Avon (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. 223cf40dc0 (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2008. okt. 25. 14:53

ami nekem van az nagyon jó :)


egyébként a barátnőimmel szoktunk zsákbamacskát játszani - hol egyikünk, hol másikunk rendel még nem ismert terméket és utána tapasztalatot cserélünk :)


amúgy nagyon sok féle-fajta avonos terméket lehet találni, több bőrtípusra, hajra, egyéniségre - mindenkinek a szükségletei és ego-ja szerint :) így akinek valami nem jön be, lehet, hogy nem épp a számára megfelelőt választotta :)

27. serendipity (válaszként erre: 26. - Mocori)
2008. okt. 25. 14:50

Szia Mocori!

Én nem csak Avon termékeket használok, hanem sok mást is, de én nagyon szeretem az Avont is...

Szerintem nem lehet általánosítani, és kérdéseket feltenni, hogy: "sok ember miért ragaszkodik ennyire az Avonhoz", mert nincs két egyforma bőr, haj, vagy akármi más, tehát egyénfüggő, hogy kinek mi a jó...

Ha Te nem szereted az Avon termékeket, ne használd, de attól másnak még jó lehet... Miből jöttél rá, hogy nem jó termékek? Abból, hogy Neked nem voltak jók? Szerintem minden ember más, ezért kérlek, hogy tartsuk tiszteletben egymás véleményét...


Puszi!

26. Mocori
2008. okt. 25. 14:15
Kb. 10 évig használtam Avon termékeket. De miután most más termékeket használok, rájöttem, hogy nem jó termékek, és nem értem, hogy sok ember miért ragaszkodik ennyire az Avonhoz.
25. serendipity (válaszként erre: 24. - AirMan)
2008. okt. 25. 14:00
Sajnos nem tudom pontosan, hogy meddig van lehetőség arra, hogy visszaküldd a terméket, mert én nem foglalkozom az Avon-nal, csak vásárolok, de majd megkérdezem, hogy pontosan mennyi is ez az idő... Én pontosan ezért kezdtem szimpatizálni az Avonnal, mert tudtam, hogy ha valami nem tetszik, azt visszaküldhetem... Azután pedig azt kezdtem tapasztalni, hogy semmit sem küldök vissza, mert megszerettem ezeket a termékeket... Illetve egyetlenegy testápoló volt, aminek végül mégsem tetszett az illata, de azt ahelyett, hogy visszaküldtem volna, inkább elajándékoztam... Másnak még örömet szereztem vele, mert pont odavolt az illatáért... :)
24. AirMan (válaszként erre: 23. - Serendipity)
2008. okt. 25. 13:54
Mint írtam, én ajándékba kaptam a termékeket így nem akartam visszaadni az ajándékozónak, hogy "szárít és viszket, cseréld ki légyszi". Persze nem is tudtam, hogy van erre lehetőség. Egyébként a vásárlástól számított hány napig van erre lehetőség?
2008. okt. 24. 14:56

Sziasztok!

Én néhány terméket nagyon szeretek, és szerintem nagyon jó áron lehet hozzájutni nagyon sok dologhoz...

AirMan, nem tudom, hogy tudod-e, hogy BÁRMIT visszaküldhetsz Nekik (azt hiszem a tanácsadónőn keresztül), ha nem válik be, teljesen mindegy, hogy mennyit fogyasztottál el belőle...

Én nagyon szeretem az Avon Naturals termékeket, azon belül is pl. a joghurtos testáplókat (tégelyes - kivéve a szedreset), mert azok hihetetlenül jók, és nem is drágák... Nekem télen nagyon kiszárad a kezem, és eddig hiába kentem be naponta hatszázszor, mindig ugyanolyan maradt, teljesen mindegy, hogy zsíros, vagy könnyen beszívódó krémet használtam... Amióta a tégelyes joghurtos testápolót használom (azt is csak a kezemre), azóta nincs ilyen problémám...

Nagyon jók még a Senses tusfürdők, és testradírok... Én használok arctisztító zselét is, nekem semmi problémám nem volt ezzel sem, nem hámlott a bőröm, és hasonlók...

De nyilván ez is relatív... Akinek érzékeny a bőre, annak minden dekorkozmetikummal kapcsolatban felléphetnek allergiás reakciók, csak akkor nem, ha teljesen természetes szereket használ...

Nekem szerencsére nem volt még problémám az Avonnal, azért is szeretem, mert kb. feleannyiból megúszom havonta az ilyen kiadásokat, mintha bárhol máshol vásárolnék...

22. AirMan
2008. okt. 15. 21:10
A katalógusból való vásárlásnak ez a nagy hátránya. Lutri, hogy beválik vagy dobhatod a kukába. Sajnos ahoz, hogy kísérletezzek, a termékek túl drágák. Ezért én csak próba után vásárolok minden ilyen dolgot.
2008. okt. 15. 14:02
Vannak olyan termékei ami jó de van már amibe csalódtam ki kell probálni szerintem mert nem mindenkinek jó.A A dezodorokat parfümöket használom mert az jó de a testápoló nem jó egyik se nekem .Az arc ápolók közül is csak 1 jó.
20. eedy75
2008. okt. 15. 13:50
Én sokat csalódtam az avonban!
2008. okt. 3. 11:05
Én rossz tapasztalatokat őrzök az Avonról. Az arclemosótól hámlott, kiütéses lett az arcom, a napozótól pedig egy ismerősöm lett allergiás. :(
18. AirMan
2008. szept. 19. 13:38

Én Karácsonyra kaptam egy rokonomtól egy tusfürdő + deo spray szettet. A nevére már nem emlékszem (narancssárga volt), mert 2 hét után hatalmas lendülettel szabadultam meg tőlük. Az illatuk nem volt rossz - ezért is próbáltam ki -, de a tusfördőtől úgy kiszáradt a lábszáram, hogy szinte sebesre vakartam a sípcsontom, a deótól meg szintén viszketést kaptam, ráadásul besárgult minden fehér színű ruhám.


Ez a kellemetlen tapasztalatom is csak abban erősített meg, hogy csak természetes -, ha lehet, akkor gyógynövény alapanyagú - tisztálkodási és bőrápolási szereket használjak.

2008. szept. 19. 13:26

Elég sokáig Avonoztam én is, mégsem tudtam megbarátkozni sok termékükkel. Ám tényleg úgy van, hogy nem mindenkinek egyforma a bőre, az ízlése. Az ékszerek közül többet megvettem magamnak is, gyakran találtam ízléses, szép darabokat. A Full szempillaspirált mind a mai napig asználom, a szemceruza viszont nem vált be egyik sem.A parfümök egy része is bejött, csak úgy mint a tusfürdőké,mert én nem szeretem az intenzív illatokat.Viszont az arckrémek, samponok

soha nem voltak jók a hajamra, arcomra.

2008. szept. 19. 13:13
Szerintem az Avonos sminkek,nem olyan rosszak, ellentétbe az arcápolási cuccokal,amik nem használnak semmit.
2008. aug. 25. 22:27
a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]christina aguilera[{[{[/A]}]}] is nagyon jó, hidd el, hogy tartós
14. 0148b688d6 (válaszként erre: 13. - Castellina)
2008. aug. 25. 21:34

Nemrég vettem gy Mexx nice-t.(Parfümöt)Hát komolyan mondom az ajtóig sem értem el és már nem lehetett érezni. A kisfiamat is megkédeztem,ő sem nagyon érezte. Mindezt 30 ml-esben 7 ezerért.(Ma nézem le is vitték az árát 4 ezerre).

Nekem,ami tartós az Amani Diamonds, R.Cavalli Serpentin.

13. Castellina (válaszként erre: 12. - 0148b688d6)
2008. aug. 25. 20:37
Akkor válassz parfümöt, az illata sokkal tartósabb. A kölni változatok tényleg lightosak, de nemcsak az Avonnál, máshol is.
2008. aug. 25. 20:15

Ékszrek jók,tényleg nikkelmentesek, fémérzékenyek is hordhatják. :)

zempillafesték jó lenne - de allergiás vagyok rá, rögtön könnyezik a szemem,ahogy felteszem.

Kölnit nem rendeltem még,mert nem találom elég intnzívnek az illatokat.Nekem lájtosak,szeretem érezni magamon, nem csak fél óráig.

2008. aug. 25. 20:03
én ezt így nem akartam, de tetszik:)
2008. aug. 25. 20:03
:)
2008. aug. 25. 20:00
Hát anyukám sokáig avonozott és 30%kedvezményt kapott rá mert elégnagyban csinálták. De kiszállt belőle. Sztem az avonnak a hajápolói a legszarabbak.
2008. aug. 25. 19:57

hát én úgy gondolom, hogy egyénenként változik, hogy kinek mi válik be, de nekem nagyon nem jöttek be ezek a samponok, ugyanakkor rengeteg termék pedig igen, jók a szemhéjfestékek, néhány parfüm, a senses tusfürdők nagyon jók


van sok ékszerem is, ami avonos és azokkal sincs semmi gond


de p.a tressele silvertől kiütéses lesz a bőröm:(

2008. aug. 19. 12:36

nekem is nagyon tetszenek, de eddig még nem mertem rendelni,mert azért nem olcsó és mivel még fizetésem nicns mivel tanuló vagyok még a zsebpénzemhez mérten meg pláne drágák, főleg ahhoz h esetleg nem is lenne jó minőségű....

Az Advence Techniques sampnokról mi a véleményed/véleményetek? Tényleg jobbak mint pl a wu2 vagy schauma...megéri ilyet venni? tényleg fényesebb és erősebb lesz töle a hajam?

2008. aug. 19. 11:52
Nekem nagyon tetszenek egyébként a táskák az avonnál,csak hiába próbálkoztam többel is...
2008. aug. 19. 11:51
akkor asszem ezután se fogok....
2008. aug. 19. 11:17
Én rendeltem már több táskát is,1 évnél tovább nem bírják,van amelyik még addig sem.
2008. aug. 19. 11:09

nekem egy pnztárcám van még tavaly endeltem azt nagyon szeretem. Ill van egy fülbevalóm az is már vagy 2éves azt is szeretem hordani.

Táskát még nem mertem rendelni, nem tudom milyen lehet a minősége...

2008. aug. 19. 11:08

én color trend szemceruzát rendeltem aminek az egyik vége fehér a másik pedig a választott szin...nekem az nagyon nem jött be. de pl a celebre parfümöt szeretem.

Kiegészitőket (táska,pénztárca,fülbevaló,nyaklánc....) szoktatok innen rendelni?

2008. aug. 19. 11:06
Melyik termékeket szereted és mi az amiben már csalódtál?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook