Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


3682. Noralux (válaszként erre: 3681. - Noralux)
2015. jan. 28. 13:18
Közben rájöttem, hogy B. az B.H... :)
3681. Noralux (válaszként erre: 3679. - MVeronika)
2015. jan. 28. 08:28
Szegeden nem voltál B.H-nál?
3680. makrancoskata (válaszként erre: 3679. - MVeronika)
2015. jan. 28. 05:48

ha meghallom A.H. nevét máris hegyezem fülemet.Nem semmiért ö az olvasónaplóm nyitóképe :))

de amit mondani akartam hogy szerintem a 2 csaj cask abban hasonlit, hogy nagyon sobányak. SJP inkább lófejü bocs nem bántásból irom, A.H. arca pedig inkább szivalakú. Utóbbinak magas nagyon a pofacsontja, s szerintem ezért ö másképp is öregedett mint SJP. Nem tudom csináltatott e valamit magán szikével, de én meg egész idösen is gyönyörünek láttm. SJP-tröl sajna ezt nem lehet elmondan, pedig ott már az arcba boztos belenyúltak.

egyébként jó reggelt lányok !:))

3679. MVeronika (válaszként erre: 3678. - Elzus)
2015. jan. 27. 21:34

Ja. Tudom akkor. Azért szép, rajta kívül több hosszúkás arcú nőt is ismerek, akik nagyon szépek. Igaz, nem közismertek.

A magam részéről a 25 éves Audrey H-t kérném a pofám helyére :)

Elmegyek alunni, jó éjszakát!

3678. elzus (válaszként erre: 3677. - MVeronika)
2015. jan. 27. 21:19
Igen a szem alatt az "almácska", vagy orca. Sarah Jessica Parker, nem pont rá szeretnék hasonlítani, de ezt dobta a gép:)
3677. MVeronika (válaszként erre: 3676. - Elzus)
2015. jan. 27. 21:16

SJP most nem jut ezsembe, hogy ki. Még mindig belekeveredek ebbe, hogy teljes arc, középarc, ha arra gondoltam eddig, hogy teljes arc, akkor az volt, amit hétköznapilag arcnak mondunk, ami a haj alatt van, homlokostul, halántékostul meg állastul. De most megint eszembe juttatom, hogy nekik a középarc a szem alatt, a szájig, ugye?

Hát, akkor ha ki akarod bővíteni, sajnos most ennyi. V a ML-ban ugyanezért már 450-t mondott+altatás 70, és most 550 van a honlapon.

3676. elzus (válaszként erre: 3675. - MVeronika)
2015. jan. 27. 21:09
Nekem alapból vékony és hosszúkás arcom van, olyan SJP-szrű, ezért ha elkezd egy picit is ereszkedni, az rögtön látszik. Meg ha a középarcban vana zsír, az szerintem ilyen arcformánál már nem támasztja meg a bőrt, csak ha egy picit lejjebb is betölt.
3675. MVeronika (válaszként erre: 3672. - Elzus)
2015. jan. 27. 21:02
De látod, akkor nem csak volumenhiány a lógás, mert neked benne van a zsír és mégis kezdődik a megereszkedés.
3674. MVeronika (válaszként erre: 3672. - Elzus)
2015. jan. 27. 21:01
Írtad, hogy akkor még nem, bocs.
3673. MVeronika (válaszként erre: 3672. - Elzus)
2015. jan. 27. 21:00

De, mondta, hogy helyreállna az is, mert a volumenhiánytól ereszkedik meg. De azért az én arcom olyan furcsa lett most, kimélyült árkok és gödrök, ellapult arc és közben lóg is. Két képet mutatott, egy fiatalabb nőt (40 körül), akinek csak zsír volt és egy idősebbet (60 körül), akinek plasztika és zsír. Utóbbi azért szebben sikerült, mondjuk, nagyobb is volt a különbség a kezdet és a vég között. De előbbi és szép lett.


Neked nem volt még akkor lógás, mikor csinálta?

3672. elzus (válaszként erre: 3671. - MVeronika)
2015. jan. 27. 20:56
Arról nem mondott valamit, hogy a megereszkedésen is korrigál-e a feltöltés? Anno ez nekem még nem volt érdekes, most viszont már kezd látszani, és hát ahogy olvasom a különféle ultrahangos-véleményeket, egynlőre nincs bizalmam, túlságosan új még az eljárás.
3671. MVeronika (válaszként erre: 3670. - Elzus)
2015. jan. 27. 20:44

Aha. Megnéztem a fiatalabb kori képeimet, meg a kislányom száját, tényleg nem a széleken több, hanem középen csücsöribb.

Szimpi. V is az, nála a ML-ban voltam, de a ML nekem kevésbé tetszik, mint Szeged. És V olyan nagyon szelídke, folyton kérdezni kell. Nem szeretek valaki faggatni. B beszél magától.

3670. elzus (válaszként erre: 3668. - MVeronika)
2015. jan. 27. 20:39
B. amúgy milyen, szimpi? Hogy kell elképzelni, hogy a szájban csak középen van töltés? a száj formája is megváltozik ettől?
3669. MVeronika (válaszként erre: 3667. - Elzus)
2015. jan. 27. 20:39
Ja, neked csak a középarc. Nekem nagyobb rész lenne, az egész arc és az áll körül is. Meg a fölöslegeket, alul a lógást meg a tokámat meg zsírszívással lehetne eltüntetni. Akkor lehet, ez az árkülönbség.
3668. MVeronika (válaszként erre: 3667. - Elzus)
2015. jan. 27. 20:32
Nem. Csak a teljes arcom, mint neked és a szemem alatti árok lenne. A számnál én is nagyon tartok tőle. Azt mondta (nekem B), hogy csak középre tenne, nem a két szélre. És alulra, fölülre is.
3667. elzus (válaszként erre: 3665. - MVeronika)
2015. jan. 27. 20:29
Nem tett a számba, csak a középarcot formálta teltebbé. Nem mintha a számon nem lehetne formálni, de valamiért én attól egy picit tartok, sokan számolnak be csomósodásról. A zsír inkábbcsak akkor megy altatásban, ha nagyobb területről szívják le, Neked amúgy nem azért jött ki a 320 ezer, mert komplett zsírleszívást vagy épp az egész arc töltését kérted?
3666. MVeronika (válaszként erre: 3664. - Elzus)
2015. jan. 27. 20:13
Közben visszaolvastam, amiket írtál, látom, írtad már V dokit is régebben, hogy nála voltál. Most az jutott eszembe, lehet, hogy a hialuront is drága előállítani. Biztos nem nagy rézüstökben főzik.
3665. MVeronika (válaszként erre: 3664. - Elzus)
2015. jan. 27. 20:09
Hát igen. Meg a zsír altatásban megy legtöbbször. Neked nem úgy, olvastam. Azért az altatóorvost is fizetni, az eszközöket, a bent fekvést, a hialuronhoz képest drágább. Meg maga a tecnológia, gondolom én, a centrifuga, stb. Meg a hialuronnal visszamennek, a zsírral nem vagy ritkábban. Neked tett a szádba is? Ha igen, nem lett hullámos?
3664. elzus (válaszként erre: 3663. - MVeronika)
2015. jan. 27. 19:55
V dokinál. Igen, nagyon népszerű lett, nekem 2011 tavaszán volt, akkor még inkább a hialuron ment. Azóta sokan rájöttek, hogy a zsír tovább tart, érdemesebb azt választani, így viszont már gondolom a dokiknak nem volt akkora üzlet azonos áron adni.
3663. MVeronika (válaszként erre: 3662. - Elzus)
2015. jan. 27. 19:51

Ó, de kár (:

De a ML árának meg alig több, mint a fele. Neked mikor volt annyi? Úgy látszik, híre ment és nagy a kereslet. B vagy V dokinál voltál?

3662. elzus (válaszként erre: 3661. - MVeronika)
2015. jan. 27. 19:47

Nem a ML-ben, egy kisebb magánrendelőben. Igen amiatt csináltattam, frakcionált lézer. Annyi mindent mondtak már hasznosnak az elmúl t bő évtizedben, hogy holnap reggelig sorolhatnám! Frakcionált lézert sokmindenre alkalmaznak, pattanás utáni besüppedt hegekre is, de nekem ezek nagyon régi hegek, lehet, hogy ezért nem használt.

Az áremeléstől még mindig nem térek magamhoz, több, mint a duplája!

3661. MVeronika (válaszként erre: 3660. - Elzus)
2015. jan. 27. 19:40

Nem csináltattam még meg, csak megbeszélésen voltam. Egy alkalom. Előbb a szememet kellene és arra még nincs válaszom (:. De hát nekem még ez volt a legkedvezőbb ajánlat, a 140-t már szinte ajándéknak érezném :).

És a lézert azok miatt csináltattad, amiket írsz, hogy nem változtak? Arra mondták hasznosnak? Melyik típusú lézer volt? És akkor a ML-ban, ugye?

3660. elzus (válaszként erre: 3659. - MVeronika)
2015. jan. 27. 19:37
Szegeden voltam, de most padlót fogtam attól, hogy így felment az ára! Egy alkalom volt, vagy az esetleges ismétlést is hozzávették? Megcsináltattam, de csak három alkalommal.Egy picit mintha fogyott volna, ennél viszont jobban bánt, hogy a besüppedt pattanás-hegek viszont nem fogytak. Szebb lett a bőrkép, a pórusok is összehúzódtak egy picit, de ezeknek a régről ittmaradt hegeknek már nem biztos, hogy bármi használ.
3659. MVeronika (válaszként erre: 3658. - Elzus)
2015. jan. 27. 19:15
Elzus, megcsináltattad azóta a lézerkezelést, amit akartál? Megmaradt tőle a betöltött zsír? Szegeden voltam közben, ami neked 140000 volt, az most már 320.000. Neked a Monla Lisában volt 140 vagy Szegeden?
3658. elzus
2015. jan. 27. 19:08
Sziasztok!Én azt gondolom, hogy aki igazságot tud tenni a "beépített ember" kérdésben, az Kolbi. Egy korábbi hozzászólásában írta, hogy tudja, hogy bizonyos nevek mögött milyen érdekeltség van, hisz szegről-végről kollégák. Persze, nem biztos, hogy le akar leplezni bárkit is, viszont nekünk jó volna, ha hiteles információink lennének paciensektől, és nem a marketing-blabla állna rendelkezésre.
3657. Mézike05 (válaszként erre: 3653. - Sisupala)
2015. jan. 27. 18:53
Szia Sisupala!Nem, nem ismerem a gépeket, ezért nem is állítom hogy jók, sem azt, hogy nem jók, nem dicsőítem de nem is köpködök egyikre sem. Főleg nem minősítek olyat negatívan, amelynek láttuk az eredményét és az pozitív volt. Engem semmi más nem fog befolyásolni csak az eredmény. Viszont ugyanazért az eredményért miért is fizessek többet? A HIFU-s eredményeik hitelességét pedig nem hiszem, hogy érdemben meg tudnád cáfolni. Esetleg tegyél fel előtte és utána képeket az Ultherapyról...bizonyára készül rólad is, hiszen a korrekt helyeken így szokás.... ha meggyőzőbb, mint Andikanénié, én is azt választom, akkor is ha drágább, mert én sem vagyok önmagam ellensége. Az Alibaba alapból tele van szeméttel, igazi semmitérő hamisítványokkal, ott pl az LG egyáltalán nem biztos, hogy LG, holott rajta a logo. Így nyugodtan lehet ott hamis HIFU is. Csak az eredmény számít, semmi más.Én is várok, nem hajt a tatár, nem életbevágó....nem kapkodok el semmit. Még -1-2 jó eredményre sem ugrok fejest , de talán később még lesz olyan, aki megosztja az eredményeit és az ad majd löketet. Semmi baj azzal, amit leírsz, de eléggé visszatetszőre sikerült az írásod, kapásból nekiugrottál valakinek,a kiről semmit sem tudsz. Szembeállítottál két kezelést, amikor csak egyikről volt tapasztalatod, a másikról semmi, eredményeket nem láttál, mégis leszemetezted. Szóval nem minden fekete és fehér. Én elhiszem, hogy neked sikerült az UT és nem lettek mellékhatások. De elég súlyos mellékhatásokat olvastam, ami elriasztott ettől, így én azt kihagyom. Jó lenne minél több eredményt látni,jó lenne ha ha felvállalnák azok, akik átestek kezeléseken, mert továbbra is számomra a páciensek saját eredményei a meggyőzőek, de nem úgy, hogy elmondja, hogy jó, hanem úgy, hogy látom is, mert megmutatja. De tényleg ezen ne civakodjunk, szívesen olvasok tőled ezután is, ugyanúgy, mint másoktól.
3656. ea66907895 (válaszként erre: 3655. - Sisupala)
2015. jan. 27. 15:09
Megtudhatnánk milyen másik kezelésre készülsz? Esetleg elárulod melyik korosztályhoz tartozol, milyen állapotban volt az arcod a kezelés előtt és pontosan milyen változásokat tapasztaltál az Ultherapy után?
3655. Sisupala (válaszként erre: 3652. - Ea66907895)
2015. jan. 27. 14:50
Igen, jogos amit írsz. Sajnos közel két éve, mikor csináltattam, nem gondoltam arra, hogy csináljak magamról képeket, nem tartottam fontosnak, pláne, hoy egyszer majd el kell számolnom vele :). Én még azelőtt vágtam bele, hogy Dorottya kipróbálta volna, akkor még nem volt reklámarc. Azt nem tudom mennyire elégedett, azt tudom,hogy járok más kezelésekre is arra a helyre, ahol az Ultherapy-t csináltattam és októberben láttom őt ott. Gondolom nem járna oda, ha gáz lenne, én se járnék,de ismétlem ez a magánvéleményem, más kezelésekre is járok, ahhez a témához is azért szóltam hozzá, hogy mutassak más nézőpontot. Hamarosan készülök egy másik nagyobb kezelésre és akkor azt dokumentálom mindenképp nektek.
3654. Noralux
2015. jan. 27. 14:46
Kérdeztem Tőled a szemhéjplasztika fórumon :)
3653. Sisupala (válaszként erre: 3650. - Mézike05)
2015. jan. 27. 14:35

Kedves Mézike!


Az alábbiakban leírtam, hogy elnézést kérek, többször nem fogok, ha megengeded, mert továbbra is tartom magam a véleményemhez. Próbáltam részletesen és objektíven leírni mit kell tudni ezekről a technológiákról, minek érdemes utánanézni stb. Azt hittem ezt a közönséget esetleg érdekelhetik ezek az információk, mert szeretnek utánanézni dolgoknak, többen külföldi honlapokon is nézelődnek. Elképzelhető, hogy tévedtem. A Bársony gépének Te utánanéztél? Ki a gyártó? Honnan származik? Vannak a berendezéssel kapcsolatban kutatási eredmények? Nos én utánanéztem. A gépet egy bizonyos Korust koreai cég gyártja, akik az Alibabán és az ebizen árulják a gépeiket. Bizalom gerjesztő. El fog telni az életed mire egy ilyen céget te óriásplakáton fogsz látni a Times square-n. Ellenben az Ultherát most vásárolta meg a Merz, a világ legnagyobb gyógyszercége. Lehet, hogy látnak benne fantáziát? Miért nem az egyik szuper koreai céget vették meg? Tudod én csak olyan információt hiszek el, aminek utána tudok nézni és le tudom ellenőrizni. Ez mindenre vonatkozik, az Ultherapy csak egy példa a sok közül.Még szerencse, hogy van választási lehetőségem, ahogy neked is. Nincs azzal semmi baj, ha valaki az ára miatt választ egy másik kezelést. Azzal van a baj, ha tájékozatlanságból tényként olyan dolgokat állít, aminek nincsen alapja. Például, hogy az egy újabb technológia. Ha pedig valaki más megvilágításba helyezi a dolgokat nem felháborodni kell, hanem elgondolkodni és utánanézni. Ja és mindenek előtt figyelmesen olvasni.Bízom benne, hogy szerencsével jársz a koreai géppel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook