Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? fórum

Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. jún. 28. 23:05
Nekem a kedves(?) pasim(???) beleolvasott a telefonomba, pedi tudta, hogy ez nálam válóok is lehet. Akkor azt mondtam, hogy seggfej voltál, de tessék, olvass el mindent, amit akarsz, de többet ilyet soha. Elolvasta az összes gyanús elemmel (férfival) folytatott beszélgetésem, és tényleg nem volt benne semmi. De mégis... Tudattam velük (akár barátilag, akár mert több volt köztünk), hogy elköteleztem magam. Aztán később megint csak beleolvasott, és egy régi ismerősöm üzenetéről kitalálta, hogy flörtöl, mert tele van kacsintós jellel (nem tudom, michele.r-t minek állítaná be), igazát bizonyítandó hülye hanglejtéssel olvasta fel. Odáig fajult a veszekedés, hogy lemondtam a találkozót. Persze az sem volt jó ahogy lemondtam, mert miért írom le, hogy a féltékeny pasim miatt most nem akarok találkozni, és miért csak most nem találkozok vele. Nekem nem volt dugdosni valóm neki meg persze "volt oka"=féltékeny, mert csak, de azóta rendszeresen váltom a jelszavam, és minden beszélgetést törlök.
2016. jún. 28. 22:32

elfelejtettem leírni,hogy ha már szeretőket tartott, akkor az sms írások után ,vagy üzenet elolvasása után miért nem törölte ki azonnal.



másrészről pedig ,írtad,hogy tudod a belépőkódot.


buta,ostoba ember volt. jó ,hogy megszabadultál tőle. vissza ne sírd már!!!!!!!!!!!!!!

2016. jún. 28. 22:28

levéltitok ide,levéltitok oda! véleményem szerint,ha ugy gondolja,hogy megcsalja,akkor igen is ha van rá mód és lehetőség , nyugodt lelkiismerettel nézze meg mindenki az sms-t üziket. nem nézed meg akkor még most is hülyit!


nálunk a párom megnézheti a telómat,de nem ért hozzá. a facebook,és az email-t viszont ,én tanitottam meg hogyan kell megnézni.


ő szokta elolvasni az email-t


is,mert ő jobban ráér.


soha ne ítélj el valakit, aki igy le tudja buktatni a több szálon is szeretőt tartót.


nyugodt szívvel olvasd el mindig, ha ugy érzed.

2016. jún. 28. 22:25

Érdekes, hogy ennyien nem érzik még csak furának sem, hogy más leveleibe beleolvasnak.

Szerintem a levéltitok fogalmát nem sarokba szorított vadkanok ellen találták ki. (Ha már lecseréljük a szólást más állatfajra a patkány helyett.)


Számomra inkább az a kérdés, miért kell egy komplett hülyéhez ragaszkodni? Nyilvánvaló, hogy az ember törli az üzeneteit, még akkor is, ha nincs, aki beleolvasson. Ha meg van ki előtt titkolózni, akkor pláne törli, ha egy csöpp esze van.

Ha vaj is van a fején, és még az erre utaló üzeneteit se törli, akkor nyilvánvaló, hogy komplett hülye, de még a legjobb esetben is egy macsó görény, aki azt hiszi, hogy ezt is ki tudja dumálni, és győz az ellenállhatatlan vonzereje. Tehát semmiképpen sem értékes kapcsolat.

2016. jún. 28. 21:34

Bele kell olvasni tegye meg mindenki.

Akinek a párja net függő, tegye meg nyugodtan. Meg lepődik miket talál.

Ez nem azt jelenti, hogy mindent fel kell bontani vagy mindent el kell olvasni, de higgye el mindenki, hogy jobb az ha meg nézik, mert baj van az erkölccsel, baj van a párunkkal ha a net állandóan be van kapcsolva.

És ha nem olvasunk bele semmibe se akkor is baj van ha net függő. Ez persze férfira nőre egyaránt vonatkozik. Nagyon sok kapcsolat megy tönkre a net függőség miatt.

25. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 21:30

Ha ketseged van, semmi ketseg!

Nyilvan okkal neztel bele. Az exemnel en is folyton " talaltam" erdekes dolgokat. Csak az a baj,eleg egy ilyen , hgy az ember bizalma odavesszen.

Irogat? Talalkozgat? Hat,akkor kuka a csako, egyertelmu.


Akkor lennel hibas, ha ezt homokba dugott fejjel nezed es x evedet rapazarolod.

2016. jún. 28. 20:26

Nem hibás. Ha már bele kell olvasni, nyilván ok van rá. Ami be is igazolódott.

Sajnos ez van.

Ha már bizalom nincs............nincs semmi ami összeköt.

( tapasztalat )

23. Arón1
2016. jún. 28. 19:52
Akivel osszekotod az eleted, megosztod mindened, nem olyan nagy vetek sztem elolvasni a levelezeseit. Aki megteszi, nyilvan okkal teszi, de altalaban akkor mar ez a kisebbik bun.
22. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 19:30
azt irtad, okod volt elolvasni a leveleit, tehat nem volt minden szep es jo es varatlan. nem hiszem, hogy egy hazug csaloval szemben erkolcsi megrovast erdemelne a leveleibe valo belepillantas, megerositest kaptal. ha van eszed, nem kezdesz vele tobbet
21. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 17. - Panna.33)
2016. jún. 28. 19:10
Ismerek olyat, aki nagyon "ügyes". Pasi. A felesége meg azzal dicsekszik lépten-nyomon mindenkinek, hogy mennyire meg van érte őrülve a férje. Hát biztos jól játssza...:)
2016. jún. 28. 19:08
Szerintem egyértelműen nem.
2016. jún. 28. 18:19

Levéltitok. Titok. Ha anno nem fektetek ennek olyan nagy hangsúlyt, valószinű nem lettem volna éveken át ostoba libaként élő társ.

Inkább sértsek levéltitkot, mint engem sértsen a párom.

18. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 18:17
Ősi mondás: Legjobb védekezés a támadás.
17. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 28. 18:16

Lehet, hogy a megcsalt fél nem is nagyon akarja tudni. Vagy nem érdekli annyira.

Vagy tényleg ügyes a másik.

De ha te tudod és mindenki más is, akkor mégiscsak szándékos vakság lehet.

Én is voltam vak, aztán egyszer csak összeállt a kép. Az villámcsapás volt.

16. mauuuu (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2016. jún. 28. 18:03

Igen, ő az. Tényleg minden olyan szépnek meg jónak tűnt, a viselkedése is, mint akinek valóban jelentek valamit, majd erre bumm tessék.. Hogy lehet ezek után megbízni valakiben, ha ő is teljesen őszintének tűnt, soha eszembe nem jutott volna, hogy más(oka)t is tart rajtam kívül.

Egyébként, hogy-hogy ennyire megjegyezted a nevem, meg ezt a "pasis-sztorimat"? :D

15. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 17:56

A cél szentesíti az eszközt.


Ha nem találtál volna semmit, akkor most hülyén éreznéd magad, de így, hogy volt rá okod, jobb, hogy hátrahagytad az egészet és lezártad. Hagyd csak pampogni, hogy levéltitok meg minden, végülis csak a sarokbaszorított vadkan (hazug vadkan) beszél belőle.


Ha viszont újból összejönnél vele ezek után, akkor te vagy a hülye mert előre tudod már, hogy ő ilyen.


Szerintem ebben az esetben belefér a levéltitok megsértése hiszen ő nagyobbat vétett.

14. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 17:32
Igen, hibás, MÁSBAN. Az egyik hazug és csaló, a másik pedig megsértette a levéltitkot.
2016. jún. 28. 17:30

Nem tudom, én nem szoktam bíróságosdit játszani. Általában megérzések alapján döntök el dolgokat, és ha úgy érzem, hogy szar van a palacsintában, akkor gyakorlatilag tök mindegy, hogy rejteget-e valamit előlem, vagy nem, úgyis kiábrándulok az illetőből.

Ha mondjuk most nem találtál volna semmit, akkor is örökké gyanakodnál rá, mert ilyen típus vagy.

Tudod, hány olyan házaspárt ismerek, ahol csak a megcsalt fél nem tudja, hogy a másik félrekefél? Ügyesen csinálhatja, nem hagy üzenetet, levelet, kompromittáló dolgokat a holmijai között.

12. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 17:24
Igaza van ! Nincs jogod ehhez. Mondjátok búcsút,nincs bizalom nincs semmi.Amugyis még vadaszgat a drága.
11. Lina*
2016. jún. 28. 17:17
Én jobban örültem,hogy megtudtam és továbbléptem.Miért fecsérelném az időmet olyanra aki nem érdemli meg.A mostani párkapcsolatomban nincs olyan,hogy privát.Mindenünk nyilvános egymás előtt.Nekem ez így normális.
2016. jún. 28. 17:16

Ha arra vagy kivancsi, hogy melyik viselkedes helytelenitheto jobban vagy kevesbe, hat egy monogam kapcsolatban az "egyidejuleg mas partnerekkel valo intim kapcsolat letesitese" minden bizonnyal rosszabb eselyekkel indul a versenyben.

Persze a maganlevelezesbe valo beleolvasas sem eppen a fair play jellemzoje- ha valoban az etikai kerdesek miatt inditottad a forumot.

2016. jún. 28. 17:14
Nagy illetlenseg mas ember privat levelet elolvasni.Maskent, amirol nem tudsz, az nem faj...
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 17:08
Ő az, aki nem akart lefeküdni veled?
7. 2caf8744b6 (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2016. jún. 28. 17:07

Nem hurrog le senki sem.

Biztos van olyan ember aki nem él vissza a bizalommal.

Csak olyan kevés, vagy csak én nem leltem rá.

Próbáltam még régen évekkel ezelőtt a társ keresést, a neten.

De a tapasztalat az ami a fórum indítóé.

Úgyhogy részemről a társ keresés véget is ért.

2016. jún. 28. 17:04

Az a hibás, igen, a levéltitok megsértésében, aki elolvassa.

A kapcsolat elqrásában meg az, aki a másik háta mögött másokkal kavar.

5. 2caf8744b6 (válaszként erre: 4. - Mauuuu)
2016. jún. 28. 17:02

Undorító!

Valamikor évekkel ez előtt. Eszembe se jutott bele olvasni a (volt) párom leveleibe.

Meg bíztam benne. Mikor el ment a másikkal, még akkor is el hittem, hogy azért megy el, mert kicsi szabadságra vágyik.

(25) év után vágyott rá. Elment akkor kezdtem a nettel ismerkedni és bele olvasni a dolgokba.

Hát azt mondtam magamnak, úgy kell neked mi a francért kell ennyire meg bízni.

Soha senki leveleit fel nem bontottam! Soha senki telefonját fel nem vettem. (A gyerekeimét sem)

A mai napig sem olvasok bele senki dolgába.

De nem is bízom olyan emberben aki mindég el érhető a neten. Lehet ha bizalmatlan vagyok meg előzőm a bajt. Nem tudom. Lehet csak előbb ki derül minden, és nem vágok sajnálatra méltó képet a meg fáradt emberemre. Még én sajnáltam milyen fáradt lehet, ha szabadságra vágyik.

Ugye milyen hülye voltam?

Nem feltételeztem én sem ilyet róla.

2016. jún. 28. 16:35
Az a baj, hogy én sem feltételeztem volna sosem ilyet róla. De ahogy megnéztem a dátumokat és visszagondoltam arra, amikor találkoztunk, majd hazament tőlem, láttam, máris a másiknak írt intim dolgokat akkor.. Egyszerűen undorító.
2016. jún. 28. 16:29
Szia.Jártam így én is.Rossz érzésem volt és miután elaludt elolvastam az sms-eit.Ok tudom lehet,hogy szemétség de ha nem teszem meg,akkor kitudja meddig hülyit.Nem is egy lánnyal írogatott,volt,hogy a randink után ráírt egy másik lányra.Olyan is volt,hogy aznap amikor nem tudott jönni,más lánnyal randizott.Legalább 3 lány volt még a képben.Ez szerencsére már rég volt.A férjem csodálatos ember,eszembe se jutna beleolvasni se a telefonjába se a facebookjába pedig tudom a jelszót.
2016. jún. 28. 16:28
A többség le fog hurrogni, de én nem.Valóban nem szép dolog elolvasni más levelét.De ha gyanakszol hogy megcsal, szólj neki, mutassa meg magától. ha tiszta a lelkiismerete, úgyis megmutatja...
2016. jún. 28. 16:20
Igen, elolvastam az üzeneteit, csak mert összevesztünk, és okom is volt rá. A jelszavát még régebben megadta magától, kérnem sem kellett. Erre látom, hogy nem én vagyok az "egyetlen" neki, más lányokkal is írkál, találkozgat. Megírtam neki, hogy tudok mindenről és ezennel vége, de még ő volt felháborodva, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy elolvassam a leveleit. Idióta, változtatott volna jelszót, akkor legalább nem jövök rá.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook