Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatejes baba evése fórum

Anyatejes baba evése (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 29. 09:59

Sziasztok!

1 hetes kisfiam csak anyatejet kap,viszont szinte egész nap a cicimen lógna.Amikor ráteszem,rendesen elkezd enni,de pár szívás után abbahagyja és csak nyammog vagy elalszik rajta.Viszont ha így megpróbálom a kiságyába fektetni,hogy ott folytassa az alvást,azonnal kipattannak a szemei és sírni kezd,amíg vissza nem kapja a cicit.Nem tudom,ez attól van-e,hogy nem tud rendesen szopizni,vagy nem eléggé tápláló a tejem,vagy tényleg ennyiszer éhes.Nagyon kimerítő,szinte egész nap szopiztatok,amikor ébren van.... Van olyan is,hogy egy órát a cicimen lóg,és a végére majdnem megint megéhezik.... Újdonsült anyukaként fogalmam sincs,hogy valamit rosszul csinálunk-e vagy tényleg ennyit eszik eleinte.Néhány oldalt elolvastam,ahol azt írják,az anyatejes babákat igény szerint kell etetni,ami ennyire fiatal korban lehet ilyen sok alkalom,de szeretnék azért véleményeket.Valaki hasonló helyzetben?Vagy van valami más megoldás?Próbáltam a tejet cumisüvegből adni neki,hátha könnyebb neki úgy,de azt nem díjazza,és a felét ki lehet önteni,mert inkább szopizna,ami viszont nagyon elhúzódik és néha már nagyon fáj...Tápszert viszont nem akarok adni neki.Tudnátok segíteni? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook