Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alig eszem, mégis híztam. Miért? fórum

Alig eszem, mégis híztam. Miért? (beszélgetős fórum)


1 2
jan. 17. 01:55
gondolom,hogy lassu dolgozza fel a tested a kajat.vagy esetleg van vmi lappango betegseged!
42. katt2 (válaszként erre: 39. - Csillagszem38)
jan. 16. 22:45
Úgy bizony. A koreai filmekben nagyon szép nők vannak. Felöltözve. Ruha nélkül elég kiábrándító a 165cm-rel a 48 kilójuk.
41. timycat (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 19:56
Itt csak savaznak, hogy sovány vagy meg plötty... pedig valószínűleg csak olyan típus vagy mint én, nálam sem működnek a nagy igazságok. Keress egy személyi edzőt, aki lát téged, látja hogy a te szervezeted mire hogy reagál és segít kihozni a maximumot.
40. Fisica (válaszként erre: 36. - Kannanana)
jan. 16. 19:46
Ez így van, de nem azt írtad.
39. Csillagszem38 (válaszként erre: 38. - Kannanana)
jan. 16. 19:24
Sőt, meg a 65 is belefér
38. kannanana (válaszként erre: 27. - Csillagszem38)
jan. 16. 18:51
Pontosan. Kevés ez a súly... 165 cm-hez az 55-58kg teljesen oké. A kérdező majdnem 170 cm.
37. kannanana (válaszként erre: 28. - Csillagszem38)
jan. 16. 18:50
hogy ne lenne? ugyanakkora térfogatú izom nehezebb, mint a vele azonos térfogatú zsír
36. kannanana (válaszként erre: 33. - Fisica)
jan. 16. 18:48
nyilván ez ugyanakkora térfogat esetén érvényes, de azonos súly esetén természetesen az igaz, ahogy te írtad
35. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Liliom10)
jan. 16. 17:34
Ez így nem igaz. Ha egész nap csak ülsz, de kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit fogyasztasz, fogysz! Személyes tapasztalat.
34. Csillagszem38 (válaszként erre: 33. - Fisica)
jan. 16. 17:07
Pontosan
33. Fisica (válaszként erre: 26. - Kannanana)
jan. 16. 16:42

Nem nehezebb :)

1kg zsír pont annyi mint 1 kg izom.

Csak az 1 kg izom, kisebb helyet "foglal" :)

32. srcrss (válaszként erre: 27. - Csillagszem38)
jan. 16. 16:21
Szerintem látatlanban a ruhaméretből több minden kiderül.
31. plavalaguna (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 16:06

akkor hova akarsz fogyni? ehhez a magassághoz, ha izom is van rajtad, min 60m kiló kell legyél, de inkább 64.


csak egy példa, én 152 centuói vagyok demikor elkezdtem sportolni annó, híztam 3.4.5 kilót, 52 alá nem nagyon mentem többet, de véknyabb voltam mint 48 kilósan. konkrétan csökkent a ruhamáretem kamaszról kiskamaszra. egyszzerűen jobb lett a kondim, és felszedtem izmot



de a lányom is, amióta heti 4 et edz, súlyra több lett, de kiesik mindenből. az izom nehéz. a centi és az erőnlét ami jobban igazat mond,hagyd a mérleget a francba.

30. michelle.r (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 15:15

Hallottad már a skiny fat kifejezést? Nem tudom, van-e magyar kifejezés rá, de azt jelenti, hogy bár vékony vagy, de nem izmos, tónusos, hanem olyan zsíros-plötyi - bocs :)


Ezzel az étrenddel nem építesz izmot, nincs miből. Fogyási időszakban nem túl bölcs dolog a sok gyümölcs.


Zsír-fehérje legye az alap és kevés szénhidrát, az is rostos zöldésgekből. Semmi cukor, semmi fehér liszt.


Sok az 5 edzés, nincs ideje az izomnak regenerálódnia.


165 cm vagyok, 62 kg, nem vagyok vékony, de sportosan izmos, definiált izmokkal. Eszem gyümölcsöt - ma pl. egy ananász az ebédem és a vacsorám, de nagyon ritkán. Az idén először.

29. srcrss (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 15:12
Zsíros vagy? Akkor inkább húst, tojást, halat gyümi helyett.
28. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Kannanana)
jan. 16. 13:44
Nem nehezebb :DD mitől lenne nehezebb? :DD
jan. 16. 13:43

Az, hogy lehet...? 21 évesen 168 cm-hez sztem még az 55 kg is kevés. (Van egy 21 éves lányom, aki 164 cm, volt már 62 kg és 49 kg is, tudom milyenek vagytok :D De persze alkat kérdése is.) Lányom se gondolta 49 kgosan, hogy csont és bőr, majd 56 kg-osan visszanézte magát és ledöbbent mennyire gebe volt. Sajnos a fejünkben sokszor torz kép van magunkról!


Ne akarj tovább fogyni, erősíts, izmosodj. ;) Remélem súlyzós edzést végzel. :)

26. kannanana (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 13:39

lehet izmosodtál, az nehezebb, mint a zsír

mit edzel?

jan. 16. 13:21
Haha, barcsak:) mások ugyanilyen magassággal 62 kilóval vannak hasonló alakkal, mint én..
jan. 16. 12:38

:(

Akkor más így is csontsovány vagy :(

23. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 12:37
De csak ilyeneket egyél, mostmár értem. Ne akarj csontsoványra fogyni!
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 12:36
Mi az, hogy drasztikusabb formát választottál??
21. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 12:23

Ebből pont semmit nem lehet megállapítani, nem mindegy, hogy milyen gyümölcs / zöldség, és hogy mennyi.

Ez olyan mint a diétás étrend, amiben az van, hogy 1 szelet rozskenyér. Na de mekkkora? 10 dkg-os, vagy 30 dkg-os.

Annyira sok oldalról kell ezt megközelíteni, és annyira egyéni, hogy senki nem fog tudni neked itt segíteni.

Ha megakadtál, és nem tudsz tovább lépni, akkor keress egy szakembert, aki az összes infó alapján tud neked segíteni. Azt az összeget, amit kér, simán megér...

jan. 16. 12:13
168cm magas vagyok
jan. 16. 12:04
Egyél normális ételeket. Főleg heti 5 edzés mellett. Hacsak nem 140 cm magas vagy, akkor kétlem hogy 51-52 kilóból különben még fogyni kéne, de 55-ből se biztos. Millió applikáció van ami kiszámolja a napi szükségleteidet, úgy lehet egyszerűbb. Mindenesetre a csak zöldség-gyümölcs nem valami jó ötlet hosszú távon.
jan. 16. 12:01
Hogy fordíthatom vissza a folyamatot, hogy ujra tudjak fogyni?
17. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 11:37
A gyümölcs helyett (amiben rengeteg a cukor), fogyaszthatnál inkább pl csirkét, halat.
16. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 11:33

A gyümölcsökben rengeteg a cukor, van amelyik zöldségben is.

Hogy ne mardosson az éhség, gondolom ezekből többet fogyasztasz, így bizony a cukor miatt simán kúszhatnak rád a kilók, főleg a szervezet, tartalékolós módra vált át.

Jobban járnál 1 szelet párolt, grillezett hússal, salátával, mint a gyümölccsel.

15. Pasionella (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 11:14
A kaját tekintve nem csodálkozom...raktároz a szervezeted. teljesen kicsinálod magad így, ráadásul mellette rengeteget edzel ami ilyen táplálkozás mellett sok, te tudod mivel akarod tönkretenni a tested.
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
jan. 16. 11:13
...reggel meg este közt is ingadozhat. Kimaradt egy szó 😅
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook