Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alkonyat - Twilight (Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás) fórum

Alkonyat - Twilight (Újhold, Napfogyatkozás, Hajnalhasadás) (beszélgetős fórum)


75. Ingrid17 (válaszként erre: 73. - Babyshambles)
2009. febr. 23. 23:03

Igen tetszett mind a negy konyv...csak annyi a bibi hogy a 4 edik resz kicsit tul zsufolt...tul sok minden tortenik...nem tudom hogy fogjak megoldani hogy 2 oras legyen a film...biztos sok mindent ki fognak hagyni belolle :-|

Nem mintha az 1 es bol nem hagytak volna ki sok reszt de hat ez van...

Amugy eleg jol hoztak ossze az egesz filmet:)

74. Babyshambles (válaszként erre: 71. - Ingrid17)
2009. febr. 23. 22:28

Arra meg nagyon kíváncsi leszek, hogyan oldják meg, hogy Taylor Launtner egy melák legyen. Egyelőre jóval kisebb, mint Robert. Vagy jön a sz.gépes megoldás, vagy (ha szerencsénk van) leváltják egy jobb színészre.


Én azon lepődtem meg, hogy Robert kivételével az összes szereplő sokkal jobban néz ki az életben. Pl, aki Rosaliet játssza, az a csaj barna hajjal és barnább bőrrel kifejezetten csinos, a filmben meg azzal az ócska sárga kurlis hajjal nem hogy nem csinos hanem szerintem kifejezetten csúnya is.


Az Alice-t játszó csaj is nagyon csinos az életben, a filmben viszont elég buta frizurája van. Róla mit tudsz? Néztem jó sok interjút a tecsőn és folyamatosan valakire (egy pasira természetesen) ráakaszkodik.. Legtöbbször persze Jackson Rathbone-ra. Nekik van valami közelebbi kapcsolatuk vagy csak egyszerűen ilyen közvetlen a csaj? (Inkább nyomulósnak mondanám...)

73. Babyshambles (válaszként erre: 72. - Ingrid17)
2009. febr. 23. 22:20

Helló!

Megnéztem a képeket! Hát elég jóképű rajtuk Robert! :-)

Neked tetszett mind a négy könyv is?

2009. febr. 23. 22:15
feltoltottem egy par kepet veluk az oldalomra...sajat kepekhez...ha akarjatok nezzetek meg oket :D puszi
2009. febr. 23. 22:13

attam az Alkonyat(Twilight)ot es nagyon de nagyon tetszik...tobbszor is megneztem...szerintem szornyu vagyok hogy mennyire tudom szeretni...sajna a masodik reszenek novemberben lessz a premierje :( megvannak a szamok is fesz halgatom oket.

Robert Pattinson (Edward) nagyon jol tud szineszkedni de jol is all neki:D

Elolvastam mind a 4 konyvet angolul...aki tud angolul annak ajanlom hogy olvassa el...mert a forditasok nem valami jok (marmint magyarul es barmelyk mas nyelven)...nagyon megfogott az egesz film ugy ahogy van...remelem ugyan ok fognak jatszani a tobbi reszben is...jah es kivancsi vagyok arra a hires kislanyukra (Reneesme) a 4 edik reszbol:D

2009. febr. 21. 13:58

sziasztok

en mindent kerek ami csak van

imadom

sajna annyira nem tudok angolul hogy elolvassam a konyveket de komolyan megtanulok csak ezert

2009. febr. 21. 12:49
Amúgy rávilágítottam néhány dologra ezzel az egész Alkonyat-jelenséggel kapcsolatban, ha valakinek van kedve, esetleg elböngészgethet pár percet az oldalamon: [link] Előre is köszönöm szépen; üdvözlet, rajongótársaim
2009. febr. 21. 12:35
Az Eclipse sajna nekem sincs meg (de küldhetitek, ha nektek igen :), de az 1. két részt és a Breaking Dawn 1. három fejezetét fel tudom ajánlani magyarul, ha valakinek kellene.
2009. febr. 16. 18:40

Szijasztok van valakinek eclipse fordítása?


akkinek van az irjon pls.....

2009. febr. 16. 07:02
sehol senki
65. nimol
2009. febr. 15. 18:47

Légyszi nekem is küldje el valaki a New Moon fordítását és ha van a következő részekből is valami azt is szívesen fogadom 8) Előre is nagyon hálás vagyok :)

Ma néztem meg a filmet és kész vagyok teljesen. :D

2009. febr. 11. 18:34

sziasztok

hat en elolvastam a konyvet es 2 szer megneztem a filmet

ur isten azota csak erre gondolok

isszonyu

kerhetnem en is a masodik konyvet????

es a harmadikat is????

nagyon de nagyon halas lennek

ha nem hat nem de tuti orok halam uldozne

koszonom szepen

a cimemet priviben megadolm hogy hova kell kuldeni

ha valaki megirja hogy tudja e kuldeni

koszonom szepen

2009. febr. 8. 23:16
Holnap megpróbálom összeszedni magam, és elküldöm mindenkinek a N.M-t összevágva, és az Eclipse első 5 fejezetét.
62. Huncutka84 (válaszként erre: 60. - Sztund)
2009. febr. 8. 18:39
Szerintem az is jó könyv... nekem tetszett... a végén még pityeregtem is:)
2009. febr. 8. 09:05

Elolvastam a New Moon-t és a 3 könyvből az első 3 fejezetet is. Ha esetleg meg van valakinek a 4. fejezettől a fordítás ,örülnék ha el tudná küldeni.

Az a helyzet, hogy engem is magával ragadott a történet, pedig én abszolult nem ilyen típusú könyveket olvastam...

Edward karakterének a megformálása is magával ragadott...

60. sztund
2009. febr. 7. 14:30
Én is most olvasom a Burkot, egyenlőre még nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e. Egyébként nem szeretem a sci-fiket, csak az írója miatt gondoltam, hogy megpróbálkozom ezzel is.
59. 6a21058463 (válaszként erre: 48. - Sztund)
2009. febr. 7. 14:16
Én is olvasom. nem rossz, de az Alkonyat sáros nyomába se érhet. Hol tartasz?
58. 6a21058463 (válaszként erre: 11. - Lilimia)
2009. febr. 7. 14:14
Lilimia neked meg van a zenéje?
2009. febr. 7. 14:12
Az Új Hold magyarul április 13-án, vagy 14-én fog megjelenni. Mivel én nem tanultam angolt, így nem lenne értelme elkérnem a fejezeteket, de inkább kivárom. Amúgy olvasta valaki az írónő másik könyvét, a BUROK-ot??? Még csak az jelent meg S. M. magyarul.
2009. febr. 7. 14:10
Olvastam a könyvet, és láttam a filmet is. Van ami a filmben jobban tetszett, volt ami a könyvben volt jó. De annyi biztos, hogy teljesen bele szerettem a történetbe. Még semmi sem ragadott ennyire magával. Ahogy Bella beleszeret Edwardba, úgy szerettem meg én a történetet. Már alig várom, hogy megjelenjen a folytatása.
55. zoye
2009. febr. 5. 14:30

Lilimia,légyszi nekem is küldd el a New Moont ha tuod! Sajnos az angol tudásom igen hiányos, szeretném elolvasni magyarul :). Előre is köszi!

e.mail: zoye@mailbox.hu

2009. febr. 4. 20:20

Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem kérőkhöz!

Valaki nekem is eltudná küldeni a New Moon-t magyarul!!Láttam h már itt lefordítottátok vagyis Lilimia!Szóval ha valaki eltudná küldeni nagyon hálás lennék érte!!Előre is köszi!

És erre az e-mail címre várnám(Meacska tanácsára úgy írom ki ahogyan ő tanácsolta)- laura9413 kukac freemail pont hu

2009. febr. 4. 16:18

Lilimia,

Légyszíves küldd el nekem a 20. fejezettől a folytatást ha tudod...

Annyira rajongó lettem, hogy hűű...:)

Örülnék ha el tudnád küldeni a fricike11 kukac gmail pont com-ra ( meacska kössz a tanácsot)

Előre is köszönöm!

2009. febr. 4. 15:48

Én is kérek mindent, ami ehhez kapcsolódik!! Köszi előre is :))


(Még csak a filmet láttam, de érdekel a könyv :) )


Jah, és egy jó tanács: ne írjátok ki szabályosan az emailcímeiteket, mert megtalálják a botok és küldik rá a spameket :(


horvatime kukac gmail pont com


Kösziii!!! :))

2009. febr. 4. 15:45

Siasztok :D

nekem is el tudná valaki küldeni a new moon-t a legelejétől :D köszi

e-mail.: benkla95@citromail.hu

mégegyszer köszi

50. sztund
2009. febr. 4. 12:45
Én is szeretném a 20. fejezettől. Légyszi lilimia küldd el. ha megvan!
49. ßetti
2009. febr. 4. 12:22

szisztok!!

amelyik fejezet csak meg van a New moon-ból küldjétek el lécccí!!!

Erre küldjétek!!!bettus1996@citromail.hu

48. sztund
2009. febr. 2. 19:35
Most elkezdtem olvasni a Burok című könyvet. Ti olvastátok? És tetszett?
2009. jan. 31. 09:25
Plussz a befejezés.
46. sztund
2009. jan. 30. 19:19
24 fejezet van a New Moon-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook