Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aranyhörcsögöm gyorsan veszi a levegőt lassan mozog a szemét is alig nyitja ki nem eszik.Mi baja lehet? Orvost tudtok ajánlani aki ért hozzá fórum

Aranyhörcsögöm gyorsan veszi a levegőt lassan mozog a szemét is alig nyitja ki nem eszik.Mi baja lehet? Orvost tudtok ajánlani aki ért hozzá (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. jan. 7. 21:53

Bármelyik állatorvos megnézi, ha van kutyád, vidd el ahhoz a dokihoz, akihez őt szoktad.

Nekünk is voltak hörcsögeink.

2010. jan. 7. 21:53
...és írni sem tudok.. :)
2010. jan. 7. 21:53
Olyan szívesen tartanék még itthon hörit, mert nekem mind édes, kezesbárny hörcsögeim voltak, de eltemettem legalább 12-15-öt, és borzasztó volt. Nem mellesleg van 2 kutya, meg egy tengeri malac, bőven elég.
2010. jan. 7. 21:51

Nem akarlak elkeseríteni..

Nekem 7 éves koromtól kb 24 évesig volt folyamatosan hörcsögöm, ilyen, olyan, amolyan. Soha az életben nem voltak betegek, nem is tudom elképzelni, h másnak hogy-hogy beteg lesz, a lényeg, hogy mind végelgyengülésben halt meg 2, 2 és fél évesen..Eddig élnek .. :(


Tüneztei voltak nálunk, hogy hirtelen, szinte egyik napról a másikra (ebből is láétszik, milyen gyors az életük) lesoványodtak, az arcuk is, keveset ettek, kihullott a szőr a nyak-mellkas résznél, kicsit mintha nyáladzottak volna is, és dőlöngélve, gyengén mentek...Ezek után kb 1-2 hét múlva mentek el örökre..


Persze megeshet, h a tied beteg, de ilyen korban már a doki is arra tippelne, h megöregedett :(

9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Era741211)
2010. jan. 7. 21:51

nekünk... már nem is tudom.. 6 vagy 7 hörcsögünk volt. ugyan nem mind jutott el idáig, de ez már tuti az.


sajnálom :(

8. era741211 (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2010. jan. 7. 21:50
Valószínű...:(Én is erre tippelek!:(
7. youlcsi (válaszként erre: 3. - Kicsinikol)
2010. jan. 7. 21:48
2 évesen lassan végkimerül :(
2010. jan. 7. 21:48

Szegénykém!:(

Én azt hiszem,hogy haldoklik szegény!!!

Nálunk is így múlt ki a Höri!:(

Nem túl hosszú életűek sajnos....2-3 évet élnem csak!

Mennyi idős?

2010. jan. 7. 21:48

Nem akarlak megbántani, de lehet hogy ez már a vég. Nekem is volt 2 hörim, sajnos ők is ezt csinálták.

Nekik valami bélbetegségük volt, mert véres volt a popójuk, nagyon sajnáltam őket.

2010. jan. 7. 21:48
vagy bélcsavarodás, vagy fial, vagy megfázott(( ennyi a lehetőség((
2010. jan. 7. 21:47
2éves
2010. jan. 7. 21:42

Mennyi idős?

Mert van egy tippem..

2010. jan. 7. 21:41
Aranyhörcsögöm gyorsan veszi a levegőt lassan mozog a szemét is alig nyitja ki nem eszik.Mi baja lehet? Orvost tudtok ajánlani aki ért hozzá
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook