Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autizmus jele lehet? fórum

Autizmus jele lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Csimicsanga)
2015. júl. 24. 09:18

Dehogynem!Azt mondta a Dr Nő,h majd a bölcsibe figyeli a beszédét mert minden szerdan megy oda..ennyivel lezartak.

Úgyh mondjatok hova vigyem kerjek beutalot es viszem.

Mondjuk Dr Nő 31.-eig szabin van.

Egyebkent én eddig úgy gondoltam ez egy korszak de apukaja mar annyit mondta h ez nem normalis h így visit h bogarat ültetett a fülembe.

2015. júl. 24. 09:16
Én nem orvoshoz vinném, hanem Korai Fejlesztőbe, ahol komplex (pszichológiai-orvosi-neurológiai-gyógypedagógiai) vizsgálatot végeznek
7. Csimicsanga (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 24. 09:14
A 2 éves státuszvizsgálaton nem beszéltetek erről a védőnővel, gyermekorvossal?
6. simple (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 24. 09:10
Vidd orvoshoz mindenképpen, bár csak 3 éves kortól tudják biztosan diagnosztizálni az autizmust, de ez simán lehet az is a leírtak alapján.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2015. júl. 24. 09:07
És orvoshoz vinném.
2015. júl. 24. 09:07
Én biztos aggódnék. :(
2015. júl. 24. 09:07
Miért nem viszed orvoshoz?
2015. júl. 24. 09:05
Jav:mindent amit nem szabad megtud csinalni
2015. júl. 24. 09:04

Sziasztok!


Màr indítottam erről témát anno,h nem beszél a kisfiam aki most 7.-én töltötte a 2 évet.De mostmár aggódok.

Amit tudni kell róla:

Nagyon ügyes,mindent amit nem lehet megtud csinalni.Fizikailag bàmulatos h miket megcsinal DE ami nem tetszik:

Mond 3 szót kb fél éve es ennyi:

Kaka,papa(apa helyett),nem

Abszolult nem is akarja utanozni ha mondok neki valamit..ha kerem tőle mondod h kutya.Vagy megrazza a fejet h nem vagy elmegy es ott hagy.Ha olvasok pl az 5eves nővérének szinte ideg beteg racsukja a konyvet h jatszunk mast..Kép nézegetes nem erdekli.

De a legborzasztobb es legaggasztobb:

Visít szinte allandoan 1,5eves koratol

Ha nem adok oda valamit

Ha megtiltok de nem csak ekkor

Hanem ha inni ker vagy enni vagy barmit akar nem mutogatva adja tudtomra hanem visitva,h már a tesó is ki van tőle.Ez normális?

Ugye miutan 2. Gyerek ismerem a dac korszakot de ilyet kislanyom sose csinalt h azert mert 2percig keszitem vacsorat ő addig visít mert nem birja kivarni amig elkeszül.

Egyebként mindent megért.Jó a hallasa én úgy látom és Bölcsis màr március óta ahol sokat mondokaznak neki de még így se akar beszélni.

Szóval én már betegsegre gondolok.

Nem is a beszed hiany miatt hanem a visitozas h így kommunikal ha vmi nem tetszik neki(ami nagyon sűrűn van)vagy ha valamit kér vagy sokszor azt se tudom már miért.

Egyébként ölel,puszil nagyon aktív es ügyes kisgyerek.

Szerintetek aggódjak vagy hova vigyem vizsgalatra?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook