Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aloe Vera és a teherbeesés fórum

Aloe Vera és a teherbeesés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
12. contu (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2007. márc. 15. 21:14
Én a fiammal való terhességem alatt használtam egy rövid ideig orvosi tanácsra hányinger ellen. A hányingeremen nem segített, de az orvos szerint nem ártalmas terhesség alatt. Immunerősítőként is javasolta.
11. ildiko555 (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2007. márc. 5. 10:25
Szerintem nem lehet, csak, immunerősítőnek jó.
10. ildiko555 (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2007. márc. 5. 10:24
Szerintem nem lehet sokst segít,csak immunerősítőnek jó.
9. weberkitti (válaszként erre: 7. - Szika)
2007. márc. 2. 14:23
Nagyon köszi!! :)
2007. márc. 2. 13:02
Az aloe vera biztos egészséges-ezt nem vitatom.De a teherbeesést nem segiti,az tuti.5 évig jártam orvostól-orvosig,ittam az Aloe gélt-semmi.Aztán a lombikbébi program segitett.Ma már bánom,hogy annyi pénzt kidobtam ezekre a termékekre.
7. szika (válaszként erre: 5. - Weberkitti)
2007. febr. 28. 21:14

kiókumlálom neked :)


Azt tudom, hogy előtte mindenképp kell egy mregtelenítés, legalábbis nem árt, ezért ha iszod a teát, az jó, és ha szeded a zöldsget és az A - Beta - Care-t, az még jobb. És nem árt a multi maca nevűt szedni, ez kifejezetten erre jó. De holnap a dokinénitől utána kérdezek neked, hogy tutit legyen, hátha nem jut eszembe most valami fontos. :)

2007. febr. 27. 20:24
Bocsi, forever living products.
2007. febr. 27. 16:01

Mi is a forever life termékeit használjuk otthon. Már rengeteg mindenünk az és imádjuk. Nem tudnál segíteni, holy mely készítmények segítik a teherbe esést, illetve a magzat védelmét. Nem szeretnék ugyanis magzatvédő bogyókat szedni. ez természetesebbnek tűnik számomra!

Köszi a segítséget!

2007. febr. 27. 14:22

Az igazi aloénak nincsen mellékhatása, nem káros, nem ártalmas. Tele van antioxidánsokkal, vitaminokkal, és 299 sejttápanyagot tartamaz. De az is tény, hogy mivel az álatalam említett cég tudhatja a magáénak a világ aloétermésének 92%-át, nem hinném, hogy midnenben az van, amit msáok ráírnak..max utánzat, kivonat..ez-az, de hogy nem aloé, az biztos.

Azokat be sem szedném én sem.

3. szika (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2007. febr. 27. 14:20
A F..evernek vannak iylen készítményei, én más okból használom. De kifejezetten ezt segítő dolgai is vannak. A nagnéném most kezdi el majd szedni, és a doktornő barátom is mindeg ezt ajánlja. Nagyon jók. Én hiszek bennük, és én is szedni fogom ecélból is hamarosan.
2007. febr. 27. 14:18

Én úgy tudom,hogy nem szabad terhesség alatt ilyen készítményt fogyasztani.De csak olyan infoból tudom, amit a gyógynövény boltba olvastam.

Egy Aloés készítményre volt ráírva.:)

2007. febr. 26. 14:34

Sziasztok!

Mi a véleményetek az aloe verás készítményekről?

Használta valaki teherbe eséshez, terhesség alatt..

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook