Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átvág a munkáltatóm! Megtudná valaki mondani mennyi szabit illetve táppénzt kellene kapjak? fórum

Átvág a munkáltatóm! Megtudná valaki mondani mennyi szabit illetve táppénzt kellene kapjak? (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. okt. 27. 13:32

Sziasztok!


Jelenleg gyeden vagyok itthon nov végéig.2009 júniusától 140.000re vagyok bejelentve.Ezt sajnos nem a munkáltatómtól hanem az apehtől tudtam meg miután a munkáltató közölte h minimálbér 6órára.Igy 34nap szabira 92000-et akar kifizetni.Felhivtam a könyvelőt h hoppá valamit benézet erre közölte h a a főnököm csak szivességet tett nekem azzal h a baba születése miatt bejelentett 140-re.Amit csak megjegyeznék h ezért fizettem neki és egyébként meg amúgy is annyin kellett volna lennem kérés nélkül.Szóval közölte kétli h a főnököm kifizet ennél többet.Illetve mondtam neki h lehet jövöre szülnék és igy jobban járnék..erre megjegyezte h ha csak nem szűnik meg a munkaviszonyom..na örülhet h nem fenyegettem meg a munkaügyi birósággal.Úgy gondoltam kiveszem a szabimat és utána táppénz veszélyeztetett terhesként.Érdekelne h mennyi szabi pénzt kellene kapjak illetve mennyi lenne a táppénzem.Mert ezt a könyvelőt hiába kérdem a főnököm anyja..tud valaki segiteni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook