Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arab fiú, magyar lány párkapcsolat tapasztalatok? fórum

Arab fiú, magyar lány párkapcsolat tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. márc. 4. 07:24
Az van amit az arab férfi mond. Arab férfi párja nem ihat alkoholt pl. (ehhez nem kell a nőnek arabnak lennie) De gondolom csak azoknál van ez, akik hűek a kultúrájukhoz. Én előbb felsorolt példákkal találkoztam.
3. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Wikszi)
2016. márc. 4. 06:44
Olvasd el Borsa Brown : Az arab c. könyvét. Most játszódik 2013-14-ben. Bár regény, de valóságon alapul, és sok-sok arab nő és férfi elbeszélésén
2016. márc. 4. 06:20
Vigyázz! Az eleje így indul mindegyiknek. Én soha nem kezdenék arabbal. Ismertem párat közelebbről. Amúgy meg volt már hasonló fórum: "arab a pasim" (talán).
2016. márc. 4. 02:23
Friss kapcsolat, egyenlőre minden tökéletes, aranyos, kedves nem tűnik óriásinak a kulturális különbség. Az érdekelne igazából, hogy a későbbiekben, ha a kapcsolatunk komolyra fordulna, van e olyan dolog amire számíthatok. Valamire ami úgymond egy arab emberhez tartozik. Értem ezalatt a nem eszik disznóhúst pl. Valami ilyen egy magyar embernek 'furcsának' tűnő dolgokra gondolok. Ami esetleg most meg nem tűnik fel. Sokat olvastam az arab kultúráról, filmeket néztem, tudom nagyjából mi hogy működik csak reménykedem hátha van itt valakinek személyes tapasztalata. Azt tudom van aki megváltozik egy házasság után, vagy ha visszatér a 'saját közegebe' de úgy gondolom ezek általánosítások. Embere válogatja szerintem. Szóval nem is igazán ezekre az általánosításokra vagyok kíváncsi, inkább arra, hátha tudtok valami szokást, érdekességet amit én eddig még nem.:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook