Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amiről nem tudsz, az nem fáj...? fórum

Amiről nem tudsz, az nem fáj...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Szerénke83 (válaszként erre: 16. - Pista55)
2012. dec. 9. 21:15
Bocs, kér kölcsön:)
17. szafaripók (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2012. dec. 9. 21:14

Ez az utlátanál azért bonyolultabb...

És igen, nagyon leegyszerűsítve ez fáj. Hogy nem szólt róla. Attól kér persze kölcsön, akitől akar, de jól esett volna, ha legalább szól, hogy mi van.

Attal van jóban szintén, akivel akar, de elég visszás a szememben a helyzet, mivel felénk meg azt mutatta eddig, hogy ingyen se kéne tőle semmi...

Nem értem az egészet... Holnap tudok csak vele beszélni, de felzaklatott...

16. pista55 (válaszként erre: 10. - Szerénke83)
2012. dec. 9. 21:13

"Attól kár kölcsön, akitől akar. "


Nem, attól akitől kap!:)))

15. andi6020 (válaszként erre: 11. - Szafaripók)
2012. dec. 9. 21:12
Nézd a jó oldalát. Jobb, mintha a tesód adott volna kölcsön anyósodnak.
2012. dec. 9. 21:12

Egyébként igen, amiről nem tudsz, az nem fáj.

Viszont azt az oldalát nézve, hogy az anyós segített nekik, lehet,hogy nem is az a megátalkodott boszorkány. Feltéve, ha nem uzsorakamatról szól a történt.

13. andi6020 (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2012. dec. 9. 21:10
Így van. Senki nem ismeri a kapcsolatotokat. De valamiért csak elindítottad a fórumot. Úgyis mindenki csak találgat...
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2012. dec. 9. 21:10
Én is így olvastam.
11. szafaripók (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. dec. 9. 21:09
Nyilván a szerződést neki kell aláírni, ha ő a kötelezett fél. És gondolom nem írja alá hipnózisban...:) Úgyhogy ez a része még rendben is van, az nincs, amit az előző hsz-omban is leírtam...:(
10. Szerénke83 (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2012. dec. 9. 21:09

Pénzügyekben nincs barátság, sem semmi.

Attól kár kölcsön, akitől akar.

Tényleg nem értem, miért fáj ez neked, hiszen nem közös kasszán vagy a testvéreddel, tulképpen semmi közöd hozzá:-P

9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2012. dec. 9. 21:08
Most akkor az a baj, hogy a tesód kölcsönkért az anyósodtól, akit utálsz, és nem szólt róla?
8. szafaripók (válaszként erre: 4. - Szerénke83)
2012. dec. 9. 21:08

Nem köteles, persze.

De nem ismered a kapcsolatunkat. Én eddig azt hittem, hogy minden fontos dolgot megbeszélünk.

Nincs közöm a pénzügyeihez, nem is az érdekel, hogy milyen kamatra és mennyi kér kölcsön.

De az igen, hogy kitől. Az én anyósomtól, aki nekem családtag, neki tulajdonképpen senkije. Az elmúlt 10 évre visszatekintve én ismerem anyósom, és reméltem, hogy legalább a véleményem kikéri. Vagy legalább közli, hogy egy olyan embertől kér szívességet, aki a húgát nem egyszer, nem kétszer tiporta sárba és próbálta tönkretenni az életét...

2012. dec. 9. 21:07
Le kell ülnötök beszélni mielőtt beleéled magad bármibe is.
6. szafaripók (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2012. dec. 9. 21:06

Most tudtam meg.

Megvárom, hogy elmondja-e. Talán azért nem tette, mert nagyon kell nekik a pénz, talán a barátnője vagy épp anyósom kérte, hogy ne tudjunk róla.

Nem ismerem az okokat, de fáj. Én is azt gondolom, hogy lehetett volna őszinte. Remélem csak az alkalomra vár (tegnap egy tescó közepén találkoztunk, és a kisfiam teljesen "rárabolt"...).

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2012. dec. 9. 21:06
Tesód mit szól ehhez? Igazán ő az érintett, nem te. (Vagy félreértek valamit)
2012. dec. 9. 21:05
Mi közöd a tesód pénzügyeihez? Szerintem semmi. Külön életetek van, nem köteles neked beszámolni a dolgairól.Vagy igen?
2012. dec. 9. 21:03
Hát nem egyszerű...
2012. dec. 9. 21:02

Én azért az őszinteséget többre értékelek,főleg ha a testvéremről van szó.


De hát nem vagyunk egyformák..:/

2012. dec. 9. 21:01

Átverve érzem magam.

Van egy anyósom, akit szépen szólva nem kedvelek.

És van egy tesóm, akit imádok, és ő tud mindent anyósommal való kapcsolatomról. Mivel személyesen is ismeri, saját tapasztalata alapján ő sem szívleli - igaz, neki ő senki, más a viszonyuk.

És ott van a tesóm barátnője, aki a szemembe azt mondja, amit hallani akarok - beleértve, hogy anyós szerinte is ilyen-olyan, ami szerinte nekem megfelelő jelző. De tudom, hogy ő kedveli.

Véletlenül megtudtam, hogy a "nemsógornőm" kölcsön kért anyósomtól egy szép kis összeget a vállalkozásához, a tesóm nevére.

Tegnap találkoztam a tesómmal, egy szóval se említette.

Azt hittem, megbeszéljük az ilyesmit. Tévedtem...

Erre mondják, hogy amit nem tudsz, az nem fáj...?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook