Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyák, akiknek kisfiuk van... fórum

Anyák, akiknek kisfiuk van... (beszélgetős fórum)


1 2
4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Enikő27)
2008. nov. 6. 09:44
Hozzá kell nyúlni, egyébként hogy tisztítanád rendesen? Ráadásul így sokkal előbb tudod, hogy normális-e a fitymája, vagy le van tapadva, amit minél előbb "helyre kell tenni".
3. 82f54af148 (válaszként erre: 1. - Enikő27)
2008. nov. 6. 09:43
Hallgass az orvosra! Az esetleges szűkületet időben fel kell fedni és orvosolni.Nekem is fiam volt,de ezt a műveletet az Édesapjára bíztam.Különben az orvos is megnézi,ha kéred rá.
2008. nov. 6. 09:41

Szióka!

Hát ez úgy van ahogy írtad, mindenkitől más választ fogsz hallani...

Mi a hazahozatalától egy kicsit mindig vizes, eleinte kamillateás vattával megtörölgettük. Kb. 3 hónapos korára teljesen le tudtuk neki húzni!

Ilyenkor viszont ha már le tudod húzni, akkor az a lényeg, hogy minden nap megtisztísd neki, mert különben visszatapad... Szerintem most is elkezdheted, de a lényeg, hogy szépen óvatosan, ne egyszerre akard megcsinálni, hetek kellenek hozzá. Remélem tudtam segíteni...

2008. nov. 6. 09:38
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor lehet-kell a kisfiuk fitymájához "nyúlni"? Holnap lesz 7 hónapos a kisfiunk és annyi mindent olvastam baba-mama újságokban... pl: 1-2 éves korig nem szabad, valahol 3-4 hónapos kort írtak stb. Ahány védőnőt kérdeztem, mindegyik mást mondott! Nem értem... Gyerekorvosunk mondta, mikor még 3 hónapos volt a fiunk, hogy fürdetés után hozzá lehet "nyúlni". Az utobbi időben ezt nem tettem meg, mert félek, hogy csak ártok. Tapasztalat? Előre is köszömöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook