Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alsó szomszéd, csete-paté fórum

Alsó szomszéd, csete-paté (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. 34c48a3825 (válaszként erre: 17. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:55
Minősítettem AZT A STÍLUST, amit leírtál ide, az indítóban.
18. virus2008 (válaszként erre: 1. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:55

Igen, ezek ráérnek, de tényleg így van :)

Sőt az ő öregségéért is fiatalok a hibásak.


Ha ilyen leszek inkább lőjjenek le....

17. Petra11 (válaszként erre: 12. - 34c48a3825)
2012. júl. 5. 12:54
Nem te vagy itt alattunk?! Nem baj ha még mindig nem érted, ( vagy csak nehezen értelmezed) de légy szíves ne minősíts ismeretlenül a stílusommal,és gúnyos röhögésemmel.. Mert erről szó sem volt...
16. 1e9730ee64 (válaszként erre: 1. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:53
Figyelj nem az a lényeg, hogy megszárad meg, hogy mi baja van. Más játéka legyen az akár pancsolás ne érintse semmilyen módon a szomszédokat. Ezt tiszteletben kell tartani, egyszerűen úgy kell megoldani, h mást ne zavarjunk sem mi sem a gyerekünk. Miért állna pozitívan a másik gyerekéhez a 40 fokba bárki is? felőlem az egész lakás úszhat, de én se örülnék, ha az én erkélyemre csöpögne a víz. Egyszer oké, de többször már nem. Erre oda kell figyelni melegbe, hidegbe egyaránt.
2012. júl. 5. 12:52

Nem tudom, miért érzem úgy, hogy hozzá kell szólnom: nyugdíjas mama vagyok, földszinten lakom. Igen, nagyon idegesít, hogy a fölöttem lakó úgy locsolja a virágait, hogy hetente kétszer kell ablakot pucolnom, zavar, hogy az emeleten lakók lejárnak az én ablakom alá dohányozni, és általában ilyen melegben szintén nekem kell hallgatnom, ahogy rajcsúroznak. Szerintetek, mit lehetne tenni? A férjem virágokat ültetett (igaz, nem a miénk a terület), nyáron napi rendszerességgel locsolja, a föntiek pedig csak élvezik a szép kertet, és a locsolás adta felüdülést. Ki a hibás? a földszinti, az emeleti? Kinek, mi jutott! Egyébként soha nem szóltam még be az ablakom alatt dohányzóknak, de lassan meg kell tennem!

Egyébként tényleg a stílusoddal (is) van a baj!

14. 34c48a3825 (válaszként erre: 11. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:52

De, egy kis gyereket is lehet állítani egy felnőttnek.


Oda akarok kilyukadni, hogy ha nekiállsz erősködni, erőszakoskodni, akkor elmérgesedik a viszony és az senkinek nem lenne jó.


Pókerarc, odafigyelés, intelligencia, stílus.

13. githaj
2012. júl. 5. 12:52
A kikovezett terasz az o tulajdona, vagy csak kisajátította? Ha az o tulajdona akkor esetleg egyszer elnézést kérnék, elmondanám hogy a gyerekem még kicsi és tobbszor is meg fog torténni, mert még nem érti hogy nem szabad. Ha pedig kisajátította akkor fogyelembe sem venném mit mond, csak mosolyogva koszonnék neki mindig.
12. 34c48a3825 (válaszként erre: 9. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:51

Arra próbáltam utalni, hogy hiába kérsz elnézést, ha a fejedben ezzel a stílussal és gúnyos röhögésekkel vagy, az kivetül, látszik, irritáló.


Semmi közöd a szabadidejéhez, sem a füvéhez, sem semmihez.


Kulturáltan kérj elnézést, mondd, hogy valóban figyelni fogsz a gyerekre meg az öntözésre.


Ugyanis nem az a lényeg, hogy "semmi baja nem lesz" a víztől, hanem az, hogy rémesen bosszantó, ha meglepetésszerűen lelocsolnak.

11. Petra11 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. júl. 5. 12:51
Mondtam neki, hogy egy pici gyereknek hiába mondom hogy nem szabad, azért is csinálja. Ez pedig csak tiszta víz, ami valóban 3 perc múlva nem látszott... De csak kiabált tovább :(
10. emmaszabo22 (válaszként erre: 1. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:50
Sztem meg igazad van és állj ki magadért! Am igen, ennyire unatkozik. Nálunk olyan van, hogy ha haza érek este és mondjuk 6kor bekapcsolom a robotgépet, már is jön a rikácsolás dörömbölés hogy haggyam abba, de ha ő kloffolja a húst hajnali 5kor vagy este 10kor kezd el kalapálni a másik szomszéd az nem baj. De visszatérve rád, nem tudom miért kapta fel a vizet, hogy a 13 hónapos kislányod kipocsolta/kipocsolja a vizet. Na bumm, amíg nem galamb kakikat sepersz a teraszára, vagy mosószeres vizet öntessz addig semmi joga nem lehetett volna ehhez. Oké szépen mondhatta volna, hogy őt ez meg az zavarja, de ne így.
9. Petra11 (válaszként erre: 6. - 34c48a3825)
2012. júl. 5. 12:48

Ja bocs!


Nyugdíjas idős hölgy

Sok a szabadideje

Néha viccelődik velünk

Kevés a házimunka

És valóban lenyírhatná a füvet...:)

2012. júl. 5. 12:47
kérdezd meg tőle, hogy talán nem szárad fel 1 perc alatt a víz a teraszán?
7. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:47

Nem kell vele törődni, idős egyedülálló, baja van a világgal. Az a fajta aki az élő fába is beleköt.


Engedd el a füled mellett és tegyél mindent ugyanúgy ahogy eddig.

2012. júl. 5. 12:46

"nyugdíjas mama"

"ennyire unatkozik"

"kötekedik"

"ennyire ráér"

"nyírja le a füvet, ha unatkozik"

Erre gondoltam.

2012. júl. 5. 12:45
igen, ennyire ráér. anyukámnál volt egy öreglány, aki egész nap az ablakban lógott és mindenkinek beszólt vmit, hogy az ő kertje..... ami sztem a házé, max ő kisajátította.
4. Petra11 (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. júl. 5. 12:44
?! Milyen stílusról beszélsz?! Írtam, hogy elnézést kértem...
3. simple (válaszként erre: 1. - Petra11)
2012. júl. 5. 12:44
Vizet? Kb. egy perc alatt szárad fel, ebben az időben.... Kiterítem a ruhákat a lakásban és egy óra múlva száraz.... Biztos unatkozik.
2012. júl. 5. 12:43
Gratulálok. Ezzel a stílussal csak hozzájárulsz a helyzet elmérgesítéséhez!
2012. júl. 5. 12:40

13 hónapos kislányom kipocsolta (már kétszer ejnye-bejnye!!!) a az erkélyünkön felállított kismedencéből a vizet kb. fél litert. Alattunk lakó nyugdíjas mama teljesen kikelt magából... Szerintetek?! Mi baja lesz?! A földszinten lakik, szó szerint az udvar egy része is hozzá tartozik, és a terasza ki van kövezve a mi erkélyünk szintjétől az udvar felé egy méterre. Elnézést kértem a gyerek miatt, de mi akkor is mit képzelünk magunkról, mert állandóan locsoljuk a vizet az ő teraszára :)

Ezzel kezdődött a vitánk két hónapja, mert véleménye szerint amikor locsolom a virágokat, lefolyatom a vizet. Pedig nem, csak az a baj, hogy felettünk még van 5 emelet... Persze feljebb nem néz,csak velünk kötekedik. Ennyire ráér?! Derékig ér az udvaron a fű. Menjen nyírja le ha unatkozik :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook