Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomház forgalmasabb helyen fórum

Álomház forgalmasabb helyen (beszélgetős fórum)


1 2
9. Mazsinka (válaszként erre: 7. - Beata21bea)
2016. márc. 8. 12:31
Tudom, így vagyok ezzel én is. De aztán előjön a gondolat, hogy tökéletes nem létezik. Meddig várjunk? Kb. két éve folyamatosan keressük a házat. Lehet, hogy bennünk a hiba. Más gondol egyet, megveszi, mi meg mindenen felakadunk. Aztán meg mindig ott a másik oldal, hogy majd jól megbánjuk. Mintha a vállamon ülne az angyal és az ördög, akik jól eldiskurálnak. Nem hittem volna, hogy ez ilyen nehéz.
8. mrfoglalt (válaszként erre: 6. - Mazsinka)
2016. márc. 8. 12:31
kompromisszum...tudod;)
2016. márc. 8. 12:28
én várnék még az igazi álomházra! Ami olyan helyen is van, amit szeretnék!
2016. márc. 8. 12:24
Sokat megnéztünk már: ami jó helyen van, az vagy drága, vagy nincs kertje, vagy rossz állapotban van. Ha belül véletlenül jó, akkor vagy túl kicsi, vagy rossz helyen van. Ha szép a kert, akkor tuti falakat kell mozgatni, és rengeteget rákölteni... Ha minden klappol, akkor tuti a város legforgalmasabb utcájában van. Ha jó az ára, akkor biztos rád akar szakadni, dohos stb. Megőrülök már ettől a helyzettől!
2016. márc. 8. 12:23

Évek óta keresitek.

Ez azért már nem számít a dolog elkapkodásának.

2016. márc. 8. 12:20
Akarom, úgy igazán, viszont mi nem úgy veszünk házat, mint más szoknyát: ha megunom, veszek másikat, kidobom, lecserélem. Szerintem ez nem játék, mert sok esetben egy életre szól, s nem kevés pénz forog kockán.
2016. márc. 8. 12:19

Soha nem stimmelhet minden 100%-osan.

Van amiben kompromisszumot kell kötni.

2016. márc. 8. 12:18
Ha akarnád úgy igazán, nem lenne ez a fórum. :)
2016. márc. 8. 12:14
Több év keresgélés után találtunk egy házat, ami nagyon tetszik nekünk. Kisebb városban élünk, de mindig is a város szélén, csendes mellékutcában akartunk lakni, de eddig még nem találtuk meg az igazit. Most viszont van egy ház, amibe beleszerettünk, pechünkre a központban van. A közelben van kisebb szórakozóhely, kis játszótér, boltok, pékség, nem messze egy forgalmasabb utca. Traktorok, kamionok, buszok nem járnak arra, inkább csak személyautók. Nagy dilemmában vagyunk! Nem tudunk dönteni. Egy jól szigetelt ablakkal megoldható lehet a zajok kiszűrése? Meg lehet szokni? Vagy majd jó nagy csalódás lesz a dologból? Vagy várjunk még száz évet az igazira, aminek épp majd más "baja" lesz? Tudom, ez teljes egészében a mi döntésünk, de hátha vannak itt olyanok, akik erre vagy arra megbillentik a mérleg nyelvét saját tapasztalataik nyomán, hogy könnyebben tudjunk állást foglalni. Köszi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook