Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álomfogó, álomcsapda fórum

Álomfogó, álomcsapda (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álomfogó, álomcsapda (Napi érdekes)

máj. 4. 07:10

Úgy tudom, hogy az eredeti álomcsapdákat valamilyen típusú kristállyal a közepükben készítették és az vezette el az alvás közben megjelenő, negatív energiákat.


Szerény véleményem szerint, ez a dolog működhet, de ahhoz mindenképpen hinned kell benne. Valójában, a saját hited által teremted meg az általad elvárt, pozitív hatást. Végső soron rájössz majd arra, hogy hatással lehetsz az életedre és van beleszólásod a saját megtapasztalásaidba. 🙂

7. csemár (válaszként erre: 6. - Szegfűrózsa)
máj. 4. 03:20

Ahogy gondolod...


(Nyilván az esti mesemondástól se vagy elragadtatva. Az is "megbolydítja" a képzeletet.)

6. Szegfűrózsa (válaszként erre: 4. - Csemár)
máj. 3. 20:16

Nem?

Aki belemerül az efélék tanulmányozásába és ezek szerint éli a napjait..., az minden percét, választását, tettét e tanok határozzák meg.

Több évem telt ilyesmik hálójában. (Vagy mondanám inkább: bilincsében.)

ápr. 30. 23:33
Csak akkor botlik ilyesmibe az ember ha dolga van vele,mindegy hogy gyerekkor vagy felnőttkor.
4. csemár (válaszként erre: 3. - Szegfűrózsa)
ápr. 30. 22:03
Valóban?
3. Szegfűrózsa (válaszként erre: 2. - Csemár)
ápr. 30. 20:19

Hidd el, jobb is!!!

Babonaságra, okkultságokra ne vegyünk rá senkit! Magunkat se!!!

ápr. 30. 10:07
Én is ajándékoztam pár évvel ezelőtt egy álomfogót a kisunokámnak, de az - valahogy - elkallódott.
ápr. 30. 09:35
Nemrégiben láttam egy filmet, amelyben a nagyi egy álomfogót ajándékozott az unokájának. A kicsi tudott hinni benne, így elérte a célját és rémálmok nélkül átaludta az éjszakát.

Ugrás a teljes írásra: Álomfogó, álomcsapda

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook