Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög fórum

Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. 3d787b167a (válaszként erre: 31. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:42
Tulajdonképpen mi is a baj?
31. Petitange (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 13:41
Azért nem volt mosógép, mert a kezdetben nem egy igazi lakást béreltünk, hanem egy félszobás studiót, melyet nem arra alkitottak ki hogy huzamosabban ott éljen valaki, hanem a gazdagok hétvégi kiruccanásaira. Azóta már jobb helyen élünk, három éven belül ez a negyedik lakásunk mire ide eljutottunk.
30. 3d787b167a (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 13:41

Ha azt nézem, hogy minden relatív, akkor lehet ez India is..........



:o)

29. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:32

Melyik orszag az, ahol meg mosogep sincs, de megis ugy irod le, hogy az a hely, ahol ossze tudjatok magatokat szedni mielott hazakoltoztok?


Mi adtunk mar ki alberletet romanoknak, moldavoknak, de mindegyikbe tettunk mosogepet. Igaz, sportolok voltak, nem ugy vendegmunkasok, de nem hiszem, hogy valtoztat a dolgon, nem luxuslakas volt. Lehet, hogy otthon csak udvari pottyantos budijuk volt, de itt jart hozza a mosogep, alap.

28. Petitange (válaszként erre: 26. - 130454e42d)
2014. jún. 10. 13:19
Igen, patthelyzet. Ezért maradtam (a végén). Az elején viszont, mikor még nem ismertem a másikat, természetesen az előző hozzászólásomban leírt dolgok motiváltak.
27. 3ceaf21574 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:13
Kamu :)))))))
26. 130454e42d (válaszként erre: 25. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:10

"Szóbakerült a válás a férjemmel. Én is szerettem volna vele összekötni az életem, de ennek hatalmas akadálya volt, ami miatt ez nem sikerült. Hasonló helyzetben sok nő elköltözik a férjétől vissza a szüleihez, vagy kivesz egy albérletet, esetleg az új szerelméhez költözik. Én ezt nem tehettem meg a bürokrácia miatt. Nem akarok ebbe belemenni, a lényeg, hogy mivel külföldön élek, a férjemtől függ az én ittlétem, tartózkodási engedélyem. Egy szétköltözés, válás következménye az országból val ó kitoloncolással járna. (ezt a témát teljesen körbejártam, nem volt semmilyen megoldás pont)."

Bocs, hogy elolvastam és emlékszem. Minden lehetőséget körbejártál, és ha otthagyod nem maradhatsz kint, a pasidnál. Patthelyzet, ezért maradtál.

2014. jún. 10. 13:08
Régen nem arról szólt az egész, hogy a saját önös érdekeimet nézzem. A poklok poklát éltem meg külföldön. (Nem beszéltem a nyelvet, elszigeteltség, barátok, társaság nélkül, munka nélkül, férjem alig láttam, kisgyerekkel, pénz nélkül, mosógép nélkül és még sorolhatnám...) Semmilyen érdekem nem volt, hogy ott legyek azon a helyen. Az egyetlen érdekem az volt, hogy kitarsak jóban rosszban a férjem mellett.
24. 130454e42d (válaszként erre: 20. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:07

Hiába fényezed magad, leírtad, hogy számba vettél minden lehetőséget, de nem tudtál válni, mert az a tartózkodási engedélyedbe került volna. Utólag lehet ezt azzal magyarázni, hogy a családért maradtál, felelősségvállalás meg hasonlók, csak épp hazugság.


Semmiféle önfeláldozásról nincs szó a részedről.

23. Petitange (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 13:05

A nehéz helyzetben azért is tartottam ki mellette, mivel a férjem külföldi állampolgár és bár nekem sokkal könnyebb lett volna Magyarországon munkát találni és boldogulni, neki ez lehetetlen lett volna. Nem beszéli a nyelvet és a munkája Magyarországon rosszul fizetett. A csőd szélén álltunk. Külföldön össze tudja magát szedni az ember.


Most úgy alakult, én tartottam el a családunkat pár hónapja, fordult a kocka és a férjem került nehéz helyzetbe.


Most mindkettőnk munkaengedélye kockán forog, mindketten elveszítettük az állásunkat.

22. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:55

Nem tudom igy latatlanban biztosra, de van egy olyan erzesem, hogy a nehez helyzetben is csak azert tartottal ki mellette, mert egyedul te is semmi lettel volna es meg a nehez helyzetben is tudtal ra tamaszkodni, de ezt is ugy irod le, mintha onfelaldozo cselekedet lenne. Lenyeg, hogy te azert lehetsz ott vele, mert NEKI van munkaja, nem hiszem, hogy egesz palyafutasod alatt elofordult, hogy neked kellett volna eltartanod ot, vagy hogy a te munkadtol fuggott az o tartozkodasi engedelye.


Javits ki, ha tevedek!


Az, hogy kiderult a turpissag, mar valtoztat valamit azon, ahogy latom, ugy ertem, lehet, hogy pont ezert surgeti a hazamenetelt, hogy minel tavolabb legyetek a harmadiktol.

21. 3d787b167a (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 12:53

Köszönöm, így könnyebb volt.


:)

20. Petitange (válaszként erre: 11. - Globus)
2014. jún. 10. 12:46

Globus :

Minden soroddal egyet értek. Lehet pont attól ilyen szép az egész, mert beteljesületlen. Vágyni csak arra lehet, ami nincs. A jóvilágba nem tudja mit csináljon részre azt mondanám, hogy pont ellenkezőleg. Olyan nehéz helyzetben tartottam ki a férjem mellett, hogy sokan szerintem gondolkozás nélkül kiléptek volna belőle.


Ami elgondolkoztató, hogy miért is tartottam ki ? Azért, mert igy kellett tennem, ez volt a helyes : a feleség dolga, hogy összetartsa a családot. Ez most megint úgy hangzik, mintha nem lennének érzelmek, csupán a felelősség vállalása részemről az életem alakulásáért, a gyermekemért, a férjemért. Ki az aki otthagyná a családját, egy rendes, dolgos férjet? Talán hiányzik belőlem a felismerés, hogy érzelmi oldalról kevés van benne és aki belépett az életembe, talán neki pont ez volt a szerepe, hogy erre rádöbbentsen.


Képzeljétek, a férjem tud (szinte) mindenről. Elmondta, hogy a házasságunk alatt ő is szerelembe esett valakivel, de nem ment bele, mert tudta, hogy a család az fontosabb. Még most sem felejtette el 100% a hölgyet, de nem bánja, mert minket szeret. Mindez persze azért történt, mert kiderültek az én turpisságaim és nagyon össze volt törve.


Mikor erről beszélgettünk, valahogy egy csepp féltékenység sem volt bennem és nem is haragudtam rá. Hiszen én is megcsaltam és tudom, hogy a férjem minket szeret.


Azt hiszem a férjem kellene jobban megbecsülnöm. Ahogy ő mondja, a szerelem valami múló érzés. Ő is beleesett és nem tudott ellenállni, az embert teljesen hatalmába kerítik ezek az érzések.


Csak mégis ott az a rohadt sok kérdőjel benne, hogy jó ez így? A férjem meg én vagyunk két hülye mártír akik mártírkodnak egymás mellett ?

19. ina87
2014. jún. 10. 12:45
na igen mihán rendezödik a dolog a férjel és az élet hejzet rögtön rájön az ember h hoppá minek a szeretö,talán nem tudod az exet megváltoztani de talán jobb lezárni mint ebbe az egészbe sinylödni
18. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:44

Leheeet? :))))


De a jo irok nem huzzak ennyire...

17. inta
2014. jún. 10. 12:43

Nagyon egyetértek gribedlivel.


Amit még hozzátennék: ahogy énlátom, döntést nem nagyon hoztál, tulajdonképpen csak hagytad magad sodródni az árral.

Szakítottatok a "rosszfiúval" , beleszaladtál egy langyoska kapcsolatba, maradtál, ha már ez jött, majd terhes lettél, hát megtartottad, nem léptél ki később sem, összetalálkoztál egy számodra érdekesebbel, hát ő is jöhetett, miközben továbbra sem léptél semerre. Végül a langyos kapcsolatoddal hazautazol, így nem változik a dolog a továbbiakban sem.

Hasraütésre azt mondanám, később sem fog.


És nem is tudom, mit kívánjak neked, hogy legyen igazam, vagy hogy ne.

Minden jót, mindenesetre.

16. gribedli*** (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 12:41

Nem erdekes, ne faradj vele, 3-4-5 mondatban elmondom a sztorit, ha akarod!:)


Csajt otthagyjak, jon egy srac, nem szereti ot, de jol kisirja a vallan magat. Jon baba, hazassag. Kulfoldre spuriznak. Ott megtetszik neki egy masik de nem valhat, mert ugrik a tartozkodasi engedely, es akkor a szereto ugye mar nem koveti magyarba. Ezen filozas, ferj tervezi a hazakoltozest, de a csaj nem biztos, hogy a hos szerelmes megvarja-e, vagy kihul a szerelem langja...

15. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:39
én azért úgy gondolom, ha valaki nagyon akar változtatni, az megteszi, és ennek nem állja útját bürokrácia :) ne haragudj, de ha nagy volt a szerelem és együtt akartatok élni, az kábé annyiba került volna, hogy összepakolsz és összecuccolsz vele. attól még, mert papíron férjnél vagy, ez nem akadály, és van idő azt is elrendezni
2014. jún. 10. 12:37

Megjegyzem, tok tetszett a poen, hogy meg 2 nappal a legyott utan is megjegyeztek, hogy sugarzik...


Valaszoltam volna: meg szep, jol leapoltak:))))

13. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Globus)
2014. jún. 10. 12:36
Oh, milyen igaz! A platoi feeling az kell!!! Mindig kell valami remenytelen "nem kaphatom meg, sohasem leszunk egymasei...oh, szegeny koltoi szivem". Ha egyutt maradna a szeretovel, rovid idon belul beszerezne egy masikat, mert az ilyen noknek kell az a kis izgalom, az az erzes, hogy ok valami romantikus regeny hosnoi:))))
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:32

Most en egyet nem ertek. Miert kell olyan sokaig ecsetelni, hogy te nem lehetsz boldog mert masok boldogsagat kell nezned?


1: A szeretoddel egy csomoszor talizhattal, szoval ott boldog voltal, Te, nem a masok boldogsagat nezted.

2: El akartal valni, de nem a ferjed erzelmei tartottak vissza, mindossze a te hasznod, amit az o munkajabol eredo tartozkodasi engedelybol huztal. Szoval megint csak azt nezted, hogy neked melyik a jobb, min spekulalhatsz

3: Mar azon gondolkozol, hogy legkozelebb basszus, lelepsz, kit erdekel a mas boldogsaga, a tied az elso.


Nos, szerintem eddig is vegig a te boldogsagod volt az elso. Sok koltoi kerdes van a buksidban???pfff, ez mindent felulmult. Kivancsi lennek, milyen koltoi kerdesek lehetnek a ferjed fejeben, majd mikor megtudja, hogy minden teren osszetevesztetted ot egy ugrodeszkaval, mert nem voltal soha szerelmes bele. Rendeees??? Na, ezek utan megkerdeznem: ha ot rendes embernek titulalod, miert nem tudsz te is oszinte es rendes lenni vele? Marmint nem most, mert mar keso banat, de az elejetol kezdve...


Bocs, eltevedt kiralylany vagy, aki azt gondolja, hohy vegig a masok boldogsagat tette eloterbe, holott vegig az onzes vezerelt. Ami, bevallom, az emberiseg mozgatorugoja, de miert is kell ezt onfelaldozas cimszoval illetni?:)

11. globus (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:27
Szerintem a titok abban rejlik, hogy szerelmedet nem kaphatod meg. Társul hozzá afféle plátói érzés IS, amiről írók, költők azt mondják, hogy beteljesületlenül sírig tarthat. Kevésbé emelkedett személyek, mint például férjem pedig azt, hogy "jó világában nem tudja, mit csináljon" :) Az ex-szel milyen terved lett volna? Keménynek tűnik, de azt hiszem, hogy férjed mellett inkább csak a kényelmes élet van, érzelmi oldalról semmi.
10. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Petitange)
2014. jún. 10. 12:26
Soha nem késő. :)
2014. jún. 10. 12:25
Mindenkitől elnézést kérek, hogy ilyen hosszúra sikeredett. Lehet írónőnek kellene elmennem :-)
8. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 12:20
Akkor erre visszatérünk.
7. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Globus)
2014. jún. 10. 12:20
Télleg"! :)
6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 12:19

Kutya hosszú, legörgettem.

De ott van a végén, hogy; türelmesnek kell lenni.

Akkor válasz megadva, majd ha hűvösebb lesz, rendesen átolvasom.


Addog Glóbusz megkeresi a helyesírási hibákat DDD

5. globus (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 12:18
Könnyebben elalszol :)
4. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Globus)
2014. jún. 10. 12:16

Hiába!


Ezen a sör sem segít. ;)

3. globus (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 12:13
Ne mondd! Pedig még ékezet is van... :p
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook