Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög fórum

Amikor a nő tart szeretőt és lezárul a titkos hárömszög (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. 3ceaf21574 (válaszként erre: 61. - 130454e42d)
2014. jún. 10. 15:31
De volt :))))
61. 130454e42d (válaszként erre: 36. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 15:30
Nekem? Nincs férjem :)
60. Petitange (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 15:23
Lenyűgözött a válaszod. Mit értesz kis próbatétel alatt? Tudod, a nyelvem hegyén van, hogy kimondjam a férjemenk : próbáljon saját lábán megállni, érzelmileg is. Halkan már mondtam neki, de nem voltam elég erős, elég határozott, hogy megértse, én valóban ezt akarom! Mikor ilyen beszélgetésre kerül a sor, mindig megsajnálom: mondja, hogy neki senkije sincs, csak én és a lányunk - ami igaz - a saját családjával zéró a kapcsolata és az én családomhoz ragaszkodik - ilyenkor óriási teher van rajtam. Nem vagyok képes, hogy egyedül hagyjam.
59. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Slyte)
2014. jún. 10. 15:23
Ki mit szakit, szagolja:D
58. nbandus (válaszként erre: 57. - Slyte)
2014. jún. 10. 15:20
Egyetértek, és ezért mondtam, hogy mindig a könnyebb útat választotta. Egy társfüggő inkább belemegy valamibe, minthogy egyedül megtanuljon boldog lenni... Sajnos nagyon sok ilyen ember van. :(
57. Slyte (válaszként erre: 50. - Nbandus)
2014. jún. 10. 15:17

Lehet, hogy ez inkább társfüggőség.


Az első kapcsolat után kellett volna rendesen talpra állni, nem vigaszpótlékot keresni, ha meg szüksége volt a pótlékra, akkor annak is kellett volna maradnia.

Ha meg nem maradt az, akkor ki mit szakít, szagolja. A társfüggők mindig csak sodródnak, tök mindegy, hogy látszólag hogyan dönt.

56. gribedli*** (válaszként erre: 53. - Petitange)
2014. jún. 10. 15:14

Persze, hogy fontos! Sot, 2 ikerlang kozotti szex kozben oriasi pozitiv energiak szabadulnak fel. Egy a bibi: nem szokas ikerlangra ugy ratalalni, hogy elotte nem zartad le megoldatlan kapcsolataidat, megoldatlan karmikus feladataidat. Vele detto. Nem kell otthagyni egyikotoknek sem senkit, hogy egyutt lehessetek, mert mar a talalkozas elott tisztaztatok, lezartatok a dolgokat, ha volt ilyen. Szoval semmikepl nem szeretoi statuszban jossz ossze egy esetleges ikerlanggal. De a szex vele a legjobb:)))) csak ezen kivul meg minden mas is.


Mivel a ferjeddel nem volt soha jo a szex, a szerelem nem letezett, egyaltalan, ahogy leirtad, szamodra semmit nem jelentett erzelmileg, ugy gondolom, ennel barki jobban teljesithet (marmint hozza kepest), de ez nem jelenti azt, hogy aki nala jobban teljesitett, akkor az a szemely a leheto legjobb, ami veled tortenhet.


Ezt azert is mondom, mert emberileg nem fejlodtel, amiota ismered a szeretodet. Tehat nem latok semmilyen pozitiv energiat, pozitiv fejlodest, ugyanaz a kisse teszetosza hozzaallasod van, mindent fejben lejatszol de semmit nem valositasz meg. Te is erzed a szakadekot a valo vilag es az almaid kozott. Logikus, hogy ha nem kozelited valahogy a kettot, be fogsz kattanni.


Nem tudom, miert felsz ennyire egy kisebbb probateteltol ami gyokeresen megvaltoztatna az eletedet? Mindenki szamara jobb lenne. Te pedig megtanulnal a sajat labadra allni (talan)

2014. jún. 10. 15:12
Na azért ez nem ilyen egyszerü ahogyan itt többen látják,de abban egyet értek,hogy nem volt az a full full nagy szerelem mert akkor le van tojva minden és megyek a szerelmemmel. De attól én még megértem a sok vivódást a sok minden miatt és azt,hogy azért ez lelkileg megviseli az embert.
54. Slyte (válaszként erre: 1. - Petitange)
2014. jún. 10. 15:10

Én teljesen megértelek, és több hasonló házasság is van a környezetemben. Az egyikben a nő elvált, és élettársa lett a szerelmének, most éppen gyesen van a közös gyerkőccel.

Nem látom, hogy boldogabb lenne, mint az első házasságában, bár az elején kivirult volt. Aztán nem látok bele abba sem, hogy az első házasságából született fia hogyan éli meg, hogy van egy kistestvére, akit az új apa esetleg jobban szeret, míg ő az apukáját csak 2 hetente látja, igaz akkor vannak közös programjaik, de kimarad a mostani családja arra a hétvégére tervezett programjaiból, stb...


(Nekem 3 gyerekem van, igaz 1 apától, de így is vannak időnként bonyodalmak. Hát még ha mozaik lenne...)


Aztán volt olyan is, aki a vállamon sírta végig, hogy a naaagy szerelem plátói, majd mégjobban szerelmes lett, akinek már nem tudott ellenállni, aztán felszállt a lila köd, és rájött, hogy a nagy-nagy szerelme igazából milyen, ha másért nem, hát azért, mert képes volt férjes asszonyt elcsábítani, a becsületesség helyett.


Ja, van még egy, de ott a férj lépett félre, és a nő nem tudott megbocsátani, és miközben tartott a válás, jött össze a mostani vőlegényével, akivel 2 hét múlva össze is házasodnak. De ott már nem lesz gyerek, a csajnak van 2, meg a férfinek is, aki már jóval előtte el volt válva. Úgyhogy ott már kicsit letisztultabb a dolog.

53. Petitange (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 15:01
Majd olvasok a buddhizmusról. Ja, van benne valami, nem a szex a lényeg. Az csak egy kis szelete a tortának, bár valljuk be, eléggé fontos. Sok más dolog van, ami meghatározza a kapcsolat minőségét.
52. nbandus (válaszként erre: 51. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 14:59
Öngyilkossággal fenyegetőzés...
51. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 48. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:58
A 38. at nem értem. Férjrden kötél, vér......nem megy.
2014. jún. 10. 14:54
Ez az egész sztori zavaros. Szerintem még a fejedben sem tiszta, hogy mi is történik veled valójában. Szerintem egy gyenge nő vagy, aki az egyszerűbb utat választottad minden kereszteződésben. Új, rendes pasi az ex elfelejtésére, gyerek az ex elfelejtésére, aztán szerető évekig. Köztetek nem szerelem van a férjeddel, hanem egy "szövetség", amivel könnyebben megoldjátok a dolgokat, mint külön-külön. Normális értékrendű férj és családapa nem tűri el, hogy asszonykája 2 évig mással ..... Szerintem ha akkora a szerelem a barátoddal, akkor egy hivatalos esküvő se lehet akadálya a tartózkodási engedélyednek... Nem akarásnak nyögés a vége...
49. 3d787b167a (válaszként erre: 46. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 14:52

Eh!


Visszanéztem.



:P

48. Petitange (válaszként erre: 44. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 10. 14:49

Hello,


Mit írjak le részletesebben?

47. Petitange (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 14:48

Igen :-( Az óriási akadály több akadály: nem akarom a férjem megbántani, a bürokrácia, az érzelmi zsarolás...és lehet töketlen is vagyok még emellé.

Mindez együtt :-(((


Lehet annyira beparáztam mindentől, hogy próbálom magam meggyőzni, hogy jó ez így ahogy van - mert így könnyebb - és nem élem az álmaimat.

46. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 41. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 14:47

Lelövöd a lényeget az elején! Rögtön a legkézenfekvőbb megoldás; hát semmi romantika nincs benned? DDD


Hallod-e; halat ebédelsz? DDD

45. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:46
Jo, ertem. Buddha szerint pedig a szexualis vagy is vagy, a legcsalokabb (mert a szexualis impulzusok tevesztik meg leginkabb az embert amig keresi a parjat az eletben, akivel termeszetesen a szex is jo, de nem ez a fo ismertetojele) a tobbi eltorpul mellette, szoval ne legyel buddhista, mar elso korben masok a prioritasaid:))))
44. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 38. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:45
Mi van? Leírnád ezt valahogy, én nem értem, de megpróbálom harmadszor.
43. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:41

Megis az indito hszben azt ecsetelted, hogy a valasnak oriasi akadalya van: a burokracia...


Most meg jossz a lelki terrorral. Tudod, abban a mondatban, amikor irtad, hogy "nem valhatok, oriasi akadalya van", szerintem mindenki azt varta, hogy "nem hagyhatom el a ferjemet, mert nem akarom megbantani", vagy valami hasonlot, ennek ellenere a mondat annyira szaraz befejezest kapott a burokracia miatt, hogy mar abbol gondoltam, hogy teged barmilyen erzelmi zsarolas nem tarthatna vissza, de mas igen. Pl az, hogy egyedul kulfoldon nem tudtal volna boldogulni, ezert meg mindig azt gondolom, hogy nem kellett semmit elfojtani, nem vagy az a tipus, aki kezebe veszi az eletet, valaki irta elottem (Inta) hogy sodrodsz.


Mondjuk buddhista szempontbol a sodrodas nem is olyan rossz, ugy ertem, szepen haladsz igy is afele, amit a sors neked tartogat. Ha azt a pasit tartogatja neked, aki most a szeretod, hidd el, egy reggel felebredsz es osszeszeded a nemletezo tokeidet (bocs), es felvallalod azt, hogy boritasz mindent. Ha pedig a ferjedet tartogatja szamodra a sors, akkor valami folytan keptelen leszel megtenni ezt a lepest. Mondjuk nem nagyon kaparsz, ugy ertem, a fejedben csak ugy cikaznak a dramai fordulatok, a hosnoi erzes, de kivul a nagy semmi.


Rajtad mulik:)

42. 3ceaf21574 (válaszként erre: 40. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 14:35
Szerintem az hogy kicsit feldobja a napot :)))))
41. 3d787b167a (válaszként erre: 39. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:30
Miért nem válsz el?
2014. jún. 10. 14:29
Mi a célod a fórummal?
39. Petitange (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 14:29
A vágy elfojtásán nem azt értem, hogy a szexuális vágyaimat folyottam el. Ennél többre vágytam: hogy együtt töltsük az időt, kiránduljunk, közös terveket szövögessünk. Szeretnék vele lenni, mellette felébredni. Ezeket a vágyaimat folytom el.
38. Petitange (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 14:25

Nagyot tévedsz. A férjemnek mindent elmondtam és kértem, hogy engedjen el. Rögtön, az elején. Nem akartam kettős életet. Erre egy iszonyatos lelki terrort kaptam válaszul. És itt nem arra utalok, hogy ment a könyörgés, meg a sírás..hanem olyan durva fenyegetésekre, amelyek még most is a szemem előtt lebegnek: a férjem kötéllel a nyakában, vagy éppen késsel a kezében, folyik a vér.


Még egy idegent sem szeretnék így látni, nemhogy azt az embert, akivel együtt élek.


De lehet én vagyok betoji...

37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Petitange)
2014. jún. 10. 14:11

Mondd, te mirol beszelsz? Mit fojtottal el? A vagyaidat? Lefekudtel a szeretoddel, nem? Akkor meg mirol is beszelunk? Aki elfojtja a vagyait, az nem is fekszik le. Pont. Itt nem tortent elfojtas.


Jaaa, hogy vallalni kell a felelsosseget tetteinkert? Itt bizony van elfojtas de en ugy neveznem, betojtal. Nem akarodzik kilepni a hazassagbol bizonyos erdekek miatt, ezt meg bocs, nem nehez elfojtani. Sot, itt nem arrol van szo, hogy elfojtod a vagyadat, hogy kilepj a hazassagbol, hanem arrol, hogy majd magad ala csinalsz, annyira NEM MERSZ kilepni belole mert egyedul nulla lennel. Ennyi. Ha meg merted volna lepni, mar reg egyutt lennetek.


Ne keverd ossze a vagyak elfojtasat a betojisaggal legyszi! Tudom, hogy az egesz felredugosdinak szeretnel valami patoszt, valami elokelobb csomagolast adni, de ettol meg az marad. Porias felredugas, aminek nem mered viselni a kovetkezmenyeit. A ferjed szerintem egykettore hagyna elmenni de te fel sem merned hozni a temat, o egyszeruen tudja, hogy tole fugg az ott tartozkodasod, tehat meg kernie sem kell, hogy maradj, te maradsz igy is ugyis.

36. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 26. - 130454e42d)
2014. jún. 10. 14:11
Figyelj; a féjed magyar?
35. 3d787b167a (válaszként erre: 34. - Petitange)
2014. jún. 10. 13:58

Pfff!


Ezzel most mit is akarsz mondani?



Válj el, kezdj új életet a szerelmeddel, és légy boldog!

34. Petitange (válaszként erre: 32. - 3d787b167a)
2014. jún. 10. 13:50

A baj az, hogy elbizonytalanodtam saját magamban, a céljaimban, a vágyaimban. :-/

Próbálom elfojtani a vágyaimat, a szerelmemet valaki iránt. Van aki szabad utat enged neki, van aki elfojtja....lehet szeretnék neki szabad utat engedni, de nem tehetem. Baj ez? Nem. Egészséges vagyok, túlélem. Ezek "csak" érzelmek...Baj ez? Mindenkinek más jelent bajt.


Ahogy a lányom mondja picikén: Anya tudod mi a baj? Ha valaki nem azt csinálja amit szeretne! A bölcs kis lelkem. (Már ő is tudja, vannak dolgok, amelyeket nem tehet meg)


A baj a vágy. Buddhistának kéne mennem, lemondani a vágyaimról.

33. 6fef80bd7d (válaszként erre: 14. - Gribedli***)
2014. jún. 10. 13:49
:DDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook