Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Állatorvost váltottunk fórum

Állatorvost váltottunk (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Állatorvost váltottunk (Az én sztorim)

7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Niit)
márc. 4. 14:41

felháborító,nagyon jól tettétek,hogy váltottatok...elképesztö, hogy minden érzéstelenítés nélkül kirángatja az állat fogait???? még egy fogkőleszedésnél is bekábítják az állatot.

akármennyire beteg ,öreg stb az orvos,nem mentség,ez tűrhetetlen.Rettegnek azok a szegény állatok ilyen bánásmód nélkül is,de ha muszáj menni,akkor muszáj :(

remélem az új orvos kellő empátiával áll majd hozzátok,gyógyulást kívánok a cicá/k/nak!

6. sárkánytűz (válaszként erre: 5. - Sárkánytűz)
febr. 29. 03:46
*menhelyeket
5. sárkánytűz (válaszként erre: 4. - Niit)
febr. 29. 03:46
Rendszeresen támogatok menhelyeken. Amikor láttam, hogy gond van a kutyával és tudtam hogy a gazdája soha nem tudná kifizetni, úgy gondoltam hogy ez sem különbözik a menhelyi támogatástól, segítek egy rászorulónak.Jó volt látni, hogy a kutya a beavatkozás után rendesen tudott enni.
4. niit (válaszként erre: 3. - Sárkánytűz)
febr. 28. 08:17
Ez mennyire rendes volt tőled. <3 Mondjuk utóbbit én nem tapasztaltam, de simán el tudom képzelni valahol..:(
febr. 27. 03:54

Én is váltottam másfél éve. A rendelőben több orvos dolgozik. A kutyám hasán volt egy daganat amit el kellett távolítani+ ivartalanítás+fogkő leszedés, a műtét előtt vérvétel, vizsgálatok. 36 ezer Ft volt.

Rá fél évre, kifizettem egy kutyának a fogkő leszedését, a vérvételt és a vizsgálatokat mert a gazdája rossz anyagi körülmények között él. Ez is nagyjából 36 ezer volt. Szerintem ha nem elég magas a számla összege, hozzá írnak ezt, azt.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Niit)
febr. 26. 14:08
Jól tettétek. Joggal várjátok el, hogy úgy bánjon a kis kedvenccel, ahogyan azt kell. Egy érző lélek, nem egy fadarab.
1. niit
febr. 26. 09:35
Nemrégiben történt az eset, amelyet szerettem volna megosztani, elsősorban a cicát, de kutyát és más kisállatot tartó gazdikkal is. Kénytelenek voltunk ugyanis a régit leváltani és egy másik állatorvost keresni.

Ugrás a teljes írásra: Állatorvost váltottunk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook