Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apai láthatás fórum

Apai láthatás (beszélgetős fórum)


1 2
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 11:14
Szerinted az lenne a normális, ha csak az az apuka kaphatna láthatási jogot, aki külön szobát tud biztosítani a hétvégén nála levő gyereknek? :D
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. febr. 11. 11:13
Amúgy sem azt mondtam, hogy feltétel kell, hogy legyen. csak hogy szerintem elég gáz, hogy nem tudja úgymond hova tenni a gyereket
7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 11:13
Ebben nem látok semmi rosszat. Az a lány szobája, cuccai, magánélete, miért költözne be oda?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. febr. 11. 11:12

azért szerintem kéne egy kis magánszféra. nem?

én sem élvezném, ha közszemlére lennék téve napokat...

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 11:12

Mivel nincs hivatalos végzés semmi sem kötelező.

Az egy dolog, hogy nincs külön szoba, mert rengeteg együtt élő családnál sincs. De ha a gyerekemnek nincs kedve, én nem erőltetném. Bár szerintem az apa sem, szóval én ezt nem értem, erőszakkal elrángatja, vagy mi?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2023. febr. 11. 11:11

mert annak barátja van, és hétvégén általában az is ott van.

ha meg nincs ott a lány sem, nem engedik a szobába éjszakára gondolom, ha a nappaliba van elszállásolva

3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 11:08

Hasmenésük van a többieknek?Általában ha lefekszünk nem mászkálunk 10 percenként.

A két gyerek lány miért nem alszik egy szobában? Talán fertőző beteg?

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 11:08
Utolsó kérdésedre válaszolnék csak. Nem, nem gond. A láthatásnak nem feltétele a külön szoba. Ne viccelj már.
2023. febr. 11. 10:38

Sziasztok!


Kezdem az elején, apuka elköltözött tavaly októberben itthonról egy másik nőhöz.

A gyermekünk 13 éves, lány.

Hivatalos útra nem vittük az ügyet, ő fizet x összeget gyerektartásnak és ennyi.


Na a gondom ott kezdődik, hogy a lányom nem akar menni az apjához, mit lehet ilyenkor csinálni?

Meddig köteles menni oda?


Egyébként egy olyan házba viszi, ahol 2 szoba van.

Az egyik szobában van ugye apuka és a nő, a másik szobában van a nő 15 éves lánya.

Az én lányom meg ilyen nappali szerűségbe van egy kanapén elszállásolva, ahol ugye átjárkálnák, ha wcre vagy konyhába mennek.

Igy mondta a lányom aludni sem tud normálisan mert állandóan járkálnak.

Ez nem gond, hogy ilyen helyre viszi, ahol nincs egy kis magánszféra sem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook