Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apuka, akinek nem engedi a volt párja látni a gyerekét! fórum

Apuka, akinek nem engedi a volt párja látni a gyerekét! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 6. 20:10
Sajnos nincsen semmilyen papírom! merrt csak szóban egyeztünk meg!A gyerek tartásról is csak szóban és kézbe adom már monták hogy ez nem jó dolog mert nem tudom igazolni hogy tényleg oda adom,bár ezzel még sosem volt probléma!
2011. aug. 6. 20:10

Mi nemvoltunk házasok a kisfiam édesapjával, és nagyon úgy néz ki, hogy a kapcsolatunk is egyre rosszabb lesz (csak balhézunk egymással mindenen) De olyan nem fordulhatna elő (kivéve ha iszik vagy veszélyezteti a gyereket), hogy nem engedném, hogy lássa...ugyanolyan joga van hozzá mint nekem!

Nem értem az ilyen nőket!

Ha nem engedi látni a fiad és nincs rá megfelelő indok akkor bírósághoz kell fordulni!

2011. aug. 6. 20:10
Igen mindenképpen kell lennie egy bírósági végzésnek amiben kerek perec leírják mikor láthatod. Nekünk is van ilyen, órára pontosan le van fektetve mikor lehet nála és mikor nálam, minden az iskolai szünetek is. Az más kérdés ha ti KÖZÖSEN máshogy döntötök. Ezt a válási papírokkal együtt kellet megkapni. Ha nem voltatok házasok, akkor is lehet ilyet kezdeményezni a bíróságon.
2011. aug. 6. 20:09

Esetleg valami előzmény? Nem vitted később haza? Ha van bírósági határozatod a gyermekláthatásról akkor beszélj 1 gyámügyissel. De lehet csak valamivel felbőszítetted a volt nejedet? Betegen vitted haza a gyereket? Később vitted? Esetleg meg kért valamire és te nem tartottad be (értem ez alatt ne adj a gyereknek colát és te még is adtál vagy valami ilyesmi)Vagy valami olyat mondtál a gyerek előtt az anyjáról amit az visszamondott az anyukájának? Vagy esetleg megütötted megfenyegetted a gyereket és ezt mondta el anyukájának és esetleg ezért nem enged?Szóval sok sok oka lehet az eltíltásnak?

Egyébként milyen a viszonyod a gyermeked anyjával?

2011. aug. 6. 20:07
Ha van papírod a kapcsolattartás idejéről, módjáról, nem akadályozhatja meg a láthatást. A fő kérdés, hogy van-e bírósági vagy gyámügyi határozatod a kapcsolattartásról és mi van benne.
2011. aug. 6. 20:05
A férjem volt felesége is ilyen, pedig rendes családban élünk, mégis mindent elkövet, hogy ne tartsák a kapcsolatot. Sajnos van olyan szituáció, amikor ezt el is érheti, még akkor is, ha a másik fél nem alkoholista és nem tömi a gyerek fejét....stb. Sajnos tudok az ilyen jellegű "harcról" nyilatkozni, mert én is elváltam és a férjem is és mindkettőnknek van gyereke az előző házasságából.
7. kisj (válaszként erre: 3. - F263e5104b)
2011. aug. 6. 20:02
Például azt, hogy mi áll a bírósági végzésben.
2011. aug. 6. 20:02

De mondott valami indokot, hogy miért nem engedi? Én egyszer olyanról hallottam, hogy nem akarta az anyuka, hogy a fiát ellene uszítsa az apuci, meg hogy szerette volna ha a jelenlegi párját fogadja el az apjának, ezért megpróbálta teljesen elszakítani a gyerektől.


Hirtelen ez jutott eszembe, de szerintem menj el hozzájuk valamikor és próbáljátok megbeszélni a dolgot.

5. Handa27 (válaszként erre: 1. - F263e5104b)
2011. aug. 6. 20:01

Szia!


Én elváltam és van egy közös fiunk. Mindig engedtem, hogy lássa, de olyanok is voltak a körülmények. Kicsit több infó kéne, hogy mit mondott mi az indok.

Nem kertelek, ha esetleg iszol, ellene neveled vagy ilyesmi akkor nem lehet ezen csodálkozni.

Ha semmi oka nincs rá, akkor a bírósághoz fordulhatsz, de természetesen ők is mérlegelik mi a gyerek érdeke.

4. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - F263e5104b)
2011. aug. 6. 19:59
Mióta nem lárrad a kisfiadat?
2011. aug. 6. 19:59
Én mennék látogatni két hetente a pénzt mindig megkapta az Anyuka de most valamiért nem engedi látni mit írjak még?
2. kisj
2011. aug. 6. 19:56
Anyák vagyunk, de túl kevés az információ amit adtál.
2011. aug. 6. 19:53
Sziasztok segítséget kérnék tőletek ! Nem engedik látni a 8 éves kis fiam! már meg próbáltam mindent de semmi nem történt!:(Valakinek valami jó ötlet?segítsetek létszi ! ti azért Anyák vagytok!Többet tudtok erről mmint Én!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook