Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7589. *sydney*
2017. febr. 10. 22:20

Sziasztok! Nagyon-nagyon örülök, hogy rátok találtam lányok! HIFU-val szemezgetek egy ideje, szerencsére az itt olvasottak alapján már tudom, hogy nem szabad elmennem. Okoskolbászhoz hol tudok bejelentkezni? Megírnátok légyszi?

Arctorna vagy arcjógával kapcsolatban van bárkinek pozitív tapasztalata? Köszönöm!

7588. Laila0209 (válaszként erre: 7587. - 2af282e602)
2017. febr. 10. 19:56
Én is azt használom,és remekül bevállt
7587. 2af282e602 (válaszként erre: 7586. - Rawin)
2017. febr. 10. 10:55
Szerintem nagyon jól működik a long4lashes..én tuti visszatérek rá. 6 hónap alatt nem volt bajom vele, nem észleltem semmi zavaró dolgot. Én a hajbalzsamot is használom tőlük és azt is nagyon szeretem.
7586. Rawin (válaszként erre: 7580. - 2af282e602)
2017. febr. 10. 10:47

Szerintem a Long4Lash nem tartalmazza olyan koncentrációban és mennyiségben a bimatoprostot, mint a szemcsepp, és nem is úgy kell használni /a szemcseppet közvetlenül a szembe kell csepegtetni - mondjuk én a szemcseppeket is inkább locsolni szoktam, nem cseppenteni, mert sosem tudom, hogy benne van már a szememben az anyag vagy még nincs benne, ehhez elég béna vagyok -; a szérumot meg a pilla töveknél kell vékonyan ráhúzni, kevés megy a szembe/, valószínűleg ezért is engedélyezték 2013-ban a bimatoprost alkalmazását szempillanövesztő szérumokban.


Ha normál földi halandó vagy, nem fogod észrevenni ezt a minimális mennyiséget, ha viszont érzékeny szemekkel áldott meg a sors, mint engem, akkor már egy iciri-piciri mennyiség is egyből zavaró. Mondjuk csodaszépen megnöveszti a pillákat, és néha a hiúság nálam is erősebb..

Egyszer egy randi előtt vettem Iridina Due szemcseppet, mert állítólag lehúzza a vörösséget és csodaszép fehér szemeket csinál. Ez így is volt, csak nekem kitágította a pupilláimat elég durván, így a randin a végzet istennője helyett úgy néztem ki, mint egy drogos :D

7585. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7584. - Eiffel76)
2017. febr. 9. 14:54
Zsírtól akarsz megszabadulni? A hifu világbajnok megoldás.... szerintem:)
7584. eiffel76
2017. febr. 9. 12:08

Sziasztok! Nem arcfiatalítás ügyben kérném a segítségeteket, hanem egy HIFU-s testkezeléssel kapcsolatban. Szerintetek hatásos lehet zsírvesztés szempontjából? Leginkább a felsőkar kezelés érdekelne, persze a többi sem ártana....


[link]

7583. Velvet67 (válaszként erre: 7577. - Szédült-napraforgó)
2017. febr. 8. 19:01
szerintem nem lett sűrűbb vagy csak kicsit, DE erősebb lett, tavaly április óta használom s mindig van benne... igaz, ebből másfél hónapot használtam a másikat...kb jó egy hónapja 2-3 naponta kenegetem csak...
2017. febr. 8. 17:58

Reggel smink előtt.

Ipadon mindig elcsúszik az ujjam, bocs.

7581. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7580. - 2af282e602)
2017. febr. 8. 17:57

ViviLash'n' Brows No1 svájci. Egyik ismerősömnek volt feltűnően hosszú és sűrű szempillája, én is azt hittem, rakatott:)

A kozmetikusa rendeli, így kértem, Nekem is. Mondta, hogy üzente a kozmik, aki rendelte, hogy hosszú biztosan lesz, de nem mindenkinek sűrű. Én nem vagyok amúgy nagyon szőrös típus szerencsére, talán ezért nem lett sűrűbb, de hosszabb nagyon. De az ismerősöm elég erősebb, és sötétebb szőrű, Neki a szempillája is gyönyörű sűrű és sötét. Mondta, vigyázzak, hogy se feljebb, se tovább ne húzzam véletlenül sem, mert neki több is nőtt, mint akarta.

Ezt 24-ért vettem, de állítólag 1-1,5 évig elég. Ahogy olvasom, az olcsóbbak nem tartanak ilyen soká. Ez az ismerősöm évek óta használja már, ez már talán a 3. adag neki.

Az első 3 hónapban minden nap kellett kenni, és reggel mint előtt tettem, mostmár heti 5 napot kenni, 2 pihi. Én csak felülre kentem, de alul is hosszabb lett:)

7580. 2af282e602 (válaszként erre: 7579. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 8. 17:11

És te mit használsz? Én eddig long 4 lashes szérumot használtam. Hihetetlenül megnőttek és sűrűbb is lett, pl a szemhéjtetoválásomon is kezdtek nőni a szempillák. Eleinte egész picik voltak aztán azok is megnőttek. Elfogyott, kicsit pihentettem így gondolom nem voltak stimulálva és a hosszúak kiestek az újak nem nőttek meg olyan hosszúra .aztán váltottam mert állítólag szem szárazsagot okoz. Mondjuk ezt nem észleltem.

És most az újal nem nő. Azért folytatom ,hát ha nőni fog

2017. febr. 8. 16:53

Nekem nem lett sűrűbb a szempillám a kencétőo, de hosszabb brutálisan, mindenki azt hiszi, hogy műszempilla.

Én mást használok, mint Ti, és kolléganőim is ilyet rendeltek, mint Én, mikor látták az enyémet, /október végétől ilyenek szept eleji kenéssel kezdve/ eddig egyiküknek sem ilyen látványos, mint Nekem. Nőtt nekik, de nem ennyit. Egyedi lehet, egyikünknek ez jó, másiknak az..

2017. febr. 8. 15:31

A húgomnak gyönyörű, hosszú szempillái voltak, vannak. Gyermekkoromban nagyon fusztrált, hogy buszon, vonaton ismeretlenek megcsodálták, hogy milyen gyönyörű pillái vannak. Én meg nézegettem magam a tükörben és kerestem, hol rontottam el...


Négy gyermekem van, három fiú és egy lány. Vidéken persze úgy mondták, négy családom van, meg úgy is mondták három gyermekem, meg egy lányom. A legkisebb ma 7 éves, fiú és én itt ülök Pesten és nem látom, mert a páciensemnek lerobbant a kocsija. Szóval irogatok. A legkisebbnek, Eriknek a szempillája olyan, hogy oldalazva tud bemenni az ajtón. Egy csoda. És látom, amikor idegenek rácsodálkoznak, hogy a 11 éves kislányom ugyanolyan keserű arcot vág mint én tettem 50 éve.

Hú, de nehéz volt leírni ezt az 50-est...


Kolbi

7577. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7576. - Velvet67)
2017. febr. 8. 08:53
Ettől sűrűbb is lesz?
7576. Velvet67 (válaszként erre: 7574. - 2af282e602)
2017. febr. 7. 23:48
:( hmmm...érdekes--- nem kenegetem mindennap, heti 2-3 alkalommal, amikor eszembe jut, de u. olyan hosszú, mint tavaly volt
7575. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7570. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 7. 11:38

Köszönöm a választ:)

A sublatív kezelést már megnéztem, mit jelent, kb értem is, azt hiszem:).

Még annyit, hogy elgondolkodtam, amit írtál, hogy milyen jó a dióda lézer, és tényleg hosszú távú megoldást szeretnék.

De az meg még igazabb, hogy tényleg, ha az ember elmegy egy kezelés sorozatra, akkor már igenis szeretné, hogy a környezete minimum észrevegye, hogy de "kipihent" és úgy általánosan szép lett:)

Szóval a fájdalom nem kellene, de a látható eredmény igen:) .

Ha meg a kettő együtt jár, akkor ez van..

2017. febr. 7. 00:43
Szóval eltuntek a szép hosszú szálak és helyükbe a normális hosszúságú pilla van..Én igazából akkor látom amikor kispirálozom. Na reménykedek hogy megnőnek olyanra amilyenek voltak.
7573. 2af282e602 (válaszként erre: 7572. - Velvet67)
2017. febr. 6. 21:58
Nem.most sokkal rövidebb mint eddig volt
7572. Velvet67 (válaszként erre: 7571. - 2af282e602)
2017. febr. 6. 21:37
nahát :( nem lehet hogy stagnál??? enyém is megnőtt mondjuk cca 8 mm-re és nem nő tovább... bármit kentem rá... (még a longtól sem nőtt, viszont azt nem bírom)
7571. 2af282e602 (válaszként erre: 7444. - Velvet67)
2017. febr. 6. 20:25
Basszus nekem a wimpernwunder től nem nő a szempillám. Kenegetem minden este .a szép hosszú pillaim eltuntek. Azt hiszem nekem jobb a long 4 lashes szérum.
7570. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7569. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 6. 11:15

A magyarázat egyszerű: a dióda lézer az irhát tömöríti, lassan. Nagyon lassan. Tehát a látható részre, a hámra nem hat. Később, a hám-irha határon lévő alapsejtrétegre hatva, például a hegeket simítja vagy tág pórusokat kiegyenlíti. De a páciens nem azért jön, hogy a fényképeket elemezgetve mutassuk meg neki a javulást, ő azért jön, hogy a szomszédja, ismerőse a reklám szerint rácsodálkozzon, hogy 10 évet fiatalodott fél év alatt. Ezért mindig (meg szakmailag is) a villanófénnyel indulunk. Ez az alap.


Persze a régebbi páciensek rájönnek, hogy hogyan is működik az egész és például alkalmak előtt vagy napbarnítottan, amikor a villanófénynek nincsen jogosultsága, kéri magában a lézert.


A lényeg, mint a súlyzóteremben a személyi edzővel, az edzés előtt átbeszéljük, mit, hogyan, mennyit szeretnénk a terveinkből megvalósítani.

A lányok, akik voltak a bemutatón, láthatták, meg én is úgy készültem, hogy egy fotofacial kezelést mutatok majd be, de a páciens úgy készült (másnap szabadnapot vett ki), hogy sublatív kezelést kér. Ez megoldás teljesen belefér az orvosi szabadság és páciens kérés közé.


Kolbi

7569. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7568. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 4. 23:38

Kedves Kolbi!

Köszönöm szépen ezt a részletes leírást, tájékoztatást. Igen, ilyesmire gondoltam. Érdekes, amit írsz, hogy a fájdalmasat gondolják a hatékonyabbnak. Mint a drága gyógyszer a hatásos, az olcsó biztos nem..:)

Én mondjuk nem vagyok fájdalom párti, kibírnám anélkül:), de ez más területen sem megy. Pl ugye gyantáztatok, teljes intimen is, szóval azt hiszem, túlélném amit leírtál.:)

Ez a 6- os dióda, ami a legkifinomultabb, mint írod, a másik kettőre rásegítés, önmagában nem használna?

Csak kíváncsi vagyok, nem feltétlenül megúszni a többit..:)

7568. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7555. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 4. 23:07

A fájdalmas helyett jobb a kellemetlen érzés kifejezés. Csak a saját kezelési eljárásaimról tudok beszámolni. Villanófénnyel indítok minden esetben. Pontosabban nem minden esetben, úgy 95%-ban. Ez nálam egy ELOS villanófény, van benne RF is,mely kicsit fáj. Az arca vitt zselé felmelegszik, így azt levegővel hűtjük. Egy pillanatra égő, nagyon nagy fénnyel járó villanást kap a páciens. Azt szoktam mondani, egyet villantok, a páciens azt mondja, nagy a fény, de alig érzett valamit. Lövők ötöt, két másodpercenként, kicsit fáj. A 30-adik után meg már arra koncentrál a páciens, mikor lesz már vége. 10 perc. A villanófényből két fajtát használok: az általános szépítőt (SR), mely szőrtelenít is, kicsit viszi a pigmentet, meg az eret is. Ha erősen pigmentált vagy eres (rozáceás-borvirágos) az arc, úgy egy SRA-t adom. Ez a kezelés tényleg fáj. Én nem sumákolok, megmondom, kemény 10 perc lesz. Ezt szigorúan télen végzem, mert a kezelés után az arc ég. Kinn a szabadban 1 órát, bent 4-5 órát. Ha a páciens arca tömött, jó turgorú, csak ezeket használom felváltva. Nagyon kevés itthoni bőrgyógyász használ több villanófejet. A cég a géphez egyet ad, a másik, külön megvehető jóval drágább. Ha a bőr betyhüdt, két lehetőség van. Egyszer villanófénnyel (lásd fentebb) és egyszer diódalézerrel megyek át. Vagy egymás után, úgy hívjuk egy ülésben a két fejjel (fotofacial). Ez a kedvencem, itt van a legtöbb lehetőségem, játszani tudok az energiával, a mélységgel. Itt is két fej van, egy ami felületesebb és 6 lézersugarat bocsát ki, míg a másik 2-t, de mélyebbre megy, de az összenergia ugyanaz. Ez a második, szintén túlélő tábor. A villanófényre szoktam mondani, forró vasaló, a diódára forró tűérzet.

Van egy érdekes dolog, én magamnak évente egyszer, kétszer a 6-os diódával kérek kezelést. Ez alig fáj, ez a legdrágább fejünk, a legkifinomultabb. Nem szeretik a páciensek: a régit kérik, mert az fáj, tehát akkor hat is.

A héten volt egy trinitis pszichológus páciensem, időnként felbukkan, mindent megígér, hogy rendszeresen jön, aztán 2-3 évre eltűnik. Most jött és nagyon szépen vigyázott az arcára. A kezelés menete érdekli, végig beszélgetünk, mit, hogyan,miért csinálok. tehát nem volt pigmentfoltos, mondtam neki, nem borítom meg az erősebbel, menjünk mélyebbre, inkább töltöm az arcot. Másnap felhívta az asszisztensnőmet, hogy nem érezte a kezelést különnösebben, ér-e valamit. Hm...


Szóval kell az a kis fájdalom...


Kolbi

7567. Laila0209 (válaszként erre: 7562. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 23:07
Nekem volt a sekoltazsomon. Két fajtát is próbáltunk. Amelyik fehérítését, nagyon hatásos volt a nap okozta barna foltocskákra. De összességében szebb lett a bőröm tőle. Ha jol emlékszem ket hetente kellett menni, és 6 alkalommal, mert az a minimum amit ajánlanak.
7566. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7565. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 20:48

Most éppen összeszedtem magam, és megkerestem a dokik amiket adtak papírokat, mikor mit töltöttek hyaluront.

Régebben Forthelist, most pedig múlt decemberben Teosyalt. Nekem ez utóbbit csak a felső száj kontúromba adta és a két száj zugomban, a szomorú ráncba. Most nagyon fogom figyelni, meddig tart. Ha fent a szemnél és ahomloknál ilyen sokáig.. nagyon kíváncsi vagyok. Ez svájci anyag..

7565. -Riababa- (válaszként erre: 7564. - Velvet67)
2017. febr. 4. 19:59

Szia Velvet!

Teosyal-lal töltöttek szem alá. Nekem sem tökéletes. Azt mondják még mindig nem tökéletes a technika,de én azt mondom inkább "ilyen" legyen, mint olyan, mint eredetileg. Már huszonévesen táskás, karikás volt a szemem. Legszívesebben saját zsírral töltetném fel, de most nem tudom bekalkulálni. Az mégiscsak egy műtét.

Egyébként, ha kanüllel csinálják nem lila és mélyebbre megy, szebb az eredmény.

Ezek szerint neked is sima tűvel végezték?

7564. Velvet67 (válaszként erre: 7563. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 17:34

Riababa kinél voltál hialuron feltöltésen? milyen anyagot adtak, tudod?


Én most voltam pár hete, sajnos korrekciózni kell majd, nem vagyok elégedett a szem alatti árkot töltettem fel... és még mindig lila vagyok...

7563. -Riababa-
2017. febr. 4. 16:49
Eszembe jutott egy dolog, amit régóta szeretnék megosztani veletek. Nekem van hialuron a szemem alatt, a homlokomban, hegek között, és az orrhátam van korrigálva vele. A homlokomba utoljára majdnem 2 éve volt injektálva, az orrhátba 1,5 éve és még nincs szükség korrekcióra. Szóval nálam minimum 1,5 évig tart a hialuron. Utána iscsak kisebb mennyiségre van szükség.
7562. -Riababa- (válaszként erre: 7560. - Sunflower777)
2017. febr. 4. 16:22
Én is most ismerkedek az Image Skincare termékeivel. Neked volt már máskor is Image hámlasztásod?
7561. -Riababa- (válaszként erre: 7559. - Laila0209)
2017. febr. 4. 16:16

Az én kozmetikusomnak már több, mint egy éve van ilyen gépe. Időnként kezeli vele a rosacea-ra hajlamos területet az orcáimon. Azért csak időnként, mert külföldön élünk. Ilyen gyakoriság mellett én nem vettem észre változást.

A rádiófrekvenciás funkció hatékonysága majdnem 0. (Nyilván kozmetikusok kezébe nem is való, nagyobb teljesítményű gép.)

A "plasma" funkcióval még fibrómákat távolított el a nyakamról, ami ezzel a technikával hosszadalmas és fájdalmas volt, összességében pedig többe került,(az eltelt percek után fizetsz) mintha egy bőrgyógyász a pillanat törtrésze alatt lecsípte volna őket.

Rosacea-ra az IPL sokkal jobb megoldás.

7560. Sunflower777 (válaszként erre: 7533. - Laila0209)
2017. febr. 3. 18:51

Szia Laila!


Én is közel 1 éve csak Image termékeket használok.

Nem olcsó, de szerintem minden egyes Ft-t megér.

Azóta még szebb a bőröm!

Most épp egy hàmlasztásos kúrát kezdtem vele...

Izgatottan várom az eredményét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook