Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcidegzsába fórum

Arcidegzsába (beszélgetős fórum)


2010. márc. 17. 20:33

a műtétről: hát én olvastam erről egy magyar rémsztorit, egy nőről, akinek - azt mondták- arcidegzsábája van. na a műtét előtt még elviselhető volt a fájdalma, műtét után már lebénult meg egyebek. a sebész jól elb...ta a műtétet. a nő feladta 2-3 év után....

szóval a fene merne ezek után műtétre vállalkozni, főleg, ha azt se tudják, mitől van.

187. pearl1975 (válaszként erre: 185. - Jenna8)
2010. márc. 17. 20:30

az ezüstkolloidot szedem már 1.5 hónapja, hát szerintem semmi hatása. meg grapefruitmagcseppeket is. igaz, főleg a bélproblémák miatt kezdtem ezeket.

VVicus, holnap megkeresem Neked, milyen gyogyikat lehet arcidegzsábára szedni. a Lyrica az egyik, az tuti, de piszok drága.

aranykolloidot is meg lehet próbálni, már olvastam olyat, akinek elmúlt tőle.

186. vvicus (válaszként erre: 185. - Jenna8)
2010. márc. 17. 20:09
Viszont neked is!
185. Jenna8
2010. márc. 17. 20:04
Megyek,lassa fekszem.Fájdalommentes estét mindenkinek!
184. vvicus (válaszként erre: 183. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:51
Persze fogorvoshoz, nőgyógyászhoz én is csak magánrendelésre megyek, de neurológust csak azt találtam a közelben, akihez most állami úton megyek, de ezt már írtam. :-)
183. Jenna8
2010. márc. 17. 19:48

Nálad tudják,hogy mi a baj,elég,ha azokat a méregdrága gyógyszereket fizeted.

Nem pesti vagyok,de feljárok oda is,most voltam fogdokinál ismét,Ő elküldött egy klinikára...

Fogdoki,szájsebész,neurológus,akupunktőr,de voltam már pszichológusnál is,hátha...,de nem pszichésen van

182. vvicus (válaszként erre: 181. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:44
Most hogy én nem keresek, nem igazán költenék erre...egyelőre...:-) Bp-i vagy? És milyen magánorvoshoz jársz? Igegyógyász, idegsebész? Vagy más?
181. Jenna8
2010. márc. 17. 19:42
Igen.Drága,de ebben a helyzetben bármennyit megér a gyógyulás.
180. vvicus (válaszként erre: 177. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:40
Neked magánorvosod van?
179. vvicus (válaszként erre: 178. - 36cd9daecb)
2010. márc. 17. 19:40

Köszönöm a szavaidat, bármennyire is lesújtó, nekem sokat jelent. :-) Amúgy arra kíváncsi voltam, neked is fájt-e éjszaka.

Hogy vagy? Mozog már a babád? Vagy az még korai lenne? Fájdalmakkal hogy állsz? Ma délutánig nekem egész elviselhető volt, aztán szundiból felzavart. Azóta hol jobb, hol rosszabb. Remélem, éjszaka esemény nélküli lesz, de olyan nem volt már régóta.

2010. márc. 17. 19:35

Olvasok folyamatosan,de írni okosat nem tudok.

vvicus csak azt tudom mondani amit magamon tapasztaltam,megglesz az Mr ed ami alátámasztja a diagnozisodat ami már tény,én pontosan ugyanazokat érzem és éjjel is voltak rohamaim altamban is.....valamelyik nagyokos felírja a megfelelő gyógyszert,a szervezeted rááll,szünni fognak a fájdalmak,tavasszal és ősszel rosz lesz de nyáron és kemény hideg télen jó lesz. adj egy két évet neki és aztán ugy mint én bevállalod a babát. amiatt ne aggodj,hogy a gyogyszer szedés miatt nem esel teherbe,mi májusban amikor leálltam minden bogyóval(más gyogyszert is szedtem) akkor kezdtünk nem védekezni,nem jött össze,most amikor elkezdtem decemberben ujra a tegretolt,akkor estem teherbe. mint írtam leálltam.

nos én hiszem,hogy elviselhetőbb lesz neked is. én is sokszor gondoltam arra,hogy jobb lenne nem élni,ezt nem fogom kibirni,de jött egy kis enyhülés. persze tudom,hogy ujra lesz megint pokol,de addigra kap egy gyermeket a párom,nincs neki sajátja,az ő erejében bízok,ha velem bármi lenne.......ha már a sok nyomorom ellenére is engem választott,megérdemli a babát tőlem. most így gondolom,szoktam másképp is:(((((((((((attol függ milyen napom van,sajnos nagyon labilis:(((((

177. Jenna8
2010. márc. 17. 19:33
Nem veszélytelenek,az biztos.Mindig figyelj a tüneteidre,s ha olyan van,azonnal hívjad a dokit.Mi is este 9-kor csörögtünk rá.
176. vvicus (válaszként erre: 175. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:31
Na szép. Olyan rémisztőek ezek a gyógyszerek. Anyukám most nézte meg a gyógyszeremet és olvasta végig a mellékhatásokat. Persze minden tünetem rajta van. Én is olvastam akkor, amikor megkaptam.
175. Jenna8 (válaszként erre: 174. - Vvicus)
2010. márc. 17. 19:30

Köszönöm!:)


Szólj erről a dokinak mindenképp,én a Tegratolra lettem allergiás,azonnal abba kellett hagynom mindent és S.O.S.-ben küldtek CT-re,hogy nincs-e rög az agyamba:/

174. vvicus (válaszként erre: 173. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:27

:-) Én is hasonlókat kívánok ám nektek! ;-)


Most úgy érzem, a szervezetemnek elege lett abból a gyógyszerből, amit szedek. Miután bevesze, viszketés jön rám, megint nagyon szédülök, rettentő kimerültség kap el, és tegnap óta nagyon piros az az arcfelem, amelyik fáj, egy ponton kifejezettenen észrevehető, de nem ott, ahol állandóan fáj.

173. Jenna8 (válaszként erre: 172. - Vvicus)
2010. márc. 17. 19:25

Dehogy bántasz meg!

Te csak bízz benne,hogy hamarosan megkapod azt a gyógyszert,ami hatásos és nem kell már sokat szenvedned!

172. vvicus (válaszként erre: 171. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:23
Már bocs, nem akarlak megsérteni vele, de olyanba, amilyenben ti vagytok Pearllel, hogy nem tudják megmondani, mi is lehet a betegségetek okozója.
171. Jenna8 (válaszként erre: 170. - Vvicus)
2010. márc. 17. 19:20

Most érthető is,hogy depresszív vagy!

Hogy érted,hogy nem kerülsz bele egy több éves hercehurcába?

170. vvicus (válaszként erre: 169. - Jenna8)
2010. márc. 17. 19:18
A nagyon fiatalság csak rám igaz, a férjem 10 évvel idősebb nálam. Hát, tudta, hogy elég depresszív vagyok. Remélem, hogy nem kerülök bele egy többéves hercehurcába.
169. Jenna8 (válaszként erre: 168. - Vvicus)
2010. márc. 17. 18:41

Na igen,ez sajnos benne van a pakliban.Főleg így fiatalon,nem mindenki viseli ezt el,inkább új életet kezd.Ez kegyetlen,de sajnos sokszor így van.

A lelki kiborulás az vele jár,de nem sokan bírják.

Bízz abban,hogy a Ti kapcsolatotok ezt bírni fogja!

168. vvicus (válaszként erre: 167. - Jenna8)
2010. márc. 17. 18:38

Én attól félek, hogy a férjem mikor mondja azt, hogy ebből elég volt.

Ő nem egy beteges, nagyon kemény fából faragták, nehezen is kezeli az ilyen dolgokat, főleg a lelki kiborulásokat.

167. Jenna8 (válaszként erre: 166. - Vvicus)
2010. márc. 17. 18:34

Nekem is sok dolgot fel kellett adnom,pedig tele voltam álmokkal,folyton vigyorogtam,semmi nem tudott elkeseríteni igazán...

Tök rossz az az érzés,hogy nem tudsz mindenben segíteni a családodnak,úgy mint eddig.Engem is kímélnek,tudják,hogy már nagyon kész vagyok.

Remélem hamarosan azért lehet babád!

166. vvicus (válaszként erre: 165. - Jenna8)
2010. márc. 17. 18:29

Hát így már nincs, hogy le kellett mondani a "babaprojektről" (úgy utálom ezt a szót, de olyan kifejező).

Én is félek, hogy fogok így megint tanítani...:-( És nekem magántanítványaim vannak, akik lassan megunják a várakozást, aztán keresnek mást. Meg hát családi vállalkozásban vagyok, jovőhéten éesz munka, rám sajnos nem számíthatnak.

Engem a fájdalmon kívül ez az össze-vissza alvás visel meg. Persze ilyen lenne, ha kisbabám lenne, de az nem egy betegség, az ember a gyerekéért csak felkel, na de fájdalom miatt nem aludni, az valami egészen más. :-(

165. Jenna8 (válaszként erre: 164. - Vvicus)
2010. márc. 17. 18:25

Elolvastam már a fórumot.

Szerintem csináltasd meg,nincs veszíteni valód.


Persze,amiatt,de már nagyon unom,olyan tehetetlen vagyok!!

164. vvicus (válaszként erre: 163. - Jenna8)
2010. márc. 17. 18:19

Nem, holnap akarom megbeszélni az orvossal, hogy talán mégis kéne. Alapjáraton ellenkeztem előre, mert egy hónapja április vége/május elejére kaptam volna időpontot, és én addigra már terhes akartam lenni...

Különben ajánlom, hogy olvasd vissza a fórumot, dorombolós is érdekes dolgokat írt.


A betegség miatt nem dolgozol?

163. Jenna8 (válaszként erre: 161. - Vvicus)
2010. márc. 17. 18:15

Én 2008 decembere óta nem dolgozom.Nyáron mikor 2 hónapig jól voltam,kimentem külföldre,de most semmi.Néha nagyon rosszul vagyok,nem is tudom,hogy mi lesz íyg

Neked volt MR és CT?

162. vvicus (válaszként erre: 160. - Jenna8)
2010. márc. 17. 18:13
És te?
161. vvicus (válaszként erre: 160. - Jenna8)
2010. márc. 17. 18:12
Betegállományban vagyok.
160. Jenna8 (válaszként erre: 159. - Vvicus)
2010. márc. 17. 17:59

Igen,ez amiatt lehet!

A munkával,hogy állsz?Bírod?

159. vvicus (válaszként erre: 158. - Jenna8)
2010. márc. 17. 17:58
Nekem ilyen nem volt soha. Viszont azt most észrevettem, hogy jobban összeszorítom az állkapcsom, mint előtte. Biztos a fájdalom miatt.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook