Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alig eszem, mégis híztam. Miért? fórum

Alig eszem, mégis híztam. Miért? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Pasionella (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 11:13
a heti 5 nap edzéssel valószínűleg izomtömeget növeltél, ezért a "hízás". Miért ennyire fontos mit mutat a mérleg? A ruháidon biztosan érzed ennyi edzéstől a változást.
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 11:10
Ezt azért nem nevezném "hízásnak", heti 5 nap edzés mellett amúgy is lehet hogy valamennyi izmot is magadra szedtél. Plusz azért a súlyunk nincs kőbe vésve, egy kilót még ugyanaz nap reggel meg este közt is. Mindenesetre ez jó út egy étkezési zavarhoz ._.
11. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:49

Hol van a fehérje, és egy kis szénhidrát ??? Ebből így csak betegség lesz, és jön a jojó hatás !

Milyen magas vagy ?

A pajzsmirigyed rendben van ?

10. Alnisa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:48
Mert elkezdett tartalékolni a szervezeted, az anyagcseréd meg leállt. Éhínység idején is erre áll be a szervezet, hogy minél tovább bírd. Egyél kicsit többet, lehet lesz stagnálás, meg hízás, de aztán helyreáll a szervezeted és újra megindul a fogyás.
9. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:23

Ja ,,és nem tudom hány cm vagy,, ennyi súlyra fogyózni vétek.

Tudom hogy hiába írom,,bekerülsz egy fogyókúra spirálba és nem lesz megállj.

8. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:20

Ki fogsz dőlni,,ne legyen így.

Meg nem is tartható,ezt ahogy abbahagyod még több lesz.

A heti 5 edzés ,,már ha jól csinálod ,,izmot épít,,ennek súlya van.

jan. 16. 10:20
Lehet, hogy éppen a drasztikussággal van baj. A szervezeted védekezik, tartalékol.
jan. 16. 10:17

21 vagyok, 52-53kg voltam eddig, de most 55 vagyok. Heti 5 napot edzem.

Konkrétan csak gyümölcsöket és zöldségeket fogyasztok csak

5. 63eeb30ddc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:15
Lehet,hogy a tested vizet tart vissza
jan. 16. 10:13
Alig eszel... Ez mit jelent?
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:11

Mozgás nélkül nem elég a táplálkozáson változtatni. Mit jelent a drasztikusabb forma ?

Melyik korosztályba tartozol ?

2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 10:04
Mit értesz hízás alatt? Hány kg vagy és mennyit híztál? Ha alapból is vékony vagyok de 1-2 kg zavar és most draszikus lépésre szántad magad akkor egyszerűen csak tartalékol a szervezeted.
jan. 16. 09:50
Eddig is egészségesen érkeztem, de az utolsó kilók csak nem moccantak. Több mint egy hónapja drasztikusabb formát választottam, de hiztam. El vagyok keseredve…
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook