Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor apukának minden fontosabb mint a családja fórum

Amikor apukának minden fontosabb mint a családja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Clau26)
2010. jún. 17. 12:47

Igazad van!


A kutya több könnyet érdemel! :))


Fel a fejjel! Erős csaj vagy!

8. Clau26 (válaszként erre: 6. - Adfa0d8bdb)
2010. jún. 17. 12:44
hát már napi szinten ment a vita,hogy 31éves és nem nőtt még fel,úgyhogy muszáj volt lépni,de a kutyát nagyon megsirattam
2010. jún. 17. 12:43
hát én adok neki időd,de most úgy mondtam neki,hogy teljesen vége,mert kíváncsi vagyok ennek ellenére próbálkozik e.Pemete:nekem ő mindig azt mondta,hogy ő dolgozik,nekem semmi dolgom,nekem az egész napom kikapcsolódás.látszik,hogy sose volt otthon.És te még birod?
2010. jún. 17. 12:41

Mindenesetre erős vagy és okos h kiléptél belőle!


Ez dícséretes h volt lelki erőd a változtatáshoz!


Így van esélyed h még boldog légy azzal a pasival, aki majd számodra a megfelelő! :)

2010. jún. 17. 12:41

Ismerős a dolog:S

Nálunk a munka, aztán leül a gép elé, aztán már este is van. Jó ő megfürdeti a gyereket, de amúgy nincs türelme hozzá, meg ő fáradt, ő stresszes, ő mittudomén...

Mondtam már neki, hogy én is férfi akarok lenni, akinek csak dolgozni kell eljárni, és onnantól kifújt a teendők sora!

4. flasch (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. jún. 17. 12:39
sajnos nem hinném, hogy változhat bármi is...:((
2010. jún. 17. 12:38

Ja, pedig de cuki kislányka! Néztem a képét! :)



Adj neki időt!

2010. jún. 17. 12:37
nem hiszem... csak ha majd látja a lányát, hogy egyre okosabb és okosabb, akkor esetleg majd eszébe fog jutni hogy mekkora barom is volt....sajnos vannak ilyen pasik is...ha erőlködsz csak te fogsz tönkremenni benne meg a kislányod is megsínyli...hagyd ha rájön magától rájön, ha nem akkor nem! próbálj mihamarabb talpraállni, éld az életed!
2010. jún. 17. 12:29

Sziasztok!

Most lett vége a 6éves kapcsolatomnak és egyedülálló lettem,6hónapos kislányommal.Az exemnek az élete abból állt,hogy munka,majd otthoni munka és ha volt egy kis szabadidő akkor haverok.Naponta 15perce volt a lányára,1x fürdette mindössze az első pár hónapban azt mondta hogy még nem tud vele mit kezdeni,na de mostmár 6hónapos.Eddig tartott a toleranciám,nem bírtam az örökös vitát.Nagyon szar most mert azt reméletem megtudom változtatni,de csalódtam,ja és ráadásul nála maradt a franciabulldog kutyánk,akit iszonyatosan imádtam,most hetente 1x láthatom.Valaki volt hasonló helyzetben?Lehet még remény rá hogy megváltozik?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook