Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalos könyvek fórum

Angyalos könyvek (beszélgetős fórum)


1 2
16. 0d19e1a24d (válaszként erre: 15. - Henci2)
2009. júl. 19. 19:00

Nem.



Valahogy ez mindig természetes képességem volt hogy dumcsizok az angyalokkal.


Viszont jó dolgok vannak leírva, mindenképp kipróbálhatod őket.

15. Henci2 (válaszként erre: 6. - 0d19e1a24d)
2009. júl. 19. 18:42
Én is most olvasom Az őrangyalod üzeneteit, és érdekel, hogy te használod is a végén található technikákat(még nem olvastam mik azok..).?
2009. júl. 18. 17:18

Alexandra Kiadó: Angyali áldás


2499 ft volt,de nagyon sokat mondó,megtörtént esetek vannak benne.

Rövid ismertető ebből a könyvből:

Angyalszárnyak

Az angyalok vigyáznak ránk,vezetnek minket,megvigasztalnak,bátorságot és reményt öntenek belénk.Ők Isten küldöttei,akiket azért küld el hozzánk,hogy emlékeztessenek végtelen szeretetére és gondoskodására.

Írásos emlékeinkben a legelső időktől fogva újra és újra felbukkannak az angyalok az emberek életének válságos pillanataiban.

Életünk során csak karnyújtásnyira vannak tőlünk az angyalok,fogják a kezünket,ha félünk,gondunkat viselik betegségünkben és bajban.


Doreen V Arkangyal kártyája letölthető,kinyomtatható a neten.Én is onnan nyomtattam ki saját magam részére,de megtalálható a neten egyéb kártya is,plusz a leírásuk is.

13. Henci2
2009. júl. 13. 11:21
Édesvíz kiadó. Libriben sokat látok, de nem valami olcsó. 5000 Ft körül van. De szerintem megéri, mert bármikor jól jön.
2009. júl. 13. 07:17
igaz, talán azért mert nem hiszek a kártyákban....
2009. júl. 13. 07:15
kártyám mág nem volt, utánna nézek hol tudom beszerezni. Köszi :)
10. Henci2
2009. júl. 12. 19:07
Igen, ebben is van könyv.:)
9. 0d19e1a24d (válaszként erre: 8. - Henci2)
2009. júl. 12. 18:50
Hasonló az angyalok fénye is. ( nem D.V) van benne kártya és könyv én szeretem nagyon.
2009. júl. 12. 18:43

Ha érdekelnek az angyalokkal kapcsolatos kártyák akkor: Doreen Virtue: Arkangyal kártya.

Szerintem nagyon jó, csak gondolj magadban valamire, húzz egy kártyát, és mindig pontosan jó választ adnak. Nagyon jó, mert ismertető van a különbőző angyalokról, mik a feladataik, hogyan tudnak segíteni, és hogyan léphetsz velük kapcsolatba.

2009. júl. 12. 18:34
Köszi szépen az ajánlásokat :) Igazából mindenevő vagyok :) Regény ill. angyalokkal fogl. könyvet is szívesen olvasok
2009. júl. 12. 10:02

Attól függ mit szeretnél. Angyalos könyvet ami az angyalokkal foglalkozik vagy regényt amibe angyalok is vannak :)



Olyan könyv ami az angyalokkal foglalkozik rengeteg van van sok jó szerző. Szerintem Doreen Virtue könyvei nagyon jók.


D.V


Őrangyalod üzenetei.



"ŐRANGYALOD ÜZENETEI - RÖVID TARTALOM

Az Angyal Terápiához hasonlóan, az Őrangyalod Üzeneteit is az angyalok diktálták le nekem, miután az útmutatásukért imádkoztam. Követve sugalmaikat olyan módszerekről írok, amelyek segíthetnek neked abban, hogy sokkal tudatosabban éld meg az őrangyalaidtól származó üzeneteket. Amint olvasod a könyvben lévő angyali üzeneteket, saját angyalaidtól fogsz személyre szabott üzeneteket kapni. Mindez az érzéseidben, a gondolataidban, a látomásaidban fog megjelenni. Arra biztatlak, hogy jegyezd le ezeket a személyes üzeneteket, mivel lehet, hogy ezeken keresztül kapsz választ imáidra. "



D.V.


Arkangyalok és felemelkedett mesterek.


"Melyik arkangyalt vagy mestert hívjam segítségül gondjaim megoldásához? Felhasználhatom-e az istennői energiát az angyali erőkkel együtt? A fenti kérdések rendszeresen terítékre kerülnek Virtue író-olvasó találkozóin és szellemi foglalkozásain. Szerzőnk szívesen ajánlott volna az érdeklődőknek egy átfogó teológiai művet, de nem talált ilyet. Ekkor támadt az a gondolata, hogy személyesen pótolja a hiányt, és megírja azt. A kötet megjelenését alapos kutatás előzte meg, s Doreen a kultúrtörténeti adatok összegyűjtésénél lényegesen többet tett. Személyesen vette fel a kapcsolatot a könyvében szereplő istenségekkel, amelynek köszönhetően minden sora élettel teli és hiteles lett. A médiumi módszerekkel szerzett értesülései és benyomásai közül csak azokról a mesterekről ír, akikkel személyes találkozásai pozitívak voltak. A könyvben felsorolt minden (összesen hetvenhét) mestert megidézett. Tárgyilagos, mégis érdekfeszítően sokrétű jellemrajzot fest róluk. Kiderül, mikor, milyen természetű gond megoldásában lehetnek segítségünkre, mikor, miért, miként és melyiküket érdemes megidézni. Az élet számos problémájához nyújthatnak segítséget - többek közt a szenvedélybetegségek leküzdéséhez, a lelki társ megtalálásához, az anyagi gondok megoldásához, a fizikai betegségek gyógyításához, valamint sokféle egyéni és családi konfliktus tisztázásához. Előfordulhat, hogy fokozott tisztánlátásra volna igényünk, illetve bonyolult helyzetet kellene megoldanunk, ezért Doreen olyan imák szövegét is közli, amelyekkel szükség esetén egyszerre sok segítő lényt idézhetünk meg. A problémákat alfabetikus sorrendben találjuk a könyvben, és az ezeken segíteni tudó istenségek listáját"



D.V.


Angyali látomások.


"Nem is gondolnánk mennyi mennyi ember képes érzékelni a velünk párhuzamos világokat, az angyalok világát. Hányan és hányan társulnak az angyalokkal, vagy a felemelkedett mesterekkel, az emberiség önzetlen tanítóival. Felnőttek és gyermekek, férfiak és nők angyal látomásainak megkapó gyűjteménye e könyv. Küzdelmektől és megpróbáltatásoktól cseppet sem mentes emberi életünk minden szakaszában érhetnek bennünket földolgozhatatlannak tűnő krízisek, s ilyenkor önzetlenül mellettünk állnak a magasabb világ avatott lényei. Sokkal-sokkal könnyebb segíteniük, magasabb dimenziókba emelniük bennünket, ha a velük való társulásra fölkészülünk, vagy e társulások alatt tudatosan befogadóak vagyunk."



D.V


Angyalokkal gyógyítás



"Szerető, nagy hatalmú Angyalok vesznek körül bennünket, akik életünk minden területén készek segítségünkre lenni. A könyv az Angyalokkal való együttműködés ezoterikus, ugyanakkor praktikus módszereit írja le. Ezek segítségével meggyógyíthatjuk tesünket, rendbe hozhatjuk emberi kapcsolatainkat, karrierünket, családi gondjainkat. E könyv részleteket tartalmaz a Doreen által közvetített angyali üzenetekből. Megtudhatjuk, mit üzennek az Angyalok a halál utáni életről, égi életcélunk megtalálásáról. Megtudhatjuk az Angyalok számokba rejtett üzeneteinek jelentését, megérthetjük, előző életeink hogyan befolyásolják jelen helyzeteinket, és azt is, miért öltenek az Angyalok időnként emberi formát.

"


Doreen Virtue :


Angyali üzenetek



"Az angyalok erővel és szerettettel teli üzenetei segítenek gyógyítani hitrendszerünket és gondolkodásunkat. Megtanítanak bennünket arra, hogyan használjuk szellemi érzékszerveinket látásra, hallásra és érzésre, hogy megismerjük a valódi világot, amely káprázatvilágunk gondjai-bajai mögött húzódik. Sok gyakorlati bölcsességet kínálnak nekünk, amelyeket azonnal tudunk alkalmazni. Segítségükkel javíthatjuk baráti és szerelmi kapcsolatainkat, de gyógyírt ajánlanak a munkánkkal és az egészségünkkel kapcsolatos legtöbb gondunkra is. Ha hagyjuk, hogy magával ragadjon szépséges látásmódjuk, képesek leszünk átadni nekik negatív gondolatainkat, hogy megtisztítsák, majd a legtisztább formájukban visszaadják nekünk azokat.


"Szeretünk téged drága gyermek. A félelmeidből jövő jelzések füttyszóhoz hasonlatosak, melyek minket, angyalokat, az oldaladra szólítanak. Sohasem vagy egyedül a félelem óráiban.

Szeretnénk, ha tudnád, hogy a világ, amelyben élsz, sokkal gyorsabban halad evolúciós útján. Eljön az idő, amikor e felgyorsult változások elsodorhatnak. Engedd, hogy közbeavatkozzunk, oszd meg velünk félelmeidet! Add át nekünk őket!"

2009. júl. 11. 21:38
a tartalom igazából csak azért mert már egy jó pár könyvet olvastam, sajnos csak kölcsön kaptam azokat a könyveket
2009. júl. 11. 21:37
köszi, utánna nézek :)
3. biológus (válaszként erre: 1. - Vackor26)
2009. júl. 11. 18:01
ja bocs most látom, h rövid tartalom... ez regény és szerintem egy fantasztikusan jó megközelítés az angyalok meghatározására. Nekem tetszik mindenesetre.
2009. júl. 11. 17:58
L.L.L.: Manituk - Vigyázz, ha fúj a szél!
2009. júl. 11. 17:27
Nagyon érdekelnek az angyalos témájú könyvek, esetleg tud valaki ajánlani, amit már olvasott. Cím + rövid tartalom. Köszi!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook