Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkoholista a családban, van aki szenved még ettől? fórum

Alkoholista a családban, van aki szenved még ettől? (beszélgetős fórum)

1 2
2012. febr. 23. 13:38
Már nem.
2012. febr. 23. 13:38
Pedig jó lesz rá odafigyelni, nehogy a saját részét elkártyázza vagy eligya valamelyik helyi arc tulajdonába. Ismerek hasonló sztorit: ott a szülők éltek, a gyerek nevére íratták a lakás felét, az eljátszotta, majd mindenféle balhék után jött a lakás felének elárverezése, ahol csak a lakásmaffia 4 sittes bűnözője és 2 másik fél jelent meg, akik kihúzták őket a szarból úgy, hogy a licitálásnál végig kellett hallgatniuk a fülükbe suttogva, mijük fog megsérülni, ha emelik a licitet.
4. cel
2012. febr. 23. 13:37

Nagy valószínűség szerint a testvéreddel te magad nem fogsz egyezségre jutni.

Nagyon csúnya dolog a tesvérek közötti torzsalkodás, de itt úgy gondolom, hogy az idegeket felőrlő huzavonának csak ügyvédi közreműködéssel lehet véget vetni. Neked ellentmondhat, de a törvényt neki is elkell fogadnia.

3. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. febr. 23. 13:37
Az óra nem az ő nevén van?
2012. febr. 23. 13:35

Szia!


Teljes mértékben megtudlak érteni és nem irígyellek. Nekem a párom alkoholizál és már 5. éve várom, hogy beváltsa a felém tett ígéretét, hogy leteszi, de sajnos még nem következett el. Ő hétközben nem tud totál részegségig inni, mert buszsofőr, de mindezt a hétvégén bepótolja mikor együtt lehetnénk, de az alkohol győzedelmeskedik. Tegnap elkezdtem járni egy csoportba, mert már totál kivagyok idegileg, hisz segíteni szeretnék rajta.

2012. febr. 23. 13:30
Öcsém alkoholista.és egyre lejjebb süllyed! Édesanyám másképp nem bírt töle megszabadulni,meghalt:( a hosszú éveken át tartó idegi állapot hozzásegítette olyan betegségekhez az alkoholista testvérem miatt(aki soha nem tudott önállóan megélni),amiket már szervezete nem bírt.Az alkesz soha nem tudott külön élni,még azt sem tudja mi az,küzdeni az életben maradásért.Most szeretném már eladni ránk hagyott ingatlanunkat,ám az alkoholista csak fenyegtözik,hogy ö semminek nem ír alá,ö itt marad,(anyukám házában pöffeszkedik),itt mindent az övének tekint,de a legrosszabb még ezen túl,hogy undorító trágár szavakat használ velem szemben,rezsit fizetni nem hajlandó mert ugye alkoholra kell a pénz,hát nem tudom mit lehetne az ilyennel kezdeni..?Állítólag kipakoltatni nincs jogom mert fele sajnos az övé lett! Holott életében nem küzdött meg 1kg kenyérért sem..Sajnos tudom hogy nagyon sok családot sújt az alkohollal szembeni harc,aki szeretné véleményét megírni,vagy az ö esete publikus,várom a válaszokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook