Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyum viselkedése elviselhetetlen. fórum

Anyum viselkedése elviselhetetlen. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. szept. 23. 20:05
Amúgy egyszer volt már vele egy beszélgetésem hogy nem kellene iszogatnia. Nem úgy kell elképzelni hogy mindem nap részeg. Csak mondjuk haza ér munkából és ahogy otthon tesz vesz lecsúszott egy ūveg bor. Akor is megsértődött. De mondtam neki hogy meglátszik rajta a pia és engem nagyon zavar. Azóta mondjuk abból visszavett.
2016. szept. 23. 19:57
Én is arra gondoltam hogy valami pszichés dolog lehet a hátérben. Apzm egy arany ember mindenki szereti. Igazi minta apa. Én arra gondoltam hogy egyszerűen nem tudja elviselni hogy ennyi év eltelt és felnőttem. Nem jól kezeli a változást. Állandóan nosztalgiázik. Képtelen a jelennek élni.
11. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2016. szept. 23. 19:53
Lelkiismeretfurdalasa van, vagy miert viselkedik igy veled? Kicsit pszichesnek is tunik azzal h ennyire nyomorgat, mint aki mastol nem tudna megkapni a szeretetet. Valami gondja van?
2016. szept. 23. 19:53
Ne értsetek félre. Este 7-8 felé hazaérek és kiveszem a részem a házimunkából. És közeledek is felé. Mikor este dolgozik szoktam neki bevinni vacsorát is a munkahelyérw. De úgy érzem ez sem elég. Sokszor meglepem kis ajándékal ha meglátok valamit ami tetszene neki. Vagy veszek neki ruhát cipőt ha tudom hogy nincs neku.
2016. szept. 23. 19:51
mégis milyen tanácsot vársz tőlünk.
2016. szept. 23. 19:49
Sajnos anyagi okokból ez nem lehetséges. Diplimás vagyok és elég jól keresek de támogatnom kell a szüleimet anyagilag és mellette nem tudnék még egy háztartást fenttartani egyenlőre. Tényleg sokat melózok hétfőtől vasárnapig és mikor hazaérek csak arra vágynék hogy lehessen kicsit pihenni és beszélgetni. De ő mindent túllelkiz. Ha el ia mondok neku valamit azonnal mélyen szántó szentbeszédbe kezd és próbál tanácsot adni akkor is ha nem ért hozzá. Plusz állandóan görcsösen meghitt családi összejöveteleket szervez. Nem tudom mit csináljak.
2016. szept. 23. 19:49
Addig örülj míg ölelget és nyomorgat!
2016. szept. 23. 19:48
Ülj le vele beszélgetni és amivel elindítottad a fórumot, azokat neki mondd el. Esetleg néha te főzz neki valami jót, biztos meglepné és jól esne neki, hogy neki is kedveskedik valaki talán belátná, hogy tényleg felnőttél.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2016. szept. 23. 19:46
Van ismerősöm hasonló helyzetben. Csak a különköltözés a megoldás.
2016. szept. 23. 19:44
költözz el és fizess minden számlát,fözz,takarits.akkor meglátod melyik jobb eggyütt vagy külön.
3. feketepolos (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2016. szept. 23. 19:42
Én is elköltöznék...
2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2016. szept. 23. 19:40

Költözz el és próbálj egyedül élni, őt

pedig rendszeresen, de rövid időkre látogasd,

hogy ne tudjon ölelgetni/nyomorgatni!

2016. szept. 23. 19:34
Szeretném azzal kezdeni hogy Anyukám egy nagyon jó lélek. De egyszerűen megfojt... 25 éves vagyok és egyszerüen úgy kezel mint egy kisgyereket. Állandóan ölelgetne meg puszilgatna... nyomasztóan sokat a kedvemben akar járni. Egész nap kérdezgeti hogy mit akarok enni. Nem érti meg hogy felnőtt vagyok.... ezekhez társul az hogy hiperérzékeny. Ha egy kicsit hangosabban szólok már elsírja magát. Nem tudom mit csináljak. Egyszerűen beszélgetni sincs már kedvem vele, közben viszont sajnálom is... hiába kértem szépen hogy ne fojtson már meg... meg ne nyomorgasson állandóan. Nem használt... ráadásul ha valamiben nem értünk egyet vagy nem úgy csinálom ahogy ő elképzeli akkor a nyakamra jár és erőszakosan próbalja rámtukmálni az akaratát. Mondván hogy csak kót akar.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook