Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? fórum

Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. jún. 30. 12:51
Hú, annyira durva ez az egész. Én 20 éve vagyok a kapcsolatomban, első szerelem, tökéletes bizalom, teljesen összepasszolunk. Soha nem néztem bele a telefonjába, nem tudom a jelszavait sem sehova. Sokak szerint álomvilágban élek, egy burokban. Fentiekből adódóan nincs tapasztalatom megcsalás téren. Szerintem összeroppannék. Annyi ilyet hallok, és a környezetemben is számtalan kapcsolat megy tönkre. Kedves fórumindító, nagyon nem irigyellek. Remélem, minél hamarabb új, boldog életet tudsz kezdeni.
59. alidamolnar (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2016. jún. 30. 12:21

Teljesen érthetően és jól kifejtetted. Családunkban volt is ilyen, mármint egy húszéves lány rokonom tenyerelt bele ilyen szarf.aszúba elsőre persze.

De azt mondom, NEM BAJ, legalább látja, hogy ilyen is van.

Totál illik rá a kórkép (bizalmas viszonyban vagyok a lánnyal, sok intim dolgot elmond.) Az exe iskolapéldája volt annak, amit írtál.

58. massalhangzo (válaszként erre: 55. - 91b90b2588)
2016. jún. 30. 10:41
probald ugy nezni, hogy legalabb kiderult es leptel. nem minden ferfi ilyen, es lathatod, te is erzekelted azt, hogy valami nagyon nem stimmel. ertheto, ha bizalmatlan vagy most, de szerintem egy normalis ferfinel fel sem merulnek ilyen erzesek, mert nem ad ra okot
57. Panna.33 (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2016. jún. 30. 10:34
A lét elviselhetetlen könnyűsége. :)
56. gribedli*** (válaszként erre: 54. - 91b90b2588)
2016. jún. 30. 10:27

Jó, hát itt már lehet, hogy szexmániáról van szó, ami pedig egy betegség. Mert aki "simán" csal, félrelép, általában elég neki egyszerre csak egy.


Aki szexmániás, nem is arról van szó, hogy okvetlenül nagyobb igénye van a szexre, hanem szeretethiányos+más defekt is van, ezt szex-el pótolja, de ehhez az kell, hogy mindig idegen emberrel tegye.


Hogy lásd a különbséget, 2 ember közül, ha az egyik szexmániás, a másik nem, tegyük fel, hogy mindkettőnek az igénye napi 2-3 szex vagy napi 1, az a különbség, hogy a szexmániás mindenkivel tud és fog szexelni, kivéve akit szeret (itt van a defekt, mert szeretethiányos is csak nem tudja komunikálni, illetve koszos dolognak tartja a szexet és a szeretett személyhez nem akar ezzel közeledni). Míg a másik, átlagemberke, a maga napi 1 vagy 3 szexeléséhez keres 1 alanyt, akivel addig fogja csinàlni míg rá nem un, de párhuzamosan nincs másik.


A probléma kicsit bonyolultabb mint gondoljuk, mert gyakran pont a szexmániások felesége, partnere ebből észre se vesz semmit mert otthon kvázi visszafogott az illető, míg a másik énjével meg ágyról ágyra jár. És ahol érez egy kis érzelmet, ott már nem tud többet szexelni mert ez a lényege a betegségének, hogy tisztátalannak fogja érezni az egészet, tehát megint keres valaki idegent, sűrűn váltogatja a partnereket és egyszerre több is van. Minél rosszabb lelki állapotban van (pl munkahelyi stressz, vagy unalom) annál többször csinálja ezt.


Azt gondolom, hogy ez nem tőled függ, a hiba az ő gépezetében van, de pont ez segíthet abban, hogy legközelebb bízni tudj, neki meg kezelésre lenne szüksége.

55. 91b90b2588 (válaszként erre: 50. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 05:36

Persze, hogy nem volt minden szép és jó.

Amikor ezt érzi az ember, leül és kérdez. Nem a csajozásról. Arról, hogy mi nem jó itthon és mit tegyünk, mit akarunk. A válasz mindig az volt, minden jó, mi bajom van?

Jódolgomban piszkálom?

54. 91b90b2588 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2016. jún. 30. 05:30
Mert nem csak szexpartner keresőkön, hanem mindenféle közösségi portálokon, csoportokban ( pl akik szeretik Záhonyt ) ismerkedett. Melóhelyen, de a saját városunkban is, egyedülálló, kisgyerekes anyukákkal, akikkel hosszabb ideig vidzonya volt. Csak épp többel is egyszerre. Aki a meló miatt sokat utazik és sajnos a feleségével már nem működnek a dolgok. Ezek az anyukák tényleg párt kerestek. Ők is megszívtàk.
53. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Massalhangzo)
2016. jún. 29. 19:02

Amit írtál, teljesen korrektnek tartom. 2 ember összejár dugni, de mindketten függetlenek, nem akarnak elkötelezôdni, hát tegyék, amit jónak látnak. De ehhez nem szükséges beregelni sehova szerintem, illetve egy nagyon kis %át teszik ki a szexchateknek.


Az összes többi hunyó. És ezt mindenki tudja, úgyhogy nekem ne mondja senki, hogy a kékszemû hercegért ment oda fel. Inkább azért mert nyilvánosan nem tehetne így mert foglalt.

52. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2016. jún. 29. 18:53

ertem, amit irsz, de az o tortenetere vetitve nem nagyon. gondolom, sok nonek azt adta elo, hogy fuggetlen, azok mit tehetnek arrol, ha belementek az ismerkedesbe vagy szexbe? de meg ha tudtak is, vagy ok is par mellol leptek felre, vagy fuggetlenkent, nem az o felelosseguk szerintem


van olyan ismerosom, aki azert keresett szexpartnert (nem tudom, hogy neten vagy sem), mert sokat utazik, nem tudna rendes kapcsolatot kialakitani, es igy nem csap be senkit. nem egy alkalmas partnert keresett, hanem valakit, aki hasonlo helyzetben van, idonkent kozos programra is nyitott, elfogadja ezt a felallast.


nehez elhinni, hogy szexpartner keresoben elfogadhato nok is vannak (akik nem penzert), mert egy jo no barhol talalhat maganak csak szexre :D

51. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Massalhangzo)
2016. jún. 29. 18:01

Azért írtam, mert ô úgy érzi, hogy nem tud majd többé megbízni senkiben. Viszont fontosnak tartom azt is szem elôtt tartani, hogy minden félrelépés több embertôl függ. Pl nemcsak a faszitól, aki félre akar lépni, hanem a nôtôl is, aki erre nemet mondhat, illetve az adott párkapcsolat másik tagjától, akit megcsalnak. Ezért nem lehet csak úgy kijelenteni, hogy egy faszi miatt legközelebb nem tud megbízni a többiben. A nôk is vadásznak. Vagyis oké, a pasi görény, de azok a nôk is, akik tudták, hogy mire megy ki, és benne voltak.


Hogy ki megy fel szexpartnerkeresôre, hát igen, nem azok, akik egy tartalmas, ôszinte párkapcsolatra vágynak, sôt, a kalandvágy oké, de akkor meg ha nincs titkolnivaló, miért kell ezt egy szex nick mögé rejteni? Szerintem 99%ban magáért beszél az egész.


Mert aki tényleg független és független partnert keres, nincs ezzel problémája a való világban sem, nem kell hozzá ilyen helyekre regelni. Ezért valahogy nem tudom sajnálni (sôt, mint írtam, nem is nagyon igénylik ezt, mert maguknak keresik)

50. massalhangzo (válaszként erre: 37. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 15:38
ezt nem ertem. ha gyanakodtal, es ezert olvastal bele a leveleibe, akkor nem volt ott minden szep es jo, nagy bizalom, aztan nagy meglepetes, legfeljebb abban, hogy milyen mertekben jar felre, nem?
49. massalhangzo (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2016. jún. 29. 15:34
pont ezen lovagolsz abbol, amit leirt a pasirol? biztos ugy ertette a tobbi not is atverte, hogy mindenkinek loditott magarol, nem feletlenul mondta el, hogy nos vagy hogy meg 20 masikkal kavar. nem tudom, milyen egy szexpartner kereso, de a nok valoszinuleg ott sem kizarolag egy ejszakas, ezer mas novel kavaro pasikat keresnek, vagy egyszeruen prostik, es neten is jelen vannak, mert ha felhuznak egy pasit, nem fog nemet mondani az arra sem tobbnyire
48. gribedli*** (válaszként erre: 44. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 15:21

Akkor miért írod, hogy őket is mind átverte? Mi van, ha ők sem bonyolodtak annyira bele a dologba és mellette nekik is volt sok más pasi? Szerintem az ilyeneket nem érdekli, pont ezért járnak szexpartnerkeresőre. Nem veri át őket mert nincs mit megszegni, nem kértek tőle semmit, semmilyen ígéretet.


Mondjuk ettől még nem lesz lovag a patkány akiről szó van, cseppet sem védem, jól tetted, hogy lezártad, csak ha esetleg aggódsz a többi nő lelkivilága miatt, akik ebbe belefolytak, felesleges.

47. lárifárika (válaszként erre: 46. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 15:00

Igen, ez a lenne kategória. Úgy is mondhatnám, így működik egy ideális kapcsolat, amiben nincs hazugság, nincs csalás. Namost ilyet nemsokat látok mostanság.

Mindenki űzi hajtja a valamit, amit még ő se tud micsoda, csak legyen valami más meg új, aztán kezdi az egészet előlröl, közben meg elfelejt élni.

A párját meg le xarja, csak mikor már veszni látszik minden.

Na akkor aztán van kapálózás.

46. 91b90b2588 (válaszként erre: 41. - Lárifárika)
2016. jún. 29. 13:45

Nekem már csak minimális elvárásaim, szabályaim vannak.

Ha valami nem ok, szólni. Nem hazudozni. Nem csalni. Ha más kell, elő a farbával.

Már csak elő kéne ásni egykori magamat, akinél a szeretet még együtt járt a bizalommal.

De azt hiszem, hosszú ideig lesz kényszerem levéltitkokat durván sértegetni

:)))

45. vacsa (válaszként erre: 26. - 2caf8744b6)
2016. jún. 29. 13:44
He?
44. 91b90b2588 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2016. jún. 29. 13:40
Igen, mennyiségükből ítélve nem is akartak ők sem több lenni, mindenki megkapta amire szüksége volt.
43. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 13:02
Az a nő, aki alkalmi szexpartner keresőn ismerkedik, gondolom nem sértődik meg azon, ha őt is alkalmi szexpartnerként kezelik, hiszen magának keresi. Nem rád értem, hanem azokra, akikről beszélsz.
42. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2016. jún. 29. 12:51
Bocs a vadkan miatt, szokás szerint kétfelé figyeltem, így egyikre sem teljesen, sérült vadkan vagy sarokba szorított patkány. A mondanivalóm lényegén nem változtat:)
41. lárifárika (válaszként erre: 40. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 12:48

A játékszabályokat nem Te szegted meg előszőr. És egyáltalán milyen szabályok vannak egy kapcsolatban? Amilyet az a kapcsolat megkíván.

"Szerelemben, háborúban mindent szabad!" Azért ebben van valami.

Egy párkapcsolatnak van racionális és nem racionális része. Mindkettő eléggé fontos.

Az információkat, amire szüksége van, mindenki úgy szerzi be, ahogy tudja, aztán már döntés kérdése, hogy mihez kezd vele.

A pálcatörögetés egy nem szeretem műfaj.

Úgy gondolom, hogy hitelesen csak az tud nyilatkozni, aki megélt legálább egy

ilyen helyzetet.

40. 91b90b2588 (válaszként erre: 38. - Panna.33)
2016. jún. 29. 11:40

Az első bekezdésed bíztató, kösz! :)

A második valóban így van. Emellett még arra gondoltam, hogy annyira nem érdekeltem már, hogy nem törődött azzal, hogy lebukik. Azt hiszem számomra ezt nehezebb feldolgozni. Hogy annyit sem számítottam, mint egy hangyapuki.

39. 31bc25d879 (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2016. jún. 29. 07:39

A fórumindító esetében harmatgyenge, molylepke fingnyi "hiba" a levéltitok megsértése. Ugyan, kétségei voltak, megnézte, jól tette.


Az írásod másik felével maximálisan egyetértek.

38. Panna.33 (válaszként erre: 37. - 91b90b2588)
2016. jún. 29. 06:56

A volt pasim nekem is görény volt, de mégsem esik nehezemre bízni a férjemben, szóval ne aggódj van remény.

Már az is sokat sejtető különbség, hogy a férjem pl. nem vonul el telefonálni, nem zavarja ha látom egy üzenetét (nem szoktam megnézni); szóval más a viselkedés, látszik, hogy megbízható.


Visszatérve arra gondolatmenetre, hogy komplett idióta a fórumban szereplő hapsi, mert nem törli az üzeneteit: Valóban az, de szerintem azért, mert sokat akar a szarka, de csak farka bírja, az agya már nem. Annyira beletekeredett a hazugságokba, hogy kénytelen megtartani az üzeneteket, mert már azt sem tudja hogy melyik csajjal mit beszélt meg...

37. 91b90b2588 (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2016. jún. 29. 05:19

Utólag semmiképpen nem érzem hibának. Éveken át soha, semmibe nem néztem bele.

Aztán úgy gondoltam elég a gyanakvásból, az felemészt. Töredékét tudom csak annak mit művelt. Nők mindenhol. Alkalmi szexpartnerkeresők, e-mailek, mindenféle közösségi oldalak, telefonszámok, fotók. Fel sem fogtam először mit látok.

Fogalmam sem volt kivel élek. Soha nem gondoltam volna, hogy egy gátlástalan, hazug féreggel élek. Annak gondoltam, akinek régen megismertem. A nőit is sorban verte át. Nem tudom magam rosszul érezni holmi levéltitkok miatt. Nekem nincsenek titkaim. Mindenkinek kell legyen magánszférája egy kapcsolatban. De az nem ilyen galádságról szól.

A baj az, hogy ha lesz egy új kapcsolat, nagyon nehéz lesz újra bízni.

36. polivinilklorid (válaszként erre: 35. - Érdekes73)
2016. jún. 29. 00:10
A kapcsolatunk elején ezekkel a szavakkal éltem, mikor úgy éreztem, én kezdk érezni valamit iránta. Csak annyira gondoltam, hogy viszonzatlan a dolog. Pedig ha tudtam volna, mibe trnyerelek...
2016. jún. 28. 23:56
Abban hibás hogy rossz lóra tett...
2016. jún. 28. 23:51
...mármint a pasi fele, mert ahhoz már túl sok van mögöttem, hogy egy ilyen pincsifing dirigáljon nekem.
33. polivinilklorid (válaszként erre: 32. - Cucicsillag)
2016. jún. 28. 23:50
Már volt egy ilyenem. Ő időszakosan volt idióta, így egy (ki tudja mikorra)elhalasztott találkozóra azt mondtam, belefér. Ami azóta történt... Hülyeség volt, de mindegy. Nálam senki nem kerül át álnévre, csak bezártam jópár ajtót.
32. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Polivinilklorid)
2016. jún. 28. 23:24
Az en barinom legutobb kifogott egy ilyen palit. Alneven "kellett" szerpelni a regi ismerosoknek-akik tok artalmatlanok vtak. Csak kicsi volt a pasi onbizalma/inkabb nem volt?! Nem csipem az ilyesfajta leszabalyozasokat. Ertelmetlen.
31. polivinilklorid (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2016. jún. 28. 23:09
Ha most nem hozza a sors úgy, hogy muszájból együtt élnénk, már a közelemben sem lenne. Így meg lekódolom a cuccaimat, és olykor úgy távozok a lakásból, hogyha kérdezi merre, azt felelem, "az az én dolgom". Miért kellett így elbaszni...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook