Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aloe Vera és a teherbeesés fórum

Aloe Vera és a teherbeesés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
192. Mókica
2009. máj. 25. 16:24

Csak én:)

Azt el is felejtettem mondani, hogy mióta becsületesen iszom a gélt, reggel-este, beszedek mindent, a szervezetem tisztul, látszik,hogy a bőröm sokkal szebb, vékonyodok,nem vagyok olyan fáradékony!

Ja és a legfontosabb, hogy éveket küzködtem ,hogy eltüntessen a körmömről a gombákat, mindent kipróbáltam, semmi sem használt.

Most vettem észre, hogy az is elmúlt:) Soha nem voltak ilyen szépek a körmeim :D


Most fogok rendelni vitaminokat megint, szerinted túlzás lenne szedni egyszerre Royal Jellyt, Bee pollent és Propoliszt is??? Az első kettőt már szedem, de gondoltam veszek most Propoliszt is....

Mi a véleményed???


Egy bartnőm babája ekcémás, melyik krémet javasolod rá?? Vagy egyáltalán mit? A First nem volt jó, kiszáritotta a bőrét!!!


Előre is köszike...biztos jövök még majd...:D

pusza

191. Mókica
2009. máj. 22. 19:49

Még anno kaptam egy listát, hogy egyes betegségekre mit kell szedni, ott megtaláltam ,hogy a tejtermelődést mi segiti...mostanában nem vettem be a bee pollent, az viszont rajta van a listán. Tegnap este bevettem azonnal 1db-ot,mintha reggel máris több lett volna...:) most nem tudom az miatt e,de lehet!

Mennyit vehetek be abból? 1db /nap? osszam el és reggel-este fél-fél legyen vagy egyben 1 egész inkább?

Amúgy még a gélt,teát,propolist, ugye a bee pollent ,light port,c vitamint,kids.et irja tertermelődés fokozásásra.


Jól elbeszélgetek itt magammal...:)

puszó

190. Mókica (válaszként erre: 189. - AirMan)
2009. máj. 22. 04:17

:DD


Tejtermelődést mivel lehet serkenteni?

Iszom a gélt, szedek mindent már lassan, de nem igazán vettem észre, hogy segitenének ám...Vagy csak beállt egyszerűen? Az elején nagyon sokat tudtam fejni, tele a fagyasztó, meg oskat ki is dobtam már.... de kb 1-2 hónapja rohamosan megindult lefelé a mennyiség! Majd most megállt! Igaz sokszor túlzásba is viszem az aggódást, mert a mai napig 1 ciciből eszik, de valahogy minidig attól rettegek, hogy nem tudom szoptatni minimum 1 éves koráig, szal ilyenkor mikor kevesebbet tudok fejni, rögtön azon agyalok, hogy hogy tudnám visszatornázni....Bár az a mennyiség ami az elején volt, már szerintem úgyse lesz, nemigaz?

köszikiköszikek9szike

189. AirMan (válaszként erre: 188. - Mókica)
2009. máj. 20. 07:38

Szia!


Látod, látod! Örülök, hogy rendeződtek a "dolgok". :O)

188. Mókica
2009. máj. 20. 03:44
Úgy néz ki , ahogy elkezdtem figyelni tudatosan, hogy megylegyen a 2 liter viz máris semmi probléma:D
187. Mókica (válaszként erre: 186. - AirMan)
2009. máj. 17. 16:24

Köszönöm szépen:)))

Én azért már elég régóta szedem, szerintem az én szervezetem megszokta..nem vettem észre semmilyen tünetet!!

Péntek óta szedem a Probioticot, meg iszom a gélt reggel-este...egyenlőre nem érzem a pozitiv változást amit vártam...megint nehezen megyek el wc.re....remélem ez csak átmeneti !!!


Puszóóó és köszike, hogy mindig segitesz:DD

186. AirMan (válaszként erre: 185. - Mókica)
2009. máj. 13. 15:37

Szia!


Túladagolni nem tudod, de pl. a méregtelenítés miatt lehetnek kellemetlen tünetek nagyobb mennyiség egyszeri bevitelénél. Ez lehet hasmenés, fejfájás, émelygés, stb. - a jellegzetes méregtelenítési tünetek.


Aki még eddig nem ivott ilyen gélt, annak apró és fokozatos lépéseket szoktam javasolni, emelve mindig az adagokon.


Aki már ivott vagy folyamatosan issza a gélek valamelyikét, az akár több decit is meg tud belőle inni. A fogyiprogramban 9 nap alatt 3 liter gél simán elmegy.


A Probioticot lehet huzamosabban is szedni, de 4 hónap után azért min. egy hónap szünetet iktass be. Főleg azoknak szoktuk ajánlani a huzamos szedését, akik allergiásak, fogamzásgátló tablettát szednek, antibiotikus kezelésük volt, gombás fertőzésük volt, vírusos hasmenést kaptak, stb.


Akinek ilyen tünetei nincsenek, azoknak évente 1-2 alkalmas kúrát szoktunk javasolni, mert aki húst eszik, az valószínű, hogy azzal együtt antibiotikumot is eszik, hiszen az állati takarmányok és gyógyszerek tartalmaznak ilyen szereket és ezek maradéktalanul nem bomlanak le. :(

185. Mókica (válaszként erre: 183. - AirMan)
2009. máj. 12. 19:22
Hogy érted, hogy nem terheli a szervezetet??? Túl lehet adagolni a gél is?? Ha túl sokat iszok az se jó?? Bocsika ha hülyeségeket kérdezek!!!
184. Mókica (válaszként erre: 183. - AirMan)
2009. máj. 12. 15:19

Szia!


Most megint nem sikerül elmenni minden nap, azért is gondoltam, hogy lehet megkéne emeleni az adagot és rendeltem meg a Probbioticot is...

Csütörtökön megjön...és akkor pénteken reggel kezdem! Amúgy azt érdemes szedni minden reggel nap, vagy csak kúraszerűen?? Úgy vettem ki a szavaidból, hogy te "csak" kúraszerűen csinálod!!!

Neked is szép napot!!!Puszo

183. AirMan (válaszként erre: 182. - Mókica)
2009. máj. 12. 08:33

Szia!


Én a probioticot (évente minimum egyszer a 30 tbl-ás "kúrát" megcsinálva) reggel szoktam éhgyomorra bekapni a géllel és a többi bogyóval együtt. Ha nincs semmi panaszod - a székleted normalizálódott már -, akkor elég a 1/2 dl Gél, ha gond van, akkor inkább kétszer 1/2 dl-t igyál, vagy napközben 5-6 evőkanállal, mert így nem terheli annyira a szervezeted.


Szép napot!

Puszi!

182. Mókica
2009. máj. 11. 22:24

AirMan!!

Rendeltem Probioticot! Azt tudom, hogy napi 1db-kell bevenni, de mikor? Reggel éhgyomorra? Lefekvés előtt? Vagy kaja közben??

Iszok natur gélt is reggel fél dl, szerinted az elég vagy legyen este is fél dl? Vagy esetleg reggel 1dl ??:))

Hogy hatásosabb?

Puszó

Köszikkkke

181. Mókica (válaszként erre: 180. - AirMan)
2009. máj. 5. 14:55

Tudom, hogy nem ÚGY emlitetted:) nem is sértődtem meg, csak arra irtam, hogy nem tudom mitől jöhetett ki neki,mert figyelek a peluscserére!!!:P


A first.öt igen használom minden kencézés előtt, majd utána bekenem amit adtak a candidara! Köszike!!!!!!!


Beszélek a barátnőmmel, csak ahogy irtad is, a gyerekeknek nem lehet erőltetni dolgokat, ezt a vitaminos cukrot nagyon szeretik,mert tényleg olyan mint egy gumicukor, igy örömmel veszik be! Az én párom pl ha meglátja a kids vitamint rosszul lesz,szerinte van egy fura ize, nem kimondottan finom...félek, hogy ők se fogják szeretni..lehet viszek nekik az enyémből megkóstolni és ha izlik nekik, akkor kapnak olyat is:)....

puszóó


tettem fel egy képet Maya cucnijáról a naplómba ,megtudod nézni ha érdekel milyen csúnya szegénynek!!!:(

180. AirMan (válaszként erre: 179. - Mókica)
2009. máj. 5. 09:05

Szia!


A pelluscserét nem azért említettem, mert azt gondoltam, hogy nem figyelsz rá, bocsánat, ha így jött át, nem volt szándékomban.


A First-ben lévő Aloe Verának van gombaölő és gyulladáscsökkentő hatása, a speckó kenőcs előtt nyugodtan áttörölheted a már említett módon.


---

Én elég sok terméket adok a gyerekeknek: Berry, C-vitamin, Kids, Royal Jelly, Lite por, Tea - de egyiket sem erőltetem, nem érzik kötelezőnek, sőt hiányzik nekik, ha nem kapják.


A más készítményekről annyit, hogy nagyon régen - még az FLP-s időszak előtt - beszéltem egyszer egy gyógyszerésszel, aki azt mondta, hogy 4-6 éves kor előtt semmilyen gyógyszertári vitaminkészítményt nem ajánl. A barátnődnek javaslom, hogy nézze meg, hogy a gumicukor szerű rágótabletta milyen összetételű, ill. milyen vivőanyagokat tartalmaz. Ajánlom a Kids-et, ha 2 éves már elmúlt a gyermeke és szeretne vitamint adni neki.


Puszi

179. Mókica (válaszként erre: 178. - AirMan)
2009. máj. 4. 18:11

Szió


Na akkor jól csinálja a barátnőm:D Vagy vizbe szokta vagy gyümilébe!!! 1evőkanállal kapnak, akkor szerinted kapjanak többet?? Te jóval többet adsz a gyerekeidnek!!

Kérdezte, hogy szednek multivitamint , hogy ez nem e sok a géllel együtt szedni, mondtam neki, hogy nem, nyugodtan mehet mind a kettő! Igaz az nem aloes...amolyan gyerekvitamin, gumicukor, nagyon szertik...


Elmentünk a dokihoz Mayával, sajna gombás ferőtés :( kaptunk rá valami speckó kenőcsöt!!!

Nem tudom mitől jött elő neki, gondolhatod, hogy cserélem a pelusát rendesen!!! Max éjszaka van rajta hosszabb ideig amikor átalussza az éjszakát...Bár a doki azt mondta, hogy ez nagyon gyakori!!!

puszóóó és köszike!!!

178. AirMan (válaszként erre: 176. - Mókica)
2009. máj. 4. 08:56

Szia!


Tej, szénsavas üditőital, alkoholos ital, kávé és forró ital kivételével bármilyen italba bele lehet tenni a géleket. Én régebben - amíg a gyerkek magában nem itták meg - ananászlébe, baracklébe, ilyen rostosabb gyümölcslevekbe tettem bele.


A piros folttal kapcs.: mutasd meg egy gyermekorvosnak, hogy mitől lehet (külső-belső ok). Firs-ös lemosást lehet csinálni (nedves vattapamacsra tegyél First-öt és törölgesd át vele), kicsit csíphet. Krémnek a kék krémet (Lotion) ajánlom, mert az nem csíp, illetve figyelj a száraz pellusokra is.


Nem lehet valami gyógyszer (pl antibiotikum) vagy allergizáló dolog mellékhatása?


Remélem, hogy gyorsan rendbejön a dolog!

177. AirMan (válaszként erre: 175. - Angyalka29)
2009. máj. 4. 07:58

Szia!


A Teát hagyd el légyszi, mert enyhe vízhajtó hatása miatt a magzatvíz mennyiségét csökkentheti!


A méhpempőt ha eddig szedted, akkor persze, hogy szedheted, ha rég nem fogyasztottad, akkor óvatosan kezd újra, 2-3x 1/4 szem/nap kb. 4-5 napig, utána lehet emelni 1/2, majd pedig 1 tbl.-ára az adagot. A fokozatosságnak az oka, hogy a tavaszi-nyári allergia szezon miatt vigyázni kell, nehogy felerősítse az allergiát és gond legyen.


A gél adagja maradhat 1/2 dl/nap, de ha van lehetőséged rá, akkor emelheted az adagot 2 x 1/2 dl-re, főleg ha anyagcsere problémák jelentkeznek, ami nem ritka kismamák esetében.


Javaslom a terhességed alatt az Arctic-Sea (Omega-3 és Omega-9 zsírsavak) fogyasztását a baba idegrendszeri fejlődéséhez, illetve a Nature-Min (tengeri üledékes ásványi anyagok) fogyasztását a csontozat fejlődéséhez, a Te csontszerkezeted megtartásához, a későbbi csontritkulás megelőzése érdekében.


Ha további kérdésed van akkor írj.


Szép napokat és hónapokat!

176. Mókica (válaszként erre: 174. - AirMan)
2009. máj. 3. 22:44

Köszike a választ!!!:)

Azt szeretném még megkérdezni, hogy abarátnőm gyerekeinek nem izlik az aloe gél ize (berrys)magában nem iszzák meg! Belecsempészi nekik vagy vizbe vagy valami üditőbe, ez nagy baj???


Maya cucnijánál lett egy piros folt, 1 hete kenegetem de nem múlik el, firts-el fújhatom neki, vagy mit ajánlasz???

Puszik és kösziiii

2009. máj. 1. 18:42
Airman? terhességem első harmadában vagyok, maradt még forever-ös méhpempő tablettám, beszedhetem szted? mennyi gél ajánlott ilyenkor? meg ugye a tea iható ilyenkor is? köszi a válaszod
174. AirMan (válaszként erre: 166. - Mókica)
2009. ápr. 3. 08:10

Az én gyerekeim (2,5 és 5) adgjai:

- reggel 0,2-0,3 dl Natur Gél vagy Berry Nectar (a nagyobbik mindig mert kéri is már, a kicsit a reggeli kakaó miatt nem erőltetem, így csak ha kedve van hozzá)

- oviba és bölcsibe indulás előtt mind a kettőnek 1-1 C-vitamin és 2-2 Kids

- hazaérkezés után szoktak még kapni 1-1 C-vitamint, ill. 1-1 Royal Jelly-t

- folyamatosan isszák az Aloe Blossom Herbal Teát az FLP-s mézzel (Bee Honey), illetve

- hetente egy este szoktunk csinálni a vaniliás Ultra Lite porból (egy merőkanál), fél liter tejből, 2 banánból és egy evőkanál mézből shake-t, amiből az egész család megiszik egy pohárral.


Remélem, hogy ok. így?


Ciao

173. 6eead9eb79 (válaszként erre: 172. - Mókica)
2009. ápr. 2. 19:36
Igen én a berryt ajánlom,ha nem allergiás az apró magvas gyümölcsre,ha igen akkor a barackos gélt ajánlom,de mivel a berry sokkal több immunerősítő vitamint tartalmaz én ezt szorgalmazom inkább,én is ezt szeretem,de kinek mi jön be de küldök neked az e-mail címedre egy orvosi anyagot és utána nézhetsz.az a jó hogy túladagolni nem tudod őket.az én pici fiam nagyon szereti a méhpempőt így van hogy többet is megeszik egy nap.jobb az étvágya is.
172. Mókica (válaszként erre: 171. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 2. 16:27

Oh, köszönöm!!!

Igyekszem egészséges maradni!!!

Köszönöm az segitséget is!


Gyerekek is szedhetnek napi 2db ot a Royal Jellyből??

Te A berryt ajánlod a gyerekeknek??

171. 6eead9eb79 (válaszként erre: 170. - Mókica)
2009. ápr. 2. 14:19
Nagyon jó ilyen anyukáról olvasni aki a természetet részesíti előnyben,én is termékfogyasztó és forgalmazó vagyok.a hajhullásra én a firstöt ajánlanám és a sampont,nálunk ez bevált.belülről tökéletes amiket szedsz és az adag is rendben van.az én pici fiam májusban lesz két éves,de issza a berryt,reggel egy kis kanállal,napi 3 kids vitamint eszik+2 méhpempőt.még sosem volt beteg.a nagyobbik fiam asztmás és rettentően elutasító a termékekkel kapcsolatban,de a fokhagyma kapszulából napi 3-t szed,a méhpempőből 2-t.tehát mi így szedjük vagyis a gyerekek.
170. Mókica (válaszként erre: 169. - AirMan)
2009. ápr. 2. 13:44

Okés, megjegyzem és igyekszem jó időben is bevenni őket:)



Elfelejtettem, hogy szedek bee pollent is:) Már fél tablettnál tartok, (eddig negyed volt)


Amúgy pont gondolkoztam, hogy lehet megkéne emelnem a gélt...:)


Az a baj, hogy hiába szedek ennyi mindent, még mindig fáradt vagyok:)))

Maya átalussza az éjszakát is már, nem kell kellnem hozzá ( csak nagyon ritkán), de valahogy sose tudok elég kipihent lenni! Vagy ez már a korral jár?Igaz nem vagyok beteges, több éve nem is voltam úgy igazán nagyon beteg(kimerem jelenteni, hogy kb 6éve)...na mindgy, lehet ezt a vitaminokkal nem tudom megváltoztatni!

A szoptatás miatt van esetleg?

Ja és a hajam, na az iszonyat hullik!!!!!


Kérdeztem még a gyerekekkel kapcsolatban is, 2 hozzászólással leljebb, tudsz válaszolni arra is??

Köszönöm!!

169. AirMan (válaszként erre: 167. - Mókica)
2009. ápr. 2. 07:56

A felszívódás és a rostképzés miatt jobb ha előtte eszed, de ha már utána tudod csak megenni - mert nem volt időd, nem volt nálad vagy elfelejtetted - akkor kaja után kb. fél órával edd meg.


A vitaminokról:

- ha a táplálkozásod változatos és iszol elég folyadékot is, akkor a terhes vitamint szerintem nyugodtan elhagyhatod ennyi FLP-s kiegészítő fogyasztása esetén.

- a Natur Gél megelőző és szintentartó adagja a fél deci. Akkor szoktam ajánlani, hogy emeljék 2x fél decire, ha a szervezet már hozzászokott a rostos táplálkozáshoz - fő a fokozatosság -, de még mindig nincs meg a várt eredmény. Szóval ha probléma van, akkor nyugodtan lehet emelni - én egy megfázásos vagy egy hasmenéses/szorulásos időszakban is ajánlom az emelését.


Bár csak feleannyira figyelnének az emberek az egészségükre mint Te!

168. Mókica
2009. ápr. 2. 05:27

Na még1 kérdés!

Milyen vitamikot, bogyókat ajánlott szedni egy felnőttnek, pl.nekem?:)

- még szedem a terhes vitaminomat plussz

-A kids.et Napi/4db

-Royal Jelly eddig nap 1 volt, most megemeltem 2db.re

Most kezdtem el a zöld tablettát, ha figyelek magvan a napi 3, de a 2db biztos:)

-iszom a fél deci nature gélt, lehet ebből is több kéne????????????????


előre is köszi:D

szép napot!!!!

- rágcsálom a C-vitamint is, valamikor 2db/nap

167. Mókica (válaszként erre: 165. - AirMan)
2009. ápr. 2. 04:52

Ha ezt a Fields of greest. esetleg nem étkezés előtt veszem be ahogy irtad hanem utána mert pl.mert elfelejtettem az nagy baj?? Másképpen hat??

Sokszor azt se tudom mikor eszek, örülök ha ezt nem felejtem el, hogy bevegyem, nem hogy még időre is kelljen tenni...:(

puszó

166. Mókica (válaszként erre: 165. - AirMan)
2009. ápr. 2. 04:38

Milyen vitaminokat, bogyókat ajánlasz akkor ? Van egy barátnőm neki van egy 4 éves fia és a kislánya 2 éves lesz júliusban.

A kids.en kivül mit szedhetnek még? A te gyerekeid mit szednek? Mondjuk ami erősiti az immunrendszerüket és érősebbek lesznek?

És mi az adogolásuk?

Royal Jelly mehet már??

vagy csak a kids? e mellé c-vitamin is kell?


Köszönöm!!!

puszó

165. AirMan (válaszként erre: 164. - Mókica)
2009. márc. 28. 14:31

A Fields of Greens a növényi rostjai miatt az egyik legjobb emésztést segítő készítményünk. Minden fő étkezés (reggeli-ebéd-vacsi) előtt kb. 20-30 perccel elrágva vagy egyben lenyelve bő folyadékkal kell bevenni. Táplál és méregtelenít egyben.


A Kids-es és az összes bogyót csak kb. 2 éves kortól ajánljuk, amikor már van foguk és biztosan tudnak rágni. A fiam egyébként a nővére miatt már sokkal hamarabb elkezdte.


Amit megfigyeltem, hogy ők az utolsók az oviban és a bölcsiben a beteg sorrendben, a lányomék 28-an járnak egy csoportba és ő csak akkor került haza 1 hétre (influenzás tünetekkel: magas láz és köhögés, orrfolyás), amikor már csak 5-en voltak a csoportban. A másik megfigyelésem, hogy nálunk a betegségek gyors lefolyásúak és ritkán esnek vissza. A fiam idén télen (2,5 évesen) kapott először antibiotikumot, mert a bölcsiben lévő állandó felülfertőződés miatt mindig folyt az orra. Egyébként ő megúszta az influenzát és ha a bölcsiben odafigyeltek volna nála az orrfújásra, és nem akarták volna mindenképp, hogy hazajöjjön akkor ő nem is hiányzott volna egy napot sem idén.


Az utolsó tapasztalat: a lányom egyáltalán nem kívánja az édességet, a fiamnál is ha nagyon szeretne valami csokit, akkor beválik a kids és a C-vitamin. A Kids-et sokáig cukorkának hívtuk az állatfigurás alakja és az íze miatt. Nálunk ez az édesség. :)

164. Mókica (válaszként erre: 162. - AirMan)
2009. márc. 28. 12:08

Lemaradt...


Maradunk akkor a nature gél,nél Mayának!

Mikortól lehet amúgy a gyerekeknek adni azokat a dolgokat amiket te is adsz nekik??

Észrevetted, hogy ők kevésbé betegesek? Sok gyerek ha oviba ,bölcsibe jár állandóan betegek, mert ugye elkapják egymástól...

163. Mókica (válaszként erre: 162. - AirMan)
2009. márc. 28. 12:06

Szió


Hát őszintén szólva 2-3 év biztos kellett. Nem is szedtem folyamatosan minden nap,sajnos!!...volt mikor hónapok kimaradtak, gondolom ezért is tartott tovább, meg ugye azért csak 6 évig hashajtóztam, azért az nagyon sok idő! De a lényeg, hogy javul:) Az utóbbi pár napban mentem minden nap! És nem vagyok már olyan puffadós se, eddig a borsó,kukorica, baba gyilkos volt nekem. Meg sokminden más, volt, hogy egész nap puffadtam, szúrt a hasam. Mára már azzal sincs gond! Teljesen jó az emésztésem!

Mikor terhes lettem bevásároltam mindenből! Szedtem a Fields of greens.t is, de elég hányingeres voltam a bogyóktól igy elhagytam őket. Most találtam meg pár hete a fiókban. Azt nem is szedtem! Az is segit amúgy ? Mármint az emésztésben,a nagy dologban? Most kezdtem el szedni újra! Mennyi az adagolása annak?

A Light port ittam és iszom is, persze nem minden nap.

Puszó

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook