Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Altatási szokások fórum

Altatási szokások (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. aug. 11. 15:20
babakocsi... lassan kinövi, de eddig csak az jött be :)
2009. aug. 11. 15:19
Az ölembe ül, velem szemben, a fejét a vállamra hajtja, és addig csücsülünk így, amíg elalszik. Ha nem akaródzik elaludni, akkor sétálok vele, míg elalszik. Nem ez a jó módszer, de nálunk ez működik (amíg bírja a hátam :P )
2009. aug. 11. 15:15

Sziasztok!

Kíváncsi lennék, ki hogyan altatja nappal a kisgyermekét (0-tól kb.2-3 éves korig) , ill. kell-e egyáltalán altatni őket.

Az én kisfiam (most majdnem 11hónapos) születése óta mindig másként alszik el. Eleinte csak a karomban aludt el szopi után, és alig lehetett letenni, rögtön felébredt. Volt olyan is, hogy szopi közben bealudt.

Később egy kicsit "cipeltem" a fenekét, elkezdett dörgölőzni a mellkasomba, letettem az ágyába és magától elaludt.

Megint eltelt egy pár hónap, és most a legújabb, hogy felveszem, mikor látom rajta az álmosság jeleit, és elringatom, majd mikor becsukta a szemét, 1-2 percen belül leteszem az ágyába, különben felébred.

Az éjszakai altatás más tészta: általában szopizás közben történik, vagy ha nem, akkor ringatni kell pár percig, ahogy napközben is szoktuk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook