Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autó vásárlása kereskedőnél fórum

Autó vásárlása kereskedőnél (beszélgetős fórum)


1 2
2023. ápr. 30. 11:03

Nekem is mindent elintézett a kereskedés.kp be fizettem aznap mikor megnéztem igy engedtek is még(behozott auto-de addigra rendbe volrak a papirjai eredetiségvizsgàlat műszaki..)aznap màr hazavihettem..ott a helyszinen megkötöttük a biztositàst..sőt az okmànyirodàba se kellett mennem elintézték és kipostàztàk a törzskönyvet.


Ne hagyd ott kifizetés utàn- sérülhet vagy kicserélhetnek ezt azt benne-rajta..

2023. ápr. 30. 10:51

Nagyvárosban van a kereskedés? Mert akkor a közelben egy kisebb helyen minden megy, gyorsan. Mi egy péntek délelőtt találtunk rá az autóra, a kereskedő elment 20km-re lévő kisvárosba, 1 óra múlva megjött, minden készen volt, pedig pénteken nem 17: óráig dolgoznak, 13:-kor már mentünk haza az "új" autóval, fiunk hozta a másikat.


De ha nektek nem megy ilyen gyorsan, adj 1 milliót, hívják foglalónak, előlegnek, amin nem buksz, az a lényeg.:)))

12. bnedora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 10:19
Feltétlen nézesd meg szerelővel, mielőtt megveszed.
11. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 10:10

Hát ameddig nincs eredetiségvizsgálat, addig nem tudod sehova elvinni, ahogy megvenni sem. Szóval ez az első pont, utána a szerződés, és a kötelező, amit online seperc alatt már meg lehet kötni. Persze a biztosítás előtte is megköthető, de ilyen esetben, ahol minden inog még, én nem tenném.

Tehát nem kell nagy szervezés az 1 naphoz, mert az átírás már ráér utána bármelyik nap...

10. simple (válaszként erre: 9. - Simple)
2023. ápr. 30. 08:50
Ezt amit leírtál, mind meg lehet csinálni egy napon, csak meg kell szervezni. Nagyon dilettáns kereskedés lehet, ha ez nekik nem megy.
9. simple (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 08:48
Persze hogy az. A biztosítást megkötni a neten 5 perc. Nem is értem az egészet. Mondtak valami konkrétat, hogy szerintük miért nem lehet?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Simple)
2023. ápr. 30. 08:19
Köszi. Én is így értelmezem. Megveszem megkotom a kötelező biztosítást. Elviszem egy eredet vizsgára utána ügyintézés. Tehát jó szervezés megoldhato 1 nap alatt
2023. ápr. 30. 08:07

Az átírás miatt eredetvizsga, biztosítás ammúgy is kell. Műszaki nem tudom, van-e rajta?

Menj be egy kormányablakba és érdeklődj, esetleg ideiglenes útvonal engedéllyel nem megoldható? Arra figyelj, biztosításod a vétel napjától éljen. Meg udod kötni online is a saját telefonodon akár ott a kereskedésben.

6. simple (válaszként erre: 4. - Imisz)
2023. ápr. 30. 08:04
Ügyintézési határidő:azonnal. Ez a kulcsszó. Tehát annyi lenne, hogy mikor megy az autóért, aznapra legyen foglalva neki helyben időpont a kormányablakba, simán el lehet intézni, és utána vihetné a kocsit. A kereskedés szerint ez lehetetlen. Én hagynám ezt a kereskedést.
5. simple (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 08:01
Szerintem keress másik autót. milyen kereskedés az, ahol nem tudják mindezt elintézni, mire mennél az autóért? Szerintem ez így nagyon bonyolult, és így, hogy nem is együttműködőek nagyon fura.
2023. ápr. 30. 08:00

Ezt a linket találtam


[link]

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Simple)
2023. ápr. 30. 07:51
Kell kötelezőbiztositas a meg eredetvizsga meg forgalomba vissza kell helyeztetni. Stb. De pl úgy tudom ahogy megvan az adásvételi újra visszahelyezodik a forgalomba. Nekem is gyanús ezért kérdeztem mert ez sok pénz. A kereskedés jár vagy 10 éve működő. Nem tudom mit gondoljak
2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 30. 07:47
És mit mondanak, miért nem lehet aznap elhozni?
2023. ápr. 30. 07:45
Auto vásárlását tervezem. Az autón van műszaki, de ki van vonva a forgalomból ideiglenesen. Mivel elég messze van a lakóhelyemtol igy szeretném még az nap elhozni. A kereskedés nem túl együttműködő. Szerintük ez nem lehetséges. Aki volt már hasonló helyzetben kérem írja meg hogy kivitelezhető. Közel 4 millió a vételár, nem szívesen hagynám a meg vett autót egy percig sem ott. Nem beszélve a még egy napos kiesesrol a munkából . Kérem az írjon aki jártas a témában
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook