájdalmat.
2009. nov. 25. 07:13

Sok erőt kívánok és kitartást.Mert ha elvesztitek akkor lessz a legrosszabb.Akkor lessz igazán a legnagyobb szükségetek egymásra.A Jó Isten segítsen benneteket, mert szükség lessz rá.Egy angyalkát kaptatok rövid időre aki minden szereteteteket és oadaadásotokat megérdemli.

Legyetek jók és szeressétek ameddig lehet.

2009. nov. 24. 23:07

Elkeseritö h ilyen elöfordulhat,most mikor már 4D-s ultrahang és minden hasonlo modern eszköz segiti az orvosok munkáját4Egy ilyet h nem lehez észrevenni?!Remélem a ngylányodbol eröt tudsz meriteni és Heléna édes kis szemeiböl,amig lehet.

Miattuk nem adhatod fel,és kivánom h legyen majd egészséges babátok aki épp olyan szép lesz mint Heléna...Kitartást és eröt kivánok!

Minden tiszteletem a tiéd.....részvétem...

2009. nov. 24. 22:13

Annyira szörnyű olvasni a történteket.Nem találok szavakat.Őszinte részvétem!!!!!Szívből kívánom hogy enyhüljön a fájdalmatok,és legyen egy egészséges kisbabátok mihamarabb!!!

Gusztustalan hogy ilyen emberek orvosnak nevezik magukat és felveszik a nagy fizetéseket,közben meg életeket tesznek tönkre.

Felháborító,undorító aljasság!!!!

2009. nov. 24. 21:41
Ez most engem is megsiratott. Csak kívánni tudom, hogy sok erőd és sok kitartást, nem vagy egyedül.
61. w.kata
2009. nov. 24. 21:34

Szörnyű érzés lehet!Nagyon nagyon sajnálom!

Sírás kerülget!

2009. nov. 24. 21:09

Istenem... nagyon édes kislány! Gyönyörű a képen. Borzasztóan sajnálom ami vele és ami veletek történik/történt... :(((


Részvétem, és nagyon szomorú vagyok. ;(

2009. nov. 24. 20:56
Csak sírtam amikotr a történtedet olvastam. Sok sok erőt kívánok nektek!!!
2009. nov. 24. 20:29

" Nem múlnak Ők el, kik szívünkben élnek. Hiába szállnak árnyak, álmok, évek..."


Őszinte részvétem így ismeretlenül is.

2009. nov. 24. 20:22
Istenem, nem is jutottam sokáig szóhoz miután ezt elolvastam, csak odamentem a kicsikéimhez és csak öleltem őket. Fogadd őszinte részvétemet. Remélem az orvos megkapja a büntetését, de ezért szerintem nem is létezik igazi büntetés, hisz neki nem kellett azt átélnie amit nektek. Kívánom nektek, hogy most már fény és megnyugvás költözzön házatokba.
2009. nov. 24. 19:50

"A mély gyász, amelyet egy szeretett lény halálakor érzünk, abból a megérzésből fakad, hogy minden egyénben rejlik valami leírhatatlan, valami, ami csak rá jellemző, és ezért teljességgel pótolhatatlan." (Arthur Schopenhauer)


Fogadd így ismeretlenül is őszinte részvétem, nagyon sajnálom, megkönnyeztem a naplód, pedig nagyon szép baba volt.

2009. nov. 24. 18:18
Őszinte részvétem, borzasztóan sajnálom ami veletek történt! minden jót kívánok!
54. Ildenc
2009. nov. 24. 18:07

Szia!


Kívánok neked sok sok erőt a gyászban!


ŐSZINTE RÉSZVÉTEM NEKTEK!

2009. nov. 24. 17:54

Szia!


Fogadd őszinte részvétemet.

Tényleg érthetetlen, hogy az UH-k stb. vizsgálatok mellett ezt a betegséget nem lehetett előbb észrevenni!? Akkor is nehéz lett volna nektek, de így még nehezebb.

A pici lányotok kis angyalka lett és most elhunyt szeretteitek biztosan vigyáznak rá!!

Ezt a fájdalmat amit éreztek csak az idő fogja enyhíteni. S majd az, mikor magatokhoz ölelhetitek az egészséges kisbabátokat, mert el fog jönni ez a nap is. Tartsatok ki, vár rátok még sok-sok boldog pillanat egy kisbabával.....soha ne adjátok fel!

2009. nov. 24. 17:12

Szia!


Elolvastam a cikket és azt szerettem volna írni, hogy sose adjátok fel, mert tényleg a remény hal meg utoljára.

Aztán idejöttem és láttam az utolsó hozzászólásokat, melyekben részvétet nyilvánítatnak és hirtelen nem állt össze a kép. Azt mondtam magamban -mint anya-, hogy ez lehetetlen...


Kedves Heléna! Fogadd őszinte részvétemet és kívánom, hogy épp ésszel tudd végigjárni az előtted álló nagyon hosszú utat!

51. Heléna27 (válaszként erre: 49. - Vikó 26)
2009. nov. 24. 16:48
Szia
50. b.mona
2009. nov. 24. 16:21
Azia én még csak most olvastam a naplód és fogadd őszinte részvétem!!!!!!!!!:(
2009. nov. 24. 16:12

Próbálnék valami olyasmit írni még így ismeretlenül is ami kicsi kis vígaszt nyújthat számodra,de nem tudok!

Ha engem így felkavart amit a cikkedben és a naplódban olvastam,elképzelni sem tudom azt a fájdalmat amit te és a családod éltetek és éltek át még most is!

Egyet tudok!

Minden tiszteletem és megbecsülésem a családodé és főleg a tiéd,amiért épésszel kibírtátok és bírjátok az élet nagy igazságtalanságait és remélem,hogy a történtek ellenére is képesek maradtok arra,hogy előre nézzetek és olyannak őrizzétek meg kislánytok emlékét amilyennek ti láttátok őt rövidke életében!

És ne felejtsétek el!

A picurkátok ez alatt a kevéske idő alatt is,míg köztetek volt,megkapta mind azt,aminnél száz év alatt sem kaphatott volna többet és fontosabbat,SZERETVE VOLT!!

Őszinte részvétem neked és családodnak!

2009. nov. 24. 15:37
Öszinte részvétem, megsiratam a pici lányotokat. Nem lehetet könnyü nektek, de ne adjátok fel, lesz még gyönyörű és egészséges babátok.
2009. nov. 24. 15:16
Nem is tudom mit mondjak, őszinte részvétem! Kívánok Nektek erőt, egészséget, kitartást, és legalább egy gyönyörű, egészséges babát!!!
2009. nov. 24. 15:14

Nagyon sajnálom ami történt! Fogadd őszinte részvétem :( :( Végig sírtam a naplót! Szörnyű, hogy még a 21. században ilyen orvostudomány mellett is megtörténhet ilyen.... :(


Olvastam, hogy szeretnétek másik babát! Nem korai még?

Tiszta szívből kívánom, hogy ha lesz még egy babátok akkor ő teljesen egészséges legyen!!!!!


Kitartás!! :(

45. lendvai mihály (válaszként erre: 29. - Csibefalat2008)
2009. nov. 24. 14:59
Hát az orvosi perben lehet, hogy én is nyernék. Úgy félrekezelték, ahogy csak lehetett. Majdnem kapta a biológia terápiát, és mikorra megkaptuk az engedélyt az Enbrelre az OEP-től, éves 3.5 milliós szer,visszavittem az egészséges lányomat. Az ajtóból fordultunk vissza. Kiderült, hogy vitamin, nyomelemhiányos.
2009. nov. 24. 14:48
Fogadd részvétemet, nagyon sajnálom, ami veletek történt.
2009. nov. 24. 14:44
sok erőt és szeretetet kívánok nektek
2009. nov. 24. 14:33
Imádkozok, hogy legyen erőd talpraállni, és legyen erőd ismét belevágni és egészséges gyereket szülni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook