Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5152. Maggie (válaszként erre: 5149. - Marcsika 2)
2015. szept. 30. 09:28
Szia Marcsika! Elég mások a fényviszonyok az előtte, utána képeken, így nehezebb az eredmény értékelése. Szerintem egyértelműen ruganyosabb, tömörebb, frissebb lett a bőröd, és így az összkép lényegesen fiatalosabb. Az egyik profilképednél számomra úgy tűnik, hogy a toka mérete is csökkent. Bár a kinduló képeknél nagyon lehajtod a fejed, és ez egy nagyon gonosz pozicíó bizonyos kor felett. Én is már kétszer is meggondolom, lenézzek-e valamiért :-) Szerintem lesz még további pozitív változás a következő 1-2 hónapban. Szurkolok!
5151. cumus (válaszként erre: 5149. - Marcsika 2)
2015. szept. 29. 23:39
Èn úgy veszem észre a képek alapján, hogy van pozitiv változás. Persze élöben többet lehet látni. Te , hogy látod, sokkal jobb lett?
5150. Velvet67 (válaszként erre: 5143. - 974d599ebc)
2015. szept. 29. 23:15

Megnéztem alaposan, azért nem irritálja a bőröd, mert 2,5 % retinol származék van benne, ami Retinil palmitát, ez a retolnak jóval szelídebb formája.

Szóval ez valahogy így néz ki:

A leggyengébbtől a legerősebbig: retinyl palmitate → retinol → retinaldehyde (retinal)→ retinolsav. A retinolsav csak vényköteles készítményekben van, mert nagyon erős.

2015. szept. 29. 22:33
Sziasztok.Tettem fel én is képeket az egy hónapos hifuról a nyak-toka területén. kb.10 napja ,de nem reagáltatok rá.Érdekelne van -e valami eredmény,bár szerintem képen nem annyira látszik a nyak.Én nem orvosnál,hanem kozmetikusnál jártam.Kinek milyen ajánlata van,ha nem ráncok hanem kisebb megereszkedést(áll.nyak ,toka) szeretnék javítani .Milyen eljárás a legcélra vezetőbb? Köszönöm!
5148. Velvet67 (válaszként erre: 5145. - Zsú1965)
2015. szept. 29. 21:41

nem tudjuk milyen mértékű a megereszkedés... érdemes lenne esetleg több kozmetikai doki véleményét kikérned, hogy mit javasolnak... és majd ráérsz dönteni utána. Lehet más alternatív kezelés is megteszi, dublo/lézer/hifu, mert nem mindenki bírja a FTC felszívódó szálakat...

ott a megfelelő számú és méretű "fogas" szálat egy vékony kanül segítségével bejuttatják a bőr mély rétegébe úgy, hogy a horgocskák a szövetekbe kapaszkodva megemeljék a kívánt irányba a szöveteket. Ezután a szálakat a megfelelő pozícióban rögzítik, a tartását szintén felszívódó, vékony szálakkal stabilizálják.

5147. Velvet67 (válaszként erre: 5143. - 974d599ebc)
2015. szept. 29. 21:05

Szió!

Ha keverve van mással, akkor tompíthatja az erősséget. Első ránézésre nagyon jónak tűnik, mert van mellette E vitamin stb. mivel így van "megalkotva" valószínű hatásosabb, mint amikor az ember külön adagolja hozzá a cuccokat. Majd belemélyedek, ha lesz egy kis időm... Másfél hét semmi, majd érdemben 1-1 1/2 hónap múlva lehet látni, hogy hat-e..., örülök, hogy nem irritál.

TCA fórum is van, sok értékes infót írtak már ott a lányok: [link]

azzal egy probléma van, hogy úgy kell időzíteni a hámlást, hogy otthon tudj maradni cca 2 napot... ezért választottam a glycolsavazást, mert nem megoldható a szabadság, és hogy hányadik napon kezdesz el hámlani kiszámíthatatlan... egy jó fényvédőt szerezz be mindenképp, retinol is fényérzékennyé tesz, emellé is tanácsos... Ha nem süt a nap, akkor is használni kell...

2015. szept. 29. 16:46
5 hónapos Hifu a naplóban.
5145. Zsú1965 (válaszként erre: 5135. - Velvet67)
2015. szept. 29. 16:10
Csak hallkan merem megkérdezni: mi az a horgas FTC? Nekem is államnál csúszik le az arcom...
5144. szédült-napraforgó (válaszként erre: 5142. - Tanti59)
2015. szept. 29. 15:08
Szia ! Decemberben megyek Sculptrára a doktornőhöz, a megmaradt besüppedéseket kezeli. Nem sok kell, kevesebb, mint HIFU előtt. Sokat javított azon is. Elkezdtem nála a narancsbőrkezelést, adok még egy esélyt magamnak:))) Mondtam neki a Keresztes doki féle epesavat, ami nálam semmit sem ért, viszont úgy néztem ki utána, mint akit szétvertek. Azt mondta, h az epesav nem is jó narancsbőrre, az nem arra való. Majd beszámolok. Hifud tart? Puszi
5143. 974d599ebc (válaszként erre: 5125. - Velvet67)
2015. szept. 28. 22:22

Szia! Ez a termék érkezett:


[link]


Kicsit másra számítottam, ez lényegében tele van organikus összetevővel (ami egyébként nem baj).

Én minden este használom. Olvastam a krémmánián, hogy valakiknél az 1%os retinolos készítmény már csípett, hámlást vagy pirosodást okozott. Nekem semmi ilyesmi problémám nincs, a krém a bőröm számára olyan, mint egy jobb fajta hidratáló. Szépen feltölt, de ez valószínűleg a benne lévő hyaluronsav hatása. Csodatévő extra hatásról nem tudok beszámolni, bár még csak másfél hete használom. Talán tömöttebb kicsit a bőrkép...


Az objektivitás miatt hozzáteszem, hogy rendszeresen járok bőrgyógyász-orvoskozmetológushoz különféle kezelésekre, a bőröm alapvetően is jól karban van tartva, így látványos eredményt elérni nálam kicsit nehezebb, mint annál, aki 0-ról indul. Számomra inkább a prevenciós jellege a fontos.


Novemberre tervezek egy 35%-os TCA hámlasztást, ha esetleg vki tud ezzel kapcsolatos tapasztalatokról beszámolni, azt megköszönném:)

5142. tanti59 (válaszként erre: 5133. - Velvet67)
2015. szept. 28. 18:44

Sziasztok!!!!:)

Volt valaki mostanában Bajusznál zsírfeltőltésen?

Megköszönöm a tapasztalatait:)

5141. NNelly (válaszként erre: 5137. - Ollégabi)
2015. szept. 28. 17:39

Szia Gabi!

Ha csak a szemhéjaddal van problémád korrekt és tartós megoldást ad a szemhéjplasztika. Szerintem a hifu nem kifejezetten erre való.

5140. ollégabi (válaszként erre: 5138. - Velvet67)
2015. szept. 28. 16:59
Köszi!:)Este belevetem magam a témába!
5139. Velvet67 (válaszként erre: 5136. - Cumus)
2015. szept. 28. 16:46

Tudom és bocsánat még egyszer! csak kismillió problémám volt még mellette, de bízom benne lesz alkalmam kiköszörülni a "csorbát" !!! :)

Pénteken megyen BB-hez konzultálni és a pécsi doktornővel is fel akarom venni a kapcsolatot...jövőre a 41-43-as éveim fejét szeretném viszont látni a nyakamon :) -szike nélkül-

5138. Velvet67 (válaszként erre: 5137. - Ollégabi)
2015. szept. 28. 16:36

Üdv újra itt!:) szóval, jó orvoshoz mész, akkor hatékony! viszont azt javaslom, megelőzésként ne csak a szem környékét kezeltesd, hanem az egész arcod. 39-40 évesen találok erre a fórumra, most sokkal jobb állapotban lenne a fejem...

Olvasgasd vissza a bejegyzéseket és jelentkezz a naplókba, biztos lesz aki beenged.

5137. ollégabi
2015. szept. 28. 16:16
Sziasztok!Sokat olvastam a hifuról,de senkitől nem tudtam megkérdezni mennyire hatékony!A szemhéj megereszkedése az egyetlen komoly baj az arcomon egyelőre!Plasztikán is gondolkodtam,de ha a hifu tényleg ennyire hatékony inkább azt választanám!Fájdalom nem gond!Mi a véleményetek?
5136. cumus (válaszként erre: 5135. - Velvet67)
2015. szept. 28. 15:32

Nekem is az állammal és a tokámmal van baj...na meg veled, hogy nem jötél el:))

Csak tetováltattam magam, sajnos semmi különösebb szépülés nem történt velem.

Megyek veled legközelebb, csak idözitenünk kell:)

5135. Velvet67 (válaszként erre: 5134. - Cumus)
2015. szept. 28. 12:57
Olvasom mostanság nagyon megszépültél... :) ne félj, azért ki lehet bírni... igaz nagyon fáj, viszont az eredmény kárpótol! így a közeljövőben biztos újra alávetem magam ennek vagy az új horgas FTC-nek... egyre kevésbé tudom elviselni az áll alatti löttyedtséget :(
5134. cumus (válaszként erre: 5133. - Velvet67)
2015. szept. 28. 11:59
ajajaj, akkor még megggondolom magam:)
5133. Velvet67 (válaszként erre: 5129. - N.Eszter)
2015. szept. 28. 10:25

Szió! a hifu fájdalmas kezelés, ha olvasgatod a fórumot, többször írtam, számomra nagyon fájt, úgy látszik alacsony a fájdalomküszöböm az arcomon... Olyan, mintha árammal csapatnának... ezek mikro sérüléseket okoznak és így indítja be a kollagéntermelést...

-közben a fogakat nem szabad összezárni-

5132. cumus (válaszként erre: 5129. - N.Eszter)
2015. szept. 27. 18:04

Szia Eszter! Nagyon szeretném látni a Hifu hatását, mert már én is kezdek elgondolkodni rajta. Teszel fel majd képeket?

ui.: elmúltak a húrjaim:))

5131. Velvet67 (válaszként erre: 5128. - N.Eszter)
2015. szept. 27. 14:25

Szió! naja, baromira meg kell nézni mit vesz az ember...ha nincs feltüntetve a szászalék, akkor éppen hogy van benne valami hatóanyag.

PAULA'S CHOICE Clinical 1% Retinol Treatment, ez elég jónak számít és az INCI-je is jó...külön pozitívum volt számomra, hogy lehet delux mintát venni, így mielőtt megvettem a 30 ml kiszerelést tudtam, hogy bírni fogja a bőröm...kicsi is kitart 1-1,5 hónapig...5ml: 4 990 Ft van. Mintha a szarkalábaimat tompította volna, de egyelőre nem merem elkiabálni... úgy érzem nagy barátságban leszünk :) A cégnek van magyar honlapja is.

5130. Garymoni
2015. szept. 27. 14:12

Sziasztok,

Bálint Bea doktornőnél volt már valaki HIFU kezelésen? Köszönöm

5129. N.Eszter
2015. szept. 27. 08:24

Képzeljétek, én is kipróbáltam a Hifut! Addig keresgéltem a témában, hogy találtam egy helyet, ahol arc-nyak-dekoltázst 75 ezerért csinálnak.

Ahogy a neten láttam, berajrolta a lány az arcomat, 3 féle fejet használt a legmélyebb 4,5 mm mélységben. A problémám, amit eddig senki nem mondott: a lövéseket a fogamban, a foggyökérnél éreztem elég erősen. Akkor ez most mi lehet? annyira mélyen összpontosult az uh? Akkor a fogidegem lesz feszesebb nem a bőröm :(

Szóval kicsit fura emiatt, meg az ára miatt is gyanús. Azt mondták 2 hét után kezd feszesedni a bőr. Kíváncsian várom. két jókora pattanás már kijött.

5128. N.Eszter (válaszként erre: 5127. - Velvet67)
2015. szept. 27. 08:18
Sziasztok! Hol lehet beszerezni a retinolt? kipróbálnám. Bár van egy Loreálos krémem amire rávan írva, de gondolom nem túl sokat tartalmaz.
5127. Velvet67 (válaszként erre: 5126. - Kori54)
2015. szept. 26. 13:20
Szió! szeptember legelején kezdtem használni,(1%-os retinol) első 1-2 hétben 3-4 naponta kentem be magam vékonyan, de azóta 2 naponta és másfél-2 borsónyit terítek szét. Megy a nyakamra, dekoltázsra rendesen ... nem csíp, nem irritál... száraz a bőröm kifejezetten hidratáltnak érzem... egyelőre számottevő változás nincs, de határozottan bizakodó vagyok. A napokban olvastam, hogy van retinál, ami hatásosabb. Ha elfogyott a krémem, egy ilyet fogok beszerezni...
5126. kori54 (válaszként erre: 5124. - Velvet67)
2015. szept. 26. 12:47
Szia Velvet, és Neked van már tapasztalatod ? :)
5125. Velvet67
2015. szept. 26. 12:44
Bocsánat, Lizzie, Neked címeztem: 5124.
5124. Velvet67 (válaszként erre: 5081. - Velvet67)
2015. szept. 26. 12:43
Szió! Használod a retinolt? milyen gyakorisággal? van kialakult véleményed, tapasztalatod?
2015. szept. 25. 22:01
Igen, orvosi gépeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook