Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4162. NNelly (válaszként erre: 4160. - 8f8f3a827e)
2015. márc. 18. 20:29

Örülünk az ilyen cikkeknek, először a frászt hozza ránk, aztán mégsem.

Egy bizonyos gyártó. Pip? Vagy másik? De melyik?

Neszesemmifogdmegjól...

4161. MVeronika (válaszként erre: 4156. - -Riababa-)
2015. márc. 18. 19:16
De jó! Hú, de örülök. Igazán jó hírek. És a teljes arcodba töltött, ugye?
2015. márc. 18. 17:05
A rák egy ritka fajtájának megjelenését figyelték meg kizárólag mellimplantátummal élő nőknél, ami Franciaországban az implantátumok betiltásához is vezethet. Francois Hebert, a francia gyógyszerbiztonsági hatóság (ANSM) alelnöke a Le Parisien című lapnak elmondta: az első esetet 2011-ben regisztrálták, majd 2012-ben kettőt, 2013-ban négyet, 2014-ben pedig 11-et, egy beteg meghalt. "Ha be kell tiltani a mellimplantátumokat, megtesszük a szükséges intézkedéseket" - hangsúlyozta Hebert. A francia rákkutató intézet is riadót fújt. A kutatók egy új rákfajta megjelenésére utalnak, a nyirokmirigyrák egy típusára (anaplasztikus nagysejtes limfóma, ALCL), amely összefüggésben van a mellimplantátumokkal. A lap szerint világszerte 173 esetet regisztráltak, ezek között egyetlen olyan nő sem volt, akinek ne ültettek volna be korábban mellimplantátumot. A szakértők szerint az új betegséget az Egészségügyi Világszervezet (WHO) listájára is fel kell venni. A témában március végére egy szakértői konferenciát is összehívtak. A francia gyógyszerbiztonsági hatóság szerint Franciaországban 18-ból 14 esetben egy bizonyos cég protéziseit viselő nőknél fedezték fel a rákot. A cég laborjaiban végzett ellenőrzéseknél azonban egyelőre nem találtak feltűnő mulasztásokat, kirívó eltéréseket. A PIP francia implantátumgyártó cég botránya óta szigorodtak az ellenőrzések az országban. A PIP világszerte több százezer alacsony minőségű implantátumot adott el, amelyeket nem a speciális szilikonnal, hanem olcsó ipari szilikonnal töltöttek meg. Ezek a szilikonbetétek könnyebben kiszakadtak, ami gyulladásokhoz vezethet. Nem volt kimutatható a PIP-implantátumok esetében, hogy általában növelik a rák kialakulásának kockázatát. A botrányt ugyanakkor egy 2011 novemberében nyilvánosságra került eset indította el: egy PIP-implantátummal élő nőnél regisztrálták az új rákfajtát. A francia rákkutató intézet becslése szerint tízezer mellimplantátummal élő nőből egynél-kettőnél fejlődik ki a rák e típusa tíz éven belül. A kutatók ugyanakkor szakvéleményükben kiemelték: jelenleg nem indokolt minden szilikonbetét eltávolítása a rák megelőzése céljából. (MTI)
4159. 8f8f3a827e (válaszként erre: 4152. - UB14)
2015. márc. 18. 16:56

A szem körüli barnaság lehet vashiány, de még inkább örökletes adottság. Nehezen hozzáférhető terület. Mások nem tudom, hogyan kezelik, de a legjobb a műtét a szemkörül. Felső szemhéjnál az elsődleges választás.

Alul amúgy a matrix rf kezelőfej elég jól odafér. Én még a sublatív rf-fel is kezelem, jó eredményekkel.


Kolbi

4158. 8f8f3a827e (válaszként erre: 4147. - Lunaluna)
2015. márc. 18. 16:50

Múlt nyáron nálam végezték, valahol lejjebb részletesen írtam róla. Hogy melyik a jobb, nincs tapasztalatom.


Kolbi

4157. Zsú1965 (válaszként erre: 4153. - UB14)
2015. márc. 18. 16:05
Köszönöm, elgondolkodom rajta...
4156. -Riababa-
2015. márc. 18. 12:58

Sokkal rosszabbra számítottam... Fájdalom: szinte semmi. Utána sem. Nincs bevérzésem, nincs lázam. Az arcom jelenleg pufók, de ez ilyenkor sztem természetes. Viszont simán elmehettem volna dolgozni. A beavatkozás után hazavezettem 130 km-re. A cimbom az szép lila, de ez is természetes. A doki profi! :) Egyelőre ennyi.

Eredményről még nemigen beszélhetünk a zsírtöltés másnapján.

2015. márc. 18. 09:44

Sziasztok!

Március 25-én lett volna Paput Tanár Úrnál arcplasztikám, sajnos Édesanyám balesete miatt el kellett halasztnom a műtétet.

Írtam emailt, az asszisztensnője hamar és kedvesen válaszolt, remélem valaki a hoxáról kapta meg, az így már felszabadult időpontot.

Nagyon akarom ezt a műtétet, későbbi időpontban jeletkezem újra Tanár Úrnál, lehet, hogy ez kitolódik szeptember-októberre.

Nektek, elsősorban akik privát leveleimre válaszoltatok és beengedtetek a naplótokba - Kiss Ildikó, Ilcsike.gy, rauchkrake, Noralux - köszönöm a segítséget, elnézést akit esetleg kihagytam.

Ha lesz új időpontom jelentkezem, de addig is olvaslak benneteket.

Mindenkinek szép napot!

Jutka

4154. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4149. - MVeronika)
2015. márc. 18. 09:30
Veronika, igen, ez rád is igaz:)))) Remélem, már sikerült meggyőzni magad, hogy az arcplasztika nagyon nem kell még neked......:)))Szerintem a te arcod ideális a HIFU-ra vagy az UT-ra, mert ha megemeli az arcot, akkor feltételezhetően a bemélyedések is finomulnak, és lehet, hogy azután max egy minimális feltöltésre szorulsz csak.
4153. UB14 (válaszként erre: 4145. - Zsú1965)
2015. márc. 18. 09:18
Kedves Zsú. A dermaroller jó dolog, de csak az orvosi, ami mélyenhat!
4152. UB14
2015. márc. 18. 09:17
Okoskolbitól szeretném megkérdezni, mit ajánl szem körüli ráncok és barnaság kezelésére?Köszi!!
4151. Macsek. (válaszként erre: 4149. - MVeronika)
2015. márc. 18. 07:57

Jajmááár :)))

A csaj a fotón 3 évvel fiatalabb, mint most :)

4150. Macsek. (válaszként erre: 4146. - -Riababa-)
2015. márc. 18. 07:55
Én is kíváncsi vagyok, mesélj! :)
4149. MVeronika (válaszként erre: 4143. - Macsek.)
2015. márc. 18. 06:45
Kicsit azért túl szőrös vagy rajta és a szemed is túl élénk zöld :). Viszont a csaj, aki dédelget, az nagyon szép. Az emberek néha nehezen hiszik el, hogy szépek, próbálj meg neki dorombolni, azt jobban megértik.
4148. MVeronika (válaszként erre: 4146. - -Riababa-)
2015. márc. 18. 06:35
Huuhuhuhuuuú! És milyen?! Mosolyka van a végin.. akkor jó, ugye...? És milyen volt a doktor bácsi? Aludtál ott egyet vagy hazamentél?
4147. Lunaluna
2015. márc. 18. 00:49
Okoskolbi:) mi a véleményed az ultherapy kezelésről? A HIFU célravezetőbb nála? :)Luna
4146. -Riababa-
2015. márc. 17. 22:10
Csajok! Túl vagyok a zsírfeltöltésen!!! :)
4145. Zsú1965 (válaszként erre: 4140. - 8f8f3a827e)
2015. márc. 17. 16:25

Az ún. green peelling...jól mondom? Állítólag fájdalmas, olyan, mintha apró szilánkokkla massízoroznák az arcomat. Igaz ez?


Majd cca. 2 hét múlva a dermaroller, kb. 4 alkalommal, hetente 1x. Ha nagy hülyeségnek mondjátok, inkább visszalépek és még keresgetek, csak jön a nyár és állítólag a napsütés miatt nem lehet sok mindent.

4144. peonia53 (válaszként erre: 4143. - Macsek.)
2015. márc. 17. 15:24

Gyönyörű hibátlan bőröd van.

Nehogy elrontsad valami nem megfelelő kezeléssel.

Dóra

4143. Macsek. (válaszként erre: 4141. - Enigma29)
2015. márc. 17. 12:13
Köszönöm, aranyos vagy, de ez már 3 éves fotó.
4142. -Riababa- (válaszként erre: 4138. - 8f8f3a827e)
2015. márc. 17. 11:54

A bőröm tág pórusú, enyhén hajszáleres, a homlokomon hegek, az állvonalnál megereszkedés.

Ezekre a problémákra kerestem a megoldást, illetve a másik célom a prevenció lett volna.

A laikus tudatlanságával választottam a Scarlet-et, mert az megoldást kínált a V-vonal helyreállítására.

Az egyik legjobban ismert helyen voltam, az egyik legismertebb doktornőnél Pesten.

Így egy összegben sok az a pénz, amit okosabban is felhasználhattam volna arcfiatalításra, de más, új beavatkozásokhoz képest mégis olcsóbbnak tűnt, mert nem egy összegben kellett ugye kifizetni.

A buta ember a saját kárán tanul... :(

Ezért írtam Enigmának.

Elhiszem, hogy Te nem olvasztod le rf-fel a páciens arcáról a zsírt, de sokat olvasni róla a neten, hogy történtek már ilyen balesetek nem megfelelő kezekben.

4141. Enigma29 (válaszként erre: 4139. - Macsek.)
2015. márc. 17. 11:37
Macsek, a fotód alapján szép a bőröd, nem sok dolga lesz:)Én is bejelentkeztem Scarlessre, 30-án megyek. :)
4140. 8f8f3a827e (válaszként erre: 4130. - Zsú1965)
2015. márc. 17. 10:58

Itt mit takar a mély hámlasztás kifejezés amúgy? Mély hámlasztást csak orvos végezhet. Ez egy veszélyes dolog!

Mi orvosok kifehéredésig adjuk a hámlasztót. 10 percig nagyon fájdalmas. Komoly utókezelés szükséges és ismeretek a nyom nélküli gyógyuláshoz. Régebben én is végeztem, 20-50%-os TCA (triklórecetsavval). Elég kemény buli utána a felépülés! Egy-két hét elbujdosás a világ elől.


Kolbi

4139. Macsek. (válaszként erre: 4135. - Enigma29)
2015. márc. 17. 10:17

Szia, igen voltam.

A hölgy valóban nagyon kedves volt. Ránézésre 35-nek tűnt, pedig nekem is elárulta a korát, 40 éves. Nekem is mondta, hogy a saját arcát Scarless-szel kezeli.

Ajánlott egy szem környéki HIFU kezelést, meg 3 alkalom Scarless kezelést szem környékre, és arcra.

Volt ott egy páciens, akit épp HIFU-val kezelt. Beszélgettem vele is, és csupa pozitívakat nyilatkozott. Mondta, hogy a környezete már az első alkalommal tapasztalta nála a pozitív változást.

Én úgy döntöttem, belevágok. És Te?

4138. 8f8f3a827e (válaszként erre: 4129. - -Riababa-)
2015. márc. 17. 09:52

Hello Riababa!


Csak érdeklődnék, hogyan jutottál arra az elhatározásra, hogy közel fél milliót költs az arcodra 35 évesen. Miért pont a scarlet, alig van irodalma? Ajánlották? Valakinél láttad az eredményt? Volt valami terved, hogy mit akarsz változtatni?


Az nem igaz, hogy a megfelelően adott nagyobb rádiófrekvencia bontja a zsírt. Mellette mindig használok lézert. Azt is váltva. Van egy 46 éves páciensem, aki havonta jön kezelésre (a nyár kimarad). Váltva, kéthavonta egy tisztán kifejezetten erős rádiófrekvenciás (sublatív rf) kezelést vesz fel, míg a másik két hónapi váltásban egy dióda lézer és villanófej elos kombinációt (fotofacial rf) kap. Itt is nagy adagban az rf. Csak azért nem vesz fel Triniti-t (nem Trinity! "i"-vel végig a helyes), mert az arca nem lóg.

Az arca olyan, mit egy gésáénak, aki egész nap sminkeli a bőrét, pedig ő smink nélkül jár, és arról panaszkodik, hogy miért nem lehet újra 20 éves! Amúgy nem néz ki harmincnak sem. Évek óta jár, de szerintem elég lenne neki a fele, sokszor a negyede kezelés is. Minden utasítást betart, egészségesen él. Igazi álom páciens.

Sokat tanultam ettől a pácienstől, mert olyan helyekre is kéri a lövéseket, amit tiltanak az arcon.


Kolbi

4137. 8f8f3a827e (válaszként erre: 4130. - Zsú1965)
2015. márc. 17. 09:43

Mély hámlasztás és dermaroller egyben? Jól értem? A mély hámlasztással a bőr kifehéredik, koagulálódik, kicsapódik, lelökődik. Napokig sebes lesz, majd új bőr képződik. A folyamat fentről megy lefelé. A dermaroller tűi ebbe az elhalt rétegbe szúrnak bele? Nem értem!


Kolbi

4136. NNelly (válaszként erre: 4130. - Zsú1965)
2015. márc. 17. 09:39

Bemásolok ide neked egy véleményt a dermarollerről.


Az orvosi dermaroller 2mm hosszú tűi, illetve a kozmetikai szalonban használatos 0.3-0.5mm tűk hatásai közt alapvető élettani különbség van!

A 2mm-s tűk a bőr irharétegét sértik meg, így az ott található fibrocyták, azaz a kötőszövet termelő sejtek, elkezdik ezeket a lyukakat kollagénnel begyógyítani, így megindul a masszív kötőszöveti újraképződés. A rövid, kozmetikai dermaloller tűi csupán a hámsejtréteget karcolják fel, tehát gyakorlatilag egy BŐRRADÍR kezelésnek felel meg az a típusú dermaroller. Az irharétegre, így a kollagénképződésre gyakorolt hatása nincs! Ezt kiküszöbölendő a kozmetikai eljárások gyakran különféle oldatokat ( vitamin, folyékony hyaluronsav, gyógynövények stb.) visznek fel a kezelés közben a bőrre. Hangsúlyozandó azonban, hogy a dermarollar technika LÉNYEGE A MÉLY rétegek megsértése, hiszen ott találhatóak a lyukak regenerálásáért felelős fibrocyták. Semmiféle kívülről bevitt anyag nem váltja ki a mély mechanikai trauma által kiváltott biológiai hatást, kollagén és elasztikus rost képződést.

4135. Enigma29 (válaszként erre: 4120. - Macsek.)
2015. márc. 17. 09:34
Szia, voltál tegnap konzultáción?
4134. Zsú1965 (válaszként erre: 4133. - Zsú1965)
2015. márc. 16. 22:50
Nem sebek....hanem : neki már többször is csinálta...
4133. Zsú1965 (válaszként erre: 4132. - Tanti59)
2015. márc. 16. 22:49

Kozmetikus...de olyan ajánlotta, akit személyesen ismerek, és sebek már többször csinálta.

De rettegek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook