Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amanda Todd fórum

Amanda Todd (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 16. 22:27

Ahogy ő is leírta , mindenki hibázhat.Szóval azért mert megmutatta a mellét ,nem hiszem h ilyen szinten tönkre kellett volna tenni az életét.

De már ott ő is bebukott,h f.....on figyelte,h ki miket írkál róla.

Amikor az ő elmondása szerint elköltözött a mamához,akkor kellett volna egyszer és mindenkorra lezárnia a múltat.

Ha nekik és a környezetének ez a mellmutogatás akkora nagy érvágás volt.

Nem mondom,hogy helyes,mert egyáltalán nem...de mindenki követ el hülyeségeket.


De kérdem én,hogy azt a férfit aki utána kajtatott...őt miért nem vonták / vonják felelőségre??

Hiszen a lány csak 13-14 éves volt.

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2012. okt. 16. 22:17

egyetértek.


és ha ilyen volt a környezete, jól tette, amit tett. jobb neki most. Amellett, hogy egy kis hülye pi..a volt, (mert azért 13 évesen mégis hogy jut eszébe, hogy a didkóit mutogassa) a szüleit meg életfogyti kényszermunkára ítélném.

Ja, amúgy csak körül kell nézni néhány közösségi oldalon, tisztán látszik hogy az ilyen korú kiscsajok zöme pont ilyen kis ribi.

2012. okt. 16. 22:09

Én is néztem a videót + a f...on is olvastam a róla írt történetet.

Bennem nemigazán áll össze a kép,hogy valakit hogy és miért kellett ennyire kicsinálni egy videó miatt?!

Ha a leírtak 100%ig fedik a valóságot,akkor az ő világa nem kicsit megcsúszott...


Akik tönkre tették az életét,azoknak min. annyi szenvedést kívánok,mint a kiscsaj kapott.


100 szónak is 1 a vége,ha nem tette volna magát tönkre a drogokkal stb szerrel,akkor lehet nem lett volna öngyilkos.


De ilyenkor hol a család?

Hol vannak a rokonok?

Hol az az 1-2 igaz barát?

Tanárok???


Sehol senki?!?!?


Tudom nem ez volt a fórum téma,de valahol ezt le kellett írnom.

2012. okt. 16. 20:31

ezen a linken megtudjátok nézni a videót amit ha jól tudom 1 hónappal halála előtt készített saját magáról...


[link]

2012. okt. 16. 20:24
??????
2012. okt. 16. 19:50
Szörnyű, hogy ilyen dolgok megtörténnek. Bár úgy gondolom nem ez volt a megoldás számára... mégis megértem, amit tett. Kívánom, hogy akik ezt tették vele, azok kapják vissza az élettől... :(
2012. okt. 16. 19:46
Ki az az Amanda Todd??
2012. okt. 16. 19:15
Igaz, hogy ezzel a fórummal már nem fogjuk visszahozni, de itt megragadom az alkalmat, hogy aki kéri, szívesen segítek, meghallgatom a panaszait, bánatát és ha tudok szívesen segítek! Csak 1 kérés, aki igényli, az kérem adja meg az email címét és ott megbeszéljük!
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook