Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyának lenni, avagy Nadin fogantatásától napjainkig fórum

Anyának lenni, avagy Nadin fogantatásától napjainkig (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyának lenni, avagy Nadin fogantatásától napjainkig

1 2
2010. jan. 10. 12:02

Nem ítéllek el,biztosan nehéz lehetett neked.

Kialakul majd minden,meglátod.

Sok sikert!

2010. jan. 10. 10:40

Szia!Szerintem ne érezd magad rossz anyának mert nem vagy az.Azért akinek gyereke van tudja,hogy a szülés utáni első hetek nem igen nevezhető kánaánnak és szerintem mindenki elbizonytalanodik.

Én is így voltam ezzel,ugyanezt eljátszottuk,hogy nem szopott,fejtünk,cumisüveg sem kell,3 hónapossan hozzátápláltunk.

Habár az én kisfiam most lesz 1 éves még mindíg sokszor támadnak kétségeim azzal kapcsolatban,hogy én tényleg anyának való vagyok-e.Nem alszik a manóm éjjel,vagy 10x fennt van.4 órákat jó ha alszok naponta és nappal persze kevesebb türelmem van ez miatt.Sokszor van bűntudatom ezért.Szóval ne izgulj mindegyikünknek vannak kétségei.Ha nem lennének akkor lennénk szerintem rossz anyák mert az azt jelentené,hogy nem érdekel a gyerekünk.Szerintem minden anya a legjobbat akarja a gyermekének.És hát igen,azért valljuk be,hogy anyának lenni a világ legstrapásabb melója.De a legszebb is!Minden jót Nektek és sok erőt,boldogságot a picihez!

2010. jan. 10. 10:30
Szerintem ne aggódj a hozzászólások miatt,mert neked még mindig szülés utáni depressziód van.Segítséget kéne kérned,de ne kérdezd kitől.Midenkinek vannak (szerintem)rossz pillanatai,senki sem mondhatja,hogy anyának lenni könnyű.Az első pár hét szerintem 99 %-ban mindenkinek nagyon nehéz.Nekem csak 3 nap csinált hajnalban dumapartit a lányom mégis idegbeteg lettem tőle.Enni nem akar,holott a környezetemben mindenki babája "zabál".NA ez sem esik jól.Szeretnék kikapcsolódni 1-2 órára,de meg kell emészteni,hogy már anya vagyok.stb.....Midenkinek vannak problémái ,még akkor is ha nem beszélnek róla.
2010. jan. 10. 10:03
"Anyának lenni szép és jó..." - mondják a "régi öregek", és hallhatjuk számtalanszor az ismeretségi körünkből... Tényleg az, de voltak és vannak napok, amikor azt gondolom, nem is annyira. De kezdem az elején.

Ugrás a teljes írásra: Anyának lenni, avagy Nadin fogantatásától napjainkig
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook