Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az alkohol hatása az esküvőkre fórum

Az alkohol hatása az esküvőkre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az alkohol hatása az esküvőkre

1 2 3
24. unom
2014. szept. 13. 16:52
A legújabb a fekete Volga :D
23. kristo_f (válaszként erre: 22. - Bubinana)
2014. szept. 13. 16:47

BMW csak amcsiba menő

Nálunk a limuzin dukál

[link]


[link]

22. bubinana (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2014. szept. 13. 16:44

Hihetetlen...:D

Még egy vacak BMW sem volt??? :D

21. bubinana (válaszként erre: 19. - Kristo_f)
2014. szept. 13. 16:37
:D , :D
20. kristo_f (válaszként erre: 18. - Globus)
2014. szept. 13. 15:45
Persze doggy-baget készitettük a távozó vendégeknek
19. kristo_f (válaszként erre: 17. - Kristo_f)
2014. szept. 13. 15:35

A link lemaradt de nem baj, mint mondtam szerények vagyunk

[link]

18. globus (válaszként erre: 17. - Kristo_f)
2014. szept. 13. 15:27
Elcsomagoltátok a maradékokat?
17. kristo_f (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2014. szept. 13. 15:03

Ez meg a kishúgom esküvője volt

Mi szerények vagyunk

2014. szept. 13. 15:00

Nemcsak a piával kell vigyázni hanem az étkekkel is. Nagy felajhtás aztán uticsomagok a vendégeknek és még mindig marad a háznál ami veszendőbe meg


A minap mi is esküdtünk össze, szerényen de tisztességesen, semmi túlzás, pár +hívott szúk családdtag

[link]

15. jajjj
2014. szept. 13. 14:58

Nekem sincs ilyen tapasztalatom. Szerintem ha valaki megszervezi a saját esküvőjét, döntse el kit hív meg. Ha valakiről tudja, hogy ilyen kellemetlenséget okozhat, akkor a.) ne hívja meg, b.)beszéljen vele előre, még akkor is ha sértődés lesz, c.) ha meg nem lehet megbeszélni vele, mert nem ismerjük annyira, vagy félünk a sértődéstől, akkor mi a csudát csinál ott az esküvőn az illető, ott olyanoknak kéne ott lenni, akiket szeretünk, és akikben bízunk, nem pedig olyanok, akiket illendőségből meghívtunk.

Ahol egy esküvő idáig fajul, szerintem más problémák vannak.

2014. szept. 13. 14:46
*egy
2014. szept. 13. 14:46

Én sem voltam sok esküvőn, talán 3-4* volt szerencsém ebben, de egyiken sem történt semmi hasonló, mint a cikkben. Persze, voltak, akik sokat ittak (én alig iszom már, míg egyetemre jártam ittam eleget, azóta nemigen fogyasztok alkoholt ;) ) de senki sem kötözködött, hányt, vagy tört-zúzott.


Én nem szívesen mennék olyan esküvőre, ahol gy pohár borért fizetnem kell ...

2014. szept. 13. 12:58

Nem sok lagziban voltam életembe, talán ötször voltam. Abból négyben nem láttam egyetlen részseg embert sem, lehet, hogy szerencsém volt.

Az elején körbehordták tálcán, kis pohárkákban a rövidet, két ilyen kör volt, szóval volt, aki egy felest ivott, volt, aki kettőt, de aztán bor, szóda volt felrakva az asztalokra, és üdítő.

Így teljesen jó volt, senki nem piált be. Jó hangulat volt végig, de piás ember egy sem.

2014. szept. 13. 11:15

Ezek szt.nekem oltari szencsem van, mert egy ilyen elcseszett eskuvon sem vtam ill.lakodalomban :)

Nem ertem, miert kell egymassal szembe allitani az eskuvot es az alkoholt.... A legtobb vendegnek ez kulonleges alkalom, hgy kiengedje a gozt es a tapasztalataim szt.lehet kulturalt formaban is.

2014. szept. 13. 11:00

Nagyon sokszor éppen az ifjú férj kerül ilyen állapotba, tekintve hogy tőle a gratuláló rokonok, barátok (leginkább a férfiak) elvárják a koccintást.


Tehát taxiba vele és küldjük haza!:-))


A saját zsebre történő italfogyasztásos lagzi meg eleve tönkretenné a násznép hangulatát szerintem.

9. kriszta773 (válaszként erre: 7. - 99279bb06f)
2014. szept. 13. 10:44

én sem látom a cikk értelmét, kivéve ha az írója esküvőt tervez, és spórolni szeretne a piaköltségen. bár ehhez hozzá lehetne venni a túlzott ételfogyasztást, mindenki fizesse a számára megengedhető kalóriatartalom feletti kajamennyiség árát :)

(mert ugye ha többet eszik, a vécépapír költsége is megugorhat, plusz szennyezik a slozit és még hányás is lehet a vége :))

2014. szept. 13. 10:42
szerintem egy józan ember is elejthet egy poharat, mint nagy károkozó, és nem az, hogy valaki alkoholt iszik, nem jelenti egyben, hogy feltétlen elkezd kötözködni, randalírozni és szétverni a társaságot :)
2014. szept. 13. 10:40

Ha ez a részeg illető épp a kedves apósod, akkor is betuszkoltatod egy taxiba, és hazaviteted?

Úgy nincs értelme ennek az egész cikknek, ahogy van.

6. Szerénke83 (válaszként erre: 5. - Unom)
2014. szept. 13. 10:15
Nem!!Mondom ezt úgy,hogy gyakorlatilag absztinens vagyok:-)
5. unom
2014. szept. 13. 10:10
Ti elmennétek egy ilyen esküvőre?
2014. szept. 13. 10:07
Aki az esetlegesen elfogyasztott italmennyiségen és a károkozáson agyal az esküvőjén az ne csináljon nagy lagzit, mert úgy sem fogja jól érezni magát.
2014. szept. 13. 10:00

Haha,esküvőn fizessen a vendèg a piáèrt, hátha így kevesebbet iszik.

Ez mèg viccnek is rossz...

2014. szept. 13. 09:14
De jó volna, ha az alkohol csak az esküvőkre lenne rossz hatással!
2014. szept. 13. 09:08
Bevallom, maga a téma felvetése egy ismert dj barátomtól jött, de az élmények részben közösek, így elég fontosnak találtam a témát ahhoz, hogy megpróbáljam kicsit részletesebben kifejteni az alkohol kontra esküvő problémakörét.

Ugrás a teljes írásra: Az alkohol hatása az esküvőkre
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook