Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Altatás külön szobában fórum

Altatás külön szobában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. tandi30 (válaszként erre: 3. - Rituss90)
2011. nov. 18. 13:41
lehe h rosszul csinálom, de a következő történik: mondom neki, h aludni kell, lefekszik, aztán fel akar kelni, azt mondom, nem lehet, aludni kell, ha felkel, átmegyek az erkélyre. utána visszamegy a z ágyba. ha megint próbálkozik, megint kimegyek, előbb-utóbb bent marad az ágyban és elalszik
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tandi30)
2011. nov. 18. 13:40

Hát, szerintem ennyit arról, hogy a sírni hagyás mégsem működött.

Nagyon nehéz helyzetet teremtettél magadnak, nem irigyellek, de a gyereket sem.

7. kicsiharang (válaszként erre: 5. - Rituss90)
2011. nov. 18. 13:38
A mese szerintem is jó ötlet!
2011. nov. 18. 13:37

Szerintem nem szereti az ágyát. Esetleg a rácsosban biztonságban érezte magát itt pedig nem.

Szerintem szűkítsd be az ágyat egy szivacsdarabbal vagy párnával...

De ne engedj neki! fektesd vissza 100szor is, de úgy hogy te kimész a szobából!

2011. nov. 18. 13:36
Talán olvashatnál neki mesét, vagy előtte találjatok ki valami egyéni "szertartást", hogy ráhangolódjon az alvásra és érezze, hogy anya ott van vele, szereti, az elalvás ne legyen kényszer!
2011. nov. 18. 13:34
Hát meg ne haragudj,de szerintem alapjaiban rontottad el az altatását...hagytad a rácsos ágyban sírni,most meg fenyegeted,persze,hogy nem akar aludni...
2011. nov. 18. 13:31
És ilyenkor mi történik? Ülsz csöndben, ő fekszik csöndben, és egyszer csak elalszik?
2011. nov. 18. 13:26
az elmúlt 1 hétben eljutottam oda, h egy fotelben ülök, 1,5 méterre tőle, azt már nagy nehezen elértem, h megmarad az ágyában előbb-utóbb, de azt is csak akkor, ha megfenyegetem, h kijövök a szobából. nálunk a szoba mellett van egy beépített erkély, aminek üveg ablaka van, viszont zárható az ajtaja,. na oda szoktam kimenni, és néhányszori ordítás után már rájött, hogyha ezt nem akarja, akkor be kell feküdnie az ágyba. de ettől még nem alszik el hamarabb 40-50 percnél, ami azért nagyon sok. Segítsen valaki!!!
2011. nov. 18. 13:23

Már olvastam ilyen témát, de elég régit, ezért újra szeretném ezt feleleveníteni.

az én gondom az, h a 3éves lányom nyár elején kapott egy körbetámlás heverőt. azóta nem alszik este egyedül, ott vagyok mellette 1-2 órát !!!! ami azért elég sok. Amíg rácsos ágyban aludt, nem volt gond, rászoktattam, h otthagyom, és elalszik. (sírni hagyás működött ebben az esetben). viszont a gond az, h mivel ebből az ágyból ki tud jönni, az nem sokat segít, h menjek oda és nyugtassam meg, majd jöjjek ki, mert kiröhög, és utánam jön. Bezárni meg mégse akarom.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook