Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyám barátnője a barátnőm fórum

Anyám barátnője a barátnőm (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
46. jancsibohóc (válaszként erre: 39. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:47
Pontosan ezért.Hasonló cipőben járó embereket keresnék.Biztosan vannak.
45. Vigyorex6 (válaszként erre: 39. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:46

Indokot, és okot, mindig talál az ember! Keressen is, és találjon is, ha valami fontos neki.


Mi? Az,hogy nem így ketyeg? Csak mert ez volt az utolsó mondatom. :)

De ha ez, ha nem, nem kell megbocsájtani. :)

44. Arianne113 (válaszként erre: 42. - Csajszika890721)
2012. márc. 8. 14:45

én nem írtam le senkit sőt bántani se akartam senkit bár lehet nem nekem írtad nem egészen értettem :D

általában segítő szándékú ember vagyok még akkor is ha bunkón fogalmazok vagy úgy hogy másoknak az nem tetszik ^^

43. jancsibohóc (válaszként erre: 31. - Estefani)
2012. márc. 8. 14:44
Édesanyámmal tök jó a viszonyom,és még anya-komplexszusom sincs,szerintem.Egyszerűen ő egy nagyon dekoratív jó alakú szexis nő aki ráadásúl szellemes,okos,fiatalos, tüzes,rengeteg hapsinak bejön egyébként,ennyi.
42. csajszika890721 (válaszként erre: 35. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:43
Szerintem a te történeted nagyon jó példa a fórumindítónak. Szerintem a fórumindító eleve úgy indul neki a dolgoknak, hogy hát ááá úgysem működne, mert fiatal...nem kell úgymond lenézni a fiatalabbakat. Én 22 éves vagyok, és 19 évesen ismertem meg a párom, aki 11 évvel idősebb tőlem, neki gyereke is van. És szeret a párom, és a gyermeke is, és az előző párjai idősebbek tőlem, és velük mégsem jött ki olyan jól mint velem. Szerintem a komolyság, a felelősség, nem biztos hogy meg van az idősebbekben is. Sok tulajdonság, nem korhoz kötött, hanem személyhez. Nekem sokan mondták már, hogy komolyabb vagyok a korombeliekhez képest. Szerintem esélyt kell adni, és meg kell ismerni valakit, mielőtt leírnánk...
41. Havasigyopár111 (válaszként erre: 34. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:41

Gondolkodj előre, ez nagyon szép most mert lángol a szerelem.Egy 44 éves nő tud nagyon szép és vonzó lenni.10 év múlva?,

egy 54 éves nő is tud szép és vonzó lenni de nem biztos,hogy egy 33 éves pasi szemében.

40. Vigyorex6 (válaszként erre: 38. - Estefani)
2012. márc. 8. 14:41

Igen; egyébként is az élet folyamatos újrakezdések sorozata.

Igazából itt minduntalan azokat a megerősítéseket fogja kapni, hogy ez nem egészen normális dolog, de talán éppen ezek a megerősítések kellenek.

39. Arianne113 (válaszként erre: 32. - Vigyorex6)
2012. márc. 8. 14:39

az lehet, de szerintem pont azért írt ide, hogy megtudja, hogy kinek mi a véleménye, hogy ki hogyan látja a helyzetet, és ahogy olvastam az volt a bevezető rész, hogy mert biztosan vannak mások is így mint ők... keresi a hasonló párokat, annak reményében hogy így indokot és okot találjon merthogy ők és ők is szeretik egymást..

vagy megnyugvást akar ez ügyben, és hiába írsz te én akárki akármit, mert a cselekvését befolyásolni nem tudjuk esetleg csak jótanácsokkal ellátni. egyébként az utolsó mondatod kicsit sértő volt számomra de most amúgyis mérges vagyok és biztos hogy túldramatizáom szóval előre is megbocsájtok :D :D

38. Estefani (válaszként erre: 32. - Vigyorex6)
2012. márc. 8. 14:38

Ezzel 1et értek. Már a fóruminditó is belátta, hogy előbb-utóbb vége lesz. Majd úgyis jön egy szebb fiatalabb, jobb...

Én abban hiszek, hogy sosem késő egy jobb minőségibb élet elkezdése. Lehet az 5-10-15 év múlva is.

Neki kell éreznie, de várja a hsz. különben nem indított volna róla fórumot. Tényleg, valójában tanácsot vársz amiatt indítottad a topikot?

37. jancsibohóc (válaszként erre: 29. - Clau26)
2012. márc. 8. 14:37
Egyébként a szüleimmel,hála istennek nagyon jó a kapcsolatom.Semmi gond.
36. 4c30444687 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2012. márc. 8. 14:37
Nekem is ez szúrt szemet. Vagy egy ritka pedomamiról van szó, vagy jancsibohóc csak egy fricskára regelt.
35. Arianne113 (válaszként erre: 30. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:36

akkor most elmesélek neked valamit.


Én, ugyanilyen vagyok mint te. Mindíg is az idősebb pasik tetszettek, volt hogy 18 évesen

33 éves pasim lehetett volna. Aztán jött a párom, egyáltalán nem hittem benne hogy összeillünk. Fiatalnak tartottam, és biztos voltam benne hogy mert fiatal, felelőtlen és nem elég komoly hozzám.


Kiderült, miután vettem a fáradtságot és megismertem, hogy korántsem felelőtlen, és fiatal kora ellenére nagyon is komoly, és nem úgy gondolkozik mint egy átlagos huszon éves pasi. Hamar egymásba szerettünk, és pont tegnap 2 évesek lettünk. Ha én akkor, nem adom meg neki az esélyt, és magamnak, akkor ma nem lennék ilyen boldog.


Szóval jancsi, add meg magadnak az esélyt, hogy egy korodban hozzád illő, és olyan nőt találj, akit tudsz szeretni.

34. jancsibohóc (válaszként erre: 29. - Clau26)
2012. márc. 8. 14:35
Igen,akkor próbálkoztam először.Kissrác korom óta tetszett.Akkor elhajtott.Aztán még sokszor.De nagyon kellett nekem.Megszereztem.Meg szeretném tartani.Sokáig.
33. Havasigyopár111 (válaszként erre: 19. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:33

Igazad van,sokkal több ilyen eset van,hogy a férfi az idősebb,valahogy az elfogadott.

Én találkoztam ilyen esettel a környezetemben ott csak 8 év korkülönbség volt.

Mikor a ffi 45 volt a feleség 53 a pasi Qrva jól nézett ki,nagyon látszott a korkülönbség,csalta

fűvel fával.

32. Vigyorex6 (válaszként erre: 28. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:33

A lényeg annyi végülis, hogy most nem tud kilépni, de eljön az idő, amikor kifog, vagy önszántából, vagy rákényszerültségből (úgy nem lesz más választása).

Itt most nagy okosan mondhatja bárki, hogy: "Rajta öcsém! Fiatal vagy! Mire vársz? Lépj ki!"

Ez nem így ketyeg.

31. Estefani (válaszként erre: 29. - Clau26)
2012. márc. 8. 14:32
Ez nekem is eszembe jutott... Anyukáddal milyen a viszony? Mi fogott meg a nőben?
2012. márc. 8. 14:32
Az a baj,hogy a velem egykorú lányok soha nem izgattak.Nem találom meg a hangot velük.Valahogy mindegyik olyan felületes,nem tudok közös témát találni,stb.
29. Clau26 (válaszként erre: 5. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:30

szia!


Én nem vagyok matek zseni,de ha jól értem 17éves korod óta vagy vele,mert azt irod 6éve..most meg azt írod 2évbe telt megszerezned őt..ez azt jelenti,hogy 15évesen próbálkoztál nála először?Na ez azért nem hinném,hogy egészséges dolog..bocsánat de ez a véleményem..Egyébként anyukáddal jó a kapcsolatod?Nem lehet h anyakomplexusod van?

28. Arianne113 (válaszként erre: 25. - Vigyorex6)
2012. márc. 8. 14:29

ez szép és jó de a legtöbb embernél ez fordítva van. én meg a nagy ellencáfoló vagyok.

Minnél tovább húztam az exemmel a szakítást annál nehezebb volt. Több közös emlék, együtt töltött idő megszokás..

a srác nagyon szerelmes. ebből adódóan minden alkalmat szépnek és jónak fog megítélni amit a nővel tölthet, és minnél több ilyen jó alkalom lesz annál nehezebb lesz elengedni a nőt, és ezt a szerelmet.

27. csajszika890721 (válaszként erre: 2. - Estefani)
2012. márc. 8. 14:28
Én is így gondolom.
26. jancsibohóc (válaszként erre: 21. - Havasigyopár111)
2012. márc. 8. 14:26
Ő is mindig ezt mondja,soha nem gondolta volna,hogy ilyen megtörténhet vele.
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2012. márc. 8. 14:25

Tudom, hogy én vagyok a nagy cáfoló, de nekem könnyebb volt úgy kilépni, hogy húztam az időt. Igaz, hogy +2 kemény év volt, de könnyebb volt.

Nehéz megválni a megszokástól is, ami az idő előrehaladtával természetesen egyre csak erősödik, viszont én az az ember vagyok, aki míg érez, marad, és mikor minden elmúlik végleg, megyek.

24. Estefani (válaszként erre: 20. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:24

Szeretheted még egy darabig, de ha már belátod, hogy nincs értelme... Próbálj meg nyitni, mert ha bezársz és ragaszkodsz, lehet, hogy az IGAZI elsétál melletted, és észre sem veszed. Jön egy fiatal, korban hozzád illő nő, aki elfelejteti veled ezt a szerelmet, és lehet, hogy sokkal szebb tartalmasabb és jobb lesz az új szerelem. Nem kell és nem is lehet elfelejteni az első szerelmet.

De ha belátod, hogy el kell engedned, az egy lépés a valódi boldogságod felé.

Bár mindig kettő kell hozzá, a szerelemhez is és az elengedéshez is. Bizos neki is nehéz, beszéljétek meg. Öntsd ki a szíved. Fórumon, vagy a barátaidnak, vagy keress egy jó pszichológust. Az élet szép, tavasz van! Mosolyogj a világra (lányokra) és visszamosolyognak rád! :D

2012. márc. 8. 14:24

Születésem óta ismerem.Seki mást nem tudnék ilyen közel engedni magamhoz.Kiskorom óta lógok náluk.

Neki is ez volt nagyon nehéz először.Kitartó voltam...

22. Arianne113 (válaszként erre: 20. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:22
minnél tovább halogatod annál rosszabb lesz majd.
21. Havasigyopár111 (válaszként erre: 9. - Jancsibohóc)
2012. márc. 8. 14:21
Hát én az észnél nem a tanultságra gondoltam,nekem is mondják,10 évet letagadhatok de akkor sem állnék szóba olyan pasival aki a fiam lehetne.
20. jancsibohóc (válaszként erre: 16. - Estefani)
2012. márc. 8. 14:18
Nem.Tudom,hogy eljön az az idő,hogy vége lesz,de most nem tudom elengedni.Egyszerűen nagyon szeretem.
2012. márc. 8. 14:17
Én is ismerek egy párt. a férfi 13 évvel idősebb a nőnél. ez teljesen elfogadott, de fordított helyzetben vagyunk, és a családalapítás is kérdés, a nő ráadásul házas. Megértem azt is amit gyopár írt, én is aggódnék a fiam miatt, és tényleg jobb lenne ebből a dologból kiszállnia, még időben.
18. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Havasigyopár111)
2012. márc. 8. 14:17

:D Engem jobban idegesítene, ha a fiam szeretője még a barátnőm is lenne. Lehet, hogy kitépném a barátnőm gerincét és odaadnám a kutyáknak. :)


Az ökörséget félretéve kedves fórumindító! Élvezd amíg lehet. Független vagy, míg nem jön egy másik nő, aki levesz a lábadról. A szeretődnek férje van; nyilván elválni éppen nem fog, ez az állapot pedig valljuk be,nem mehet a végtelenségig. Mondjuk a lebukás egy elég érdekes állomása lenne a történetnek.

17. jancsibohóc (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2012. márc. 8. 14:16
Igen.Pontosan így van.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook