Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Albérlet vagy saját lakás kölcsönből? fórum

Albérlet vagy saját lakás kölcsönből? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 1. 13:50

Szia!


Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Albérletben laktunk egy évig, 80.000 Ft volt a havi törlesztő, és akkor ebben még nincs benne a rezsi, kaja, benzin stb. Aztán arra az elhatározásra jutottunk, hogy akkor inkább már a sajátomat fizetem, és igaz most a válság miatt többet, de kb. 80.000 körül kezdtem a törlesztést havonta. És ez mégis csak az enyém, nem másé. Az albérletre kiadott havi pénz csak a levegőbe megy, neked hasznod abból nincs. Úgyhogy ha van rá lehetőség, csakis saját.

2009. júl. 1. 13:17

hosszútávon?szerinted?ha van mód lehetőség, hitel és SAJÁT lakás!

4 évig laktunk albiban!más zsebét tömtük vele....

meg is mondta: nem szorulna rá, hogy kiadja, de így ebből minden évben nyugodtan elmehet 1-2 hétre külföldre nyaralni!és csak őszinte volt!

amint volt mód, felvettük a hitelt. kezdésnek 2szobás kis házat a városközponttól 6kmre egy faluban. de lesz ez még így se! mert nézhetjük olyan szempontból, hogy így saját magamnak gyűjtögetem az önerőmet a következő házhoz! Mert ok, hogy a hitelt fizetem havonta, de az enyém, és megmarad!!!

Szóval a lényeg: saját lakás, ház!!!

2009. júl. 1. 12:57

Szia


en alberletben lakom mar 7 eve a suli miatt...es oszinten...inkabb vettunk volna fel kolcsont a bankbol es azt havonta fizetni, mint masnak a zsebet tomni, ugy a vegen a tied marad a lakas, megha utana el is koltozol vagy eladod vagy kiadod...de az alberletpenz...elmegy...neked meg anyi marad h nah ott is laktak es kesz...amugy meg az ingatlan ara soha sem csokken...nah jo most egy picit a valsag miatt, de az ertek ma is es ertek lesz 10 ev mulva is...

2009. júl. 1. 11:55
Kérem, csak azok írjanak, akik vagy hasonló cipőben járnak vagy tapasztalatuk van, vagy valóságos tanácsot tudnak adni, merre induljak el?????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook