Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az állatok ivartalanítása fórum

Az állatok ivartalanítása (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. febr. 28. 18:20

Már nem jön itt van/lánykutya gazdiként bizton mondhatom:)/

Egyébként az ivartalanítás így felnőtt korban 25 ezer forint és kb 4-5 nap kórház a kutyusnak.Sokkal nagyobb beavatkozást mint a lányok petefészek lekötése../Az állatorvosunkkal beszélgettem pont erról egy hónapja..onnan tudom/

13. alexandracska83 (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2009. febr. 28. 18:17
Már nem kölyök elmúlt 2 éves is.Úgyhogy bizti mások miatt szökik meg.Meg hát jön megint a tüzelős korszak:)
12. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - Danama)
2009. febr. 28. 18:12
Nevelés kontra ösztönök?:)Elég kizárólagos az eredmény!KB 6 éves korára megnyugszik addig ilyen időszakban nyugtalan kicsit agresszívebb,és igen ha teheti elszökik.Döntsd el tudjátok -e kezelni a dolgot,ill. elfogadni .az ösztönöket felülírni nem nagyon lehet/nálunk se ,pedigmi civilizáltnak valljuk magunkat:)/
11. danama
2009. febr. 28. 18:07
szerintem, ha még kölyök nevelni kellene, hogy mit szabad és mit nem
10. Bcicus (válaszként erre: 1. - Alexandracska83)
2009. febr. 28. 17:45
Mennyire kölyök. Ha nagytestű lesz a 1,5 éves kort érdemes megvárni a heréléssel. DE ha még nagyon kölyök akkor nem a kanosság miatt szökik.
9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2009. febr. 28. 17:39
Kihagytam,hogy természetesen a műtét miatt volt rajta,a védő:))
8. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Alexandracska83)
2009. febr. 28. 17:37

Járt hozzánk egy időben egy Vizsla,mindig elszökött otthonról .Közben még akkor is meglátogatott minket,amikor a fején volt az a védő vacak,mert a gazdái is ebben bíztak amiben te.


Egy ideig úgy tűnt semmit nem használt,mert később is jött,de aztán elmaradt,szóval szerintem beválik a dolog.

7. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Alexandracska83)
2009. febr. 28. 17:32
ha nem áll szándékodban később pároztatni, akkor mindenképpen csináltasd meg még most! sokkal nyugodtabb lesz és kevesebb gondot fog okozni, elmúlik a mehetnékje :) könnyebb lesz vele minden téren - az egyetlen, amire nagyon oda kell figyelni ivartalanított állatoknál, hogy mozogjanak eleget, mivel nyugalmukban képesek elhízni
2009. febr. 28. 17:25
Amúgy meg az én állatorvosom kimondottan ivartalanítás párti.Persze ha vki nem akarja,akkor nem fogja erőltetni,csak ha nincs vele komolyabb tervetek,ahogy Magdi is írta,hogy pl.kiskutyákat szeretnél,akkor szerinte az a legjobb a kutyusnak a későbbiekre nézve,hogy ivartalanítva lett.
2009. febr. 28. 17:22
A mi kutyánkat is muszáj volt ivartalanítani, mert ha szagot kapott, teljesen elment az esze. Se hallott, se látott, ment mindenen keresztül. Majdnem elütötte az autó. Meg egyébént is nagyon kanos volt folyamatosan. Az ivartalanítás után aztán szép lassan kikopott belőle ez, megnyugodott.
2009. febr. 28. 17:20
ha nem szeretnétek kiskutyákat, akkor ivartalaníttasd, neked is jobb lesz, meg a kutyának is. (nem fog elszökni)
2009. febr. 28. 17:18
A mi kutyank nem szokott el,csak agressziv volt, azert hereltettuk ki.Megnyugodott utanna.
2. daroki (válaszként erre: 1. - Alexandracska83)
2009. febr. 28. 17:17

Szia!


Nekem azt mondta az állatorvosom,hogyha ivartalanítva lesz egy kankutya,akkor a vágya elmúlik és nem fog koslatni a csajok után.

Az idősebb kutyusom ivartalanítva lett és nem izgatja fel egy tüzelő szuka:)

2009. febr. 28. 17:14
Szerintetek ha az állatot kiherélik akkor kevésbé fog elszökni.Ugyanis a kutyám aki mellesleg fiú mostanában sokat elszökik és lehet azért mert kanos.Ha elvinném állatorvosho hogy intézzék el ott alul akkor ugyanúgy elszökne utánna?Mellesleg egy nagy testű kutyáról van szó de még kölyök.Csak ha egyszer elütik akkor bizony a kocsinak is annyi.Az meg talán gáz lenne.Segítsetek!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook